asyan.org
добавить свой файл
1
Гривас С. У Тернополі – німецький клуб [Текст] : [в ТОБМ відкрився клуб спілкування німецькою мовою «Guten Tag»] // 20 хвилин. – 2011. – 26–27 берез. – С. 1.

У Тернополі – німецький клуб

Вивчити безкоштовно німецьку мову відтепер можна й у Тернополі. Розмовляти нею усіх охочих навчать у Клубі спілкування німецькою мовою Guten Tag.

Клуб з’явився у місті нещодавно. Ініціатором його створення стала представниця інформаційного освітнього центру “Гете-інститут” Регіна Ангут-Фрам. Перші заняття організатори провели минулого тижня.

– Цей клуб виник у рамках спільного проекту обласної бібліотеки для молоді та Гете-інституту “Заочний абонемент”, – каже провідний бібліотекар відділу абонементу Лідія Грищук. – У перший же день роботи учасників познайомили із фондом абонементу – це підручники та художня література, компакт-диски із записами музики та фільмів.

Окрім того, почали знайомити із німецькими традиціями та культурою. Усі заняття, як обіцяють організатори, проходитимуть у цікавій формі. Це будуть ігри, інтелектуальні бесіди, перегляд та обговорення німецькомовних фільмів. Основний акцент – на усному спілкуванні.

– Поки що учасниками клубу є учні від чотирнадцяти років, – продовжу пані Лідія. – Але прийти та повчитися можуть і студенти. Обмежувати нікого ми не станемо. Однак допоки ще не багато людей знає про нас, то маємо лише таку невелику групу учасників.

Заняття проходитимуть щонеділі. Початок – о 12.00. Тривалість уроку – дві години. Більше інформації – за тел. 52-64-49 або 0-96-71-80-831, та на сайті http://www.yl.edu.te.ua