asyan.org
добавить свой файл
1

Інформаційне агентство «DATABASES Lab»
ФО-П «Длабик Олександр Адальбертович»
Юридична адреса: 79026, м. Львів, вул. Карманського, 19/35
Поштова адреса: 79011, м. Львів, а/с 1005
Телефон: +38(032) 232-88-01
Електронна пошта: info@ua-region.info Skype: superdlab
Сайт: http://www.ua-region.info/
ЄДРПОУ: 2623114752
Р/р 26003053806037 в ЗГРУ «ПРИВАТБАНК» МФО 325321


Інформаційне агентство «Databases Lab»

Комерційна пропозиція


Сучасний бізнес, що швидко розвивається щодня стикається з низкою проблем, які вимагають термінового і компетентного вирішення. Успішність компанії залежить від багатьох факторів, починаючи від глобальних економічних чинників і закінчуючи продуктивністю роботи кожного окремо взятого співробітника.

Ключовий вплив на фінансовий результат надає маркетингова стратегія, що вирішує одвічні питання: «Що продавати?», «Кому продавати?» та «Як зробити так, щоб купували саме у нас?»

Традиційні рекламні заходи часто обходяться дорого, та й виправдовують покладені на них надії далеко не завжди. Проведення масштабної реклами через ЗМІ, яскраві промо-акції, орієнтовані на цільову аудиторію, невпинне залучення уваги потенційних покупців за допомогою різноманітного асортименту POS-матеріалів, безумовно, принесе свої плоди.

Проте всі ці методи є дієвими лише на самих ранніх етапах впровадження нового бренда або ж під час серйозного ребрендингу. У більшості випадків найбільш ефективним інструментом просування бізнесу є інтернет-реклама.


Результативність реклами в мережі Інтернет пояснюється наступними чинниками:
 • Спрямованість на цільову аудиторію


Користувачі мережі Інтернет, які вже налаштовані на покупку конкретних товарів або послуг, завжди прихильно поставляться до реклами, що відповідає їх пошуку, їх інтересам.
 • Доступність отримання інформації


Задіються максимальна кількість джерел інформації про вашу компанію.
 • Ефективність: результат реальний


Результативність ваших вкладень стає очевидною відразу: при збільшенні кількості відвідувачів вашого сайту, підвищенні рейтингу компанії в популярних пошукових системах, широкому поширенні інформації про ваш бізнес і т.д.
 • Витрати прозорі та виправдані


Ви добре розумієте на кожному етапі за що платите гроші і який результат отримаєте в результаті.

Наша компанія однією з перших в Україні почала займатися розробкою електронних баз даних, орієнтованих на потреби бізнесу. Більш ніж 10-річний досвід розкрутки та просування бізнесу в мережі Інтернет дозволяє надавати нашим клієнтам послуги будь-якого рівня складності.

Наша спеціалізація:

Створення електронних баз даних


Наша компанія надає послуги зі створення, трансляції та супроводі баз даних, які повністю відповідають всім необхідним критеріям і вимогам замовника. Пропонована нами інформація актуальна, достовірна і відповідає найвищим стандартам.Впровадження SRM-систем

Ми не тільки займаємося впровадженням різних SRM-систем (таких, наприклад, як SugarSRM), а й володіємо унікальним досвідом з експорту в SRM-системи різноманітних баз даних.Комерційна реклама в мережі Інтернет та розкрутка сайтівВикористовуємо найсучасніші та ефективні методики SEO-оптимізації і просування сайтів.Реалізація електронних каталогів українських підприємств

Протягом більше 10 років ми займаємося створенням і розповсюдженням електронних баз даних. Наші електронні каталоги містять величезний масив достовірної та актуальної комерційної інформації. Випускається нами каталог українських підприємств під торговою маркою «Бізнес-Гід™», містить інформацію про понад ніж 386000 компаній по всіх галузях і регіонах України.Всі ці невід'ємні складові нашої компанії повинні працювати на вдосконалення вашої маркетингової стратегії.

Для просування та розкрутки в мережі Інтернет ми використовуємо широкі можливості цілої мережі наших бізнес-порталів, орієнтованих на потреби великого, середнього і дрібного бізнесу.

На сьогодні до ваших послуг:

 • «Бизнес-Гид™» – популярний український пошуковий сервіс, зареєстрована торгова марка.

Ґрунтуючись на динаміці розвитку українського сегмента iнтернету та потреби сучасних українських підприємств, наша компанія розробила спеціальну пропозицію – комплексні пакети послуг.

Пропоновані нами пакети послуг сформовані виходячи з потреб бізнесу різного рівня.

Пакети «Бюджетний», «Ефективний», «Оптимальний» та «VIP» націлені на задоволення потреб як недавно заснованих компаній, що тільки почали завойовувати ринок, так й великих корпорацій, які довгі роки стабільно утримують свої позиції. Кожен пакет орієнтований на досягнення певних цілей. Ми пропонуємо вам тільки ті інструменти, які дійсно необхідні для просування і розкручування вашого бізнесу в мережі Інтернет.

 1. Пакет послуг «Бюджетний» відповідає мінімальним запитам компаній, що не потребують широкої реклами. Цей пакет сприяє потраплянню сайту вашої компанії в ТОП-30 популярних пошукових систем Google, Yandex, META, а також дозволяє розмістити основну комерційну інформацію у всіх наших електронних бізнес-каталогах в мережі Інтернет та на компакт-дисках.
  Вартість пакету: 790 грн. на 1 рік

 2. З пакетом послуг «Ефективний» хороший старт для розкрутки вашого бізнесу буде вам забезпечений. Цей пакет є прекрасним інструментом для формування лояльності аудиторії та сталого впізнавання бренду вашої компанії в мережі Інтернет.
  Вартість пакету: 1290 грн. на 1 рік

 3. Пакет послуг «Оптимальний»: Єдина система ділової інформації «Всі підприємства України» (ЕСДI) – комплексна програма, яка дозволяє провести швидку розкрутку вашої компанії в мережі Інтернет, забезпечити її високий комерційний рейтинг, реалізувати приховані конкурентні переваги, посилити позиціонування вашого бренду серед цільової аудиторії.
  Вартість пакету: 1790 грн. на 1 рік

 4. Скориставшись пакетом послуг «VIP» ви забезпечите найбільш ефективне просування вашої компанії в мережі Інтернет, а також максимальне збільшення відвідуваності свого корпоративного сайту в найкоротші терміни. Гарантоване перебування в ТОП-3 наших бізнес-каталогів!
  Вартість пакету: 9000 грн. на 1 рік


Більш докладно про пропоновані нами послуги ви можете ознайомитися на сайті UA-REGION.INFO або запросити від нас будь-яку додаткову інформацію по електронній пошті
info@ua-region.info або за телефоном +38(032) 232-88-01
З повагою,
Олександр Длабик
стор. /