asyan.org
добавить свой файл
1
Урок №____ дата ___________
Тема: Шкільне життя

Підтема: Шкільні речі
Мета:

  • ознайомити учнів з новими літерами Dd, Mm та лексичними одиницями map, man, Tom, stand, dad, and.


Цілі уроку:

Практична:

  • практикувати і відпрацювати вивчені мовні зразки;

  • практикувати вивчені звуки та літери.


Освітня:

  • ввести нові літери Dd, Mm;

  • навчити учнів вимовляти звук [d], [m];

  • ознайомити учнів з новими словами map, man, Tom, stand, dad, and;

  • формувати лексичні навички шляхом багаторазового повторення;


Розвиваюча:

  • розвивати фонематичний та інтонаційний слух, слухову та зорову пам’ять;


Виховна:

  • виховувати інтерес до вивчення англійської мови та привчати до певних вимог дисципліни.


Обладнання: підручник, зошит, прописи, картки з літерами, картки з новими словами.


Тип уроку : _________________

ХІД УРОКУ

Етапи

Хід уроку

Відмітки

Організаційна частина уроку

1. Greeting.

Привітання.

T: Good morning, dear children!

Ps: Good morning, Teacher!

T: Sit down, please!

Організація класу:




2. Aim

Повідомлення теми та мети уроку.

T: Діти, сьогодні ми будемо продовжувати з вами вивчати літери алфавіту. Сьогодні ви навчитесь правильно вимовляти звуки [d], [m] та вивчите декілька нових слів з новими літерами Dd, Mm.




3. Check on Homework

Перевірка домашнього завдання.

Вчитель перевіряє наявність виконаного завдання у зошиті.




Основна частина уроку

4. Warming up

Уведення в іншомовну атмосферу.

Вчитель разом з учнями повторюють як правильно привітатись, познайомитись, попрощатись на англійській мови, назвати своє ім’я.

Гра «Карусель»

Учні встають в два кола (зовнішній і внутрішній) лицем один до одного. Створюються пари, які стоять по колу і задають один одному запитання “What is your name?” і відповідають на нього. Потім зовнішнє коло двигається в одну сторону, а внутрішнє – в другу, таким чином, міняються пари, і продовжується знайомство.

Гра

5. Presentation and Practice

Подання та відпрацювання нової літери.

  1. Введення літери Dd:

Вчитель спочатку:

  • показує літеру на картці;

  • вимовляє літеру;

  • вимовляє звук, який передає ця літера;

  • знайомить з її транскрипційним знаком;

  • пропонує учням вимовити літеру, повторюючи за вчителем;

  • учні прописують рядок великої і маленької літери в зошиті.

  1. Введення літери Mm:

Вчитель спочатку:

  • показує літеру на картці;

  • - вимовляє літеру;

  • - вимовляє звук, який передає ця літера;

  • знайомить з її транскрипційним знаком;

  • пропонує учням вимовити літеру, повторюючи за вчителем;

  • учні прописують рядок великої і маленької літери в зошиті.

  1. Повторення літер Ii, Tt, Nn, Oo, Ee, Pp, Aa, Ss, Dd, Mm:

  2. Відпрацювання нового матеріалу:

а) розвиток навичок читання

Учні по черзі озвучують літери та знаки транскрипції


Впр.4 (с.19)

6. Physical Activity

Фізкультхвилинка

Учитель говорить слова вірша (декілька разів) та виконує дії, а учні лише повторюють дії за ним.

Stand up!

Clap your hands!

Clap your hands in front,

Clap your hands behind,

Clap your hands above,

Sit down!




7. Presentation and Practice

Подання та відпрацювання нового мовного матеріалу

  1. Введення нових слів

  • учні самі намагаються прочитати нові слова на основі правил читання або за допомогою транскрипції, яку вчитель записав на дошці.

  1. Закріплення нових слів:

  1. Учні по одному реченню і по черзі читають і перекладають речення

  2. Учні спочатку читають підпис під малюнком, і говорять чи погоджують вони чи не погоджуються з цим підписом. І записують у зошит.




Впр.5, с.19

Впр.7, с.20

Впр.8, с.20

Заключна частина уроку

7. Summarizing

Підведення підсумків уроку. Виставлення оцінок




8. Homework

Домашнє завдання.

Усно впр.10, с.21;

Письмово впр.9, с.21.