asyan.org
добавить свой файл
1
Часті запитання при використанні Lync для проведення мережних нарад (вебінарів)

Що мені потрібно для участі у мережній нараді?

Для участі у вебінарі необхідно мати комп’ютер з колонками, доступ до Інтернет, а також встановлений клієнт Lync Attendee. Інструкції щодо завантаження та встановлення доступні за посиланням

Що таке Lync Attendee?

Microsoft Lync 2010 Attendee – це клієнт конференцій, який дає змогу користувачам брати участь у мережних нарадах без інсталяції програми Microsoft Lync 2010.

Як встановити Lync Attendee?

Якщо ви працюєте на своєму персональному комп’ютері, то завантажте адмін версію програми за цим посиланням

Якщо ви працюєте на шкільному або публічному комп’ютері, то завантажте версію для користувача за цим посиланням

Чому я не чую звук доповідача?

  1. Звук виключений у налаштуваннях програми Lync

Необхідно перевірити звук у розділі головного меню Параметры – Звуковые устройства. Також, перевірте, що іконка динаміка включена у лівому куті над списком учасників мережної наради.

  1. Звук виключений у налаштуваннях комп’ютера

Необхідно перевірити налаштування звуку у строчці головного меню вашого комп’ютера. Натисніть на іконку динаміка у правому нижньому куті біля годинника і зніміть галочки Вкл/Викл

  1. Ваш Інтернет браузер не має необхідних плагінів

Встановіть плагін Microsoft Silverlight, який дозволяє запускати застосунки, які мають анімацію, векторну графіку та аудіо і відео роліки.

Якщо проблема не вирішилась, встановіть останню версію Internet Explorer яка відповідає вашій версії операційної системи

  1. Ваша звукова карта використовує застарілі драйвери, що не підтримують звук у Lync

В головному меню Пуск – Панель управления. Оберіть Звуки и аудиоустройства. У меню Аудіоустройства ви побачите назву звукового обладнання, що використовується. Скористуйтесь пошуком в Інтернет і знайдіть останні оновлення для вашого обладнання і встановіть їх на комп’ютер.

  1. При заході у мережну нараду ви обрали Lync Web App

Використовуючи Lync Web App Ви не зможете чути доповідача. Веб застосунок поки що не підтримує функціонал передачі звуку

Чому доповідач не чує мене?

Необхідно перевірити мікрофон у розділі головного меню Lync Параметры – Звуковые устройства.

Якщо мікрофон виключений у налаштуваннях програми Lync - перевірте, що іконка мікрофона включена у лівому куті над списком учасників мережної наради.

Якщо мікрофон виключений у налаштуваннях вашого комп’ютера - натисніть на іконку динаміка у правому нижньому куті біля годинника і зніміть галочки Вкл/Викл у налаштуваннях мікрофона.

Чи можна записати мережну нараду?

Ні, відео і аудіозапис змісту мережної наради у Lync Attendee поки неможливий.