asyan.org
добавить свой файл
1
Хто є, а хто не є християнином в США
Візантійський Католицький Патріархат повідомляє Президенту і уряду США:

А) З причини прийняття гомосексуалізму з Церкви Христової самі себе виключили такі Церкви:

- Пресвітеріанська Церква США

- Єпископальна Церква (США)

- Євангельська Лютеранська Церква Америки

- Об’єднана Церква Христа

- Церква Учнів Христових

- Альянс баптистів
Гомосексуалізм – це гріх і гидота. Ці церкви вже не називають гріх гріхом, а гидоту – гидотою. Тим, що відмінили Божі закони і заперечили Божий авторитет, вони самі себе виключили з Церкви і на них тяжить Боже прокляття згідно Гал.1,8-9. Вони вже не є християнами, хоч і обманюють громадськість, що ними є. Оскільки вони т.зв. толерування прав сексуальних меншин поставили над 6 і 9 заповіді скасували Декалог, а тим самим і гріх подружньої невірності і всі гріхи чужоложства, розпусти та сексуальних збочень. Вже навіть педофілію, яка тісно пов’язана з гомосексуалізмом, вони не вважають гріхом. Отже, у них вже не діє ані 5 заповідь „Не вбий!”. Вбивання дитинки в лоні матері називається правом жінки і невинним хірургічним втручанням. Самогубство за допомогою евтаназії, яка є дорогою до пекла, також кваліфікується як права людини. По суті вони відмінили усі гріхи і таким чином заперечили усі Божі Заповіді і що спасіння є тільки в Ісусі Христі. Без цього фундаменту падає ціле християнство.
Тому кожний правдивий християнин, який хоче бути спасенний, мусить вийти з духовного Вавилону апостатичних церков.
Б) Офіційна Католицька Церква вже не є Католицькою Церквою.

Історично-критична теологія (ІКТ) заперечує натхнення Богом Святого Письма, Божество Ісуса Христа, Його спасительну смерть за наші гріхи і Христове воскресіння. Дух Ассижу ставить на один рівень спасіння, яке є тільки в Ісусі Христі, і пошану до поганських демонів, а це – єресь максима. Усіх американських єпископів було закликано, щоб відреклись цих двох єресей, які заперечують суть християнства і щоб визнали правдиву віру. Усі єпископи за зраду віри 23.5.2010 впали під Божу анатему.

1.5.2011 Бенедикт ХVI беатифікував апостата Івана Павла ІІ, тим самим єресі, пропаговані духом Асижу, – духом антихриста, – він поставив як офіційне вчення Церкви. Таким чином, обидва папи є виключені з Церкви, оскільки їх вчення суперечить Євангелії і цілій християнській 2000-літній традиції. В Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis щодо папства. Також ціла ієрархія є під Божим прокляттям. Священики, які в Літургії згадують ім’я папи Бенедикта XVI, цим відкрито заявляють про свою єдність з єретичним духом ІКТ і з духом Ассижу, який є духом антихриста. Такі священики і єпископи неправосильно служать Святу Літургію і Св. Тайни уділяють неважно. Плодом повільної апостазії є гомосексуалізм і педофілія серед священства. Католицька Церква в Америці за ці злочини витратила на судові процеси 2 млрд. доларів. Ієрархія прикривала і до сьогодні прикриває педофільні злочини в рядах священства. Це лише питання часу, коли відступницька католицька ієрархія почне легалізувати гомосексуалізм. Приклад: Екс-кард. Гузар, екс-кард. Шьонборн, екс-єпископ Лопез (Мексика). Найбільшим злом є те, що єпископи вчасно не виступили з пастирським листом, в якому назвали б гріх гріхом і гидоту гомосексуалізму – гидотою та закликали б католиків до правдивого покаяння. На прикладі кардинала Нью Йорку бачимо, що своїм мовчанням він схвалив гомосексуалізм. А згодом католицький губернатор узаконив гомосексуалізм у штаті Нью Йорк. Такими є плоди відпалого католицтва. Єпископська Конференція США по суті легалізувала педофілію, коли опублікувала т.зв. дослідження, в яких подає, що зґвалтування дітей, яким виповнилось 10 років, уже не є педофілією, ані гріхом.
І ця Церква стала блудницею антихриста та Вавилоном. Кожний щирий католик, який хоче бути спасенним, мусить відділитися і вийти з цього духовного Вавилону, бо в іншому випадку через фальшиву віру, яку йому подає апостатична католицька ієрархія, закінчить в пеклі.
Апостатичні Церкви стягують прокляття на США і є причиною смерчів, повеней та інших катастрофічних подій декількох останніх десятиліть. Також вони є відповідальною за підготовлюваний геноцид людства, бо вони вже не є голосом сумління для політичних і правлячих структур.
В) Спільнота єговістів з центром у Брукліні та релігійна спільнота мормонів у штаті Юта не є християнами. Чому? Хоч вони і посилаються на Святе Письмо і говорять про Ісуса Христа, однак заперечують суть християнства – що спасіння і прощення гріхів є лише в Ісусі Христі! Одні і другі зберігають багато здорових і моральних принципів і Божі Закони. Однак лише це не забезпечить людині спасіння, якщо вона не є навернена і не йде дорогою покаяння та наслідування Христа. Це необхідно чітко сказати і з цим рахувати. Хто щиро хоче отримати вічне життя в Божій славі і спастись від вічної погибелі в пеклі, мусить відділитися і від цих релігійних спільнот і від духа, який до сьогодні є за ними. Спасіння є лише в Ісусі Христі і спасенний є лише той, хто визнає свої гріхи і прийме Ісуса як особистого Спасителя і Господа. Молимося, щоб обидві спільноти навернулися і в силі Духа Святого стали Христовими свідками – мартирес (Ді.1,8). Молимося за відступницьку Католицьку Церкву і відступницькі Церкви в США. Молимося, щоб щирі християни вийшли з духовного Вавилону і були спасенні.
За Візантійський Католицький Патріархат
+Ілля

Патріарх
+Методій ЧСВВр +Тимотей ЧСВВр

єпископи – секретарі
Львів, Україна, 7.7.2011.

Копії: ЗМІ США
Додаток: Листи апостатичним церковним та релігійним спільнотам США