asyan.org
добавить свой файл
1


КАНІКУЛИ 2012
УГОРЩИНА

«Усмішки Будапешту»
Львів – Будапешт – Відень – Сентендре – Львів
Дата виїзду: 25.03, 26.03, 27.03


1 день

Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – маленький Відень».
18:00 – виїзд зі Львова, переїзд у Будапешт.

2 день

Прибуття до Будапешту.
Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Поселення в готель.
14:00 – вільний час.

На Твій вибір:
• найдавніший
зоопарк  Європи (вхідний квиток 8€, 5€ діти до 14 років)
луна-парк  з незабутніми атракціонами (вхідний квиток 12-18€)
• відпочинок в термальних купальнях
Сечені  (вхідний квиток 12€)
• відвідання музею
образотворчих мистецтв
Все це знаходиться біля площі Героїв.
На Твій вибір:
• найдавніший зоопарк  Європи (вхідний квиток 5-8€)
луна-парк  з незабутніми атракціонами (вхідний квиток 12-18€)
• відпочинок в термальних купальнях Сечені  (вхідний квиток 12€)
• відвідання музею образотворчих мистецтв
Все це знаходиться біля площі Героїв. ї« Згорнути
Час на обід.

17:00пропонуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанарій   (вхідний квиток 2300F≈8€ дорослі, 1700F≈6€ діти до 18 років), який знаходиться в торгівельному центрі «Кампона». 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!
Чудовим завершенням дня для Тебе стане програма «Будапешт в ілюмінації» - прогулянка на кораблику по Дунаю (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Ночівля в готелі.


3 день

Сніданок. Вільний день.
8:00 – рекомендуємо: екскурсія «Віденська симфонія» (45€ дорослі, 40€ діти до 16років). 

Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.  Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана. « Згорнути
Час на обід.
Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш. Повернення в Будапешт. « Згорнути
В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш. Повернення в Будапешт.

Ночівля в готелі.

4 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
9:00рекомендуємо: екскурсія в Сентендре (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.
14:30 – рекомендуємо: відвідання тематичного аквапарку «Акваворлд Будапешт» (вхідний квиток 3000F≈10€ дорослі, 2300F≈8€ діти до 18 років). Водні атракціони розташовані під величезним куполом висотою з п'ятиповерховий будинок, діаметр якого досягає 72м. У такій гігантській чаші вільно розмістилося б навіть сімейство синіх китів – найбільших тварин нашої планети! 11 водних гірок, 17 басейнів, басейн для серфінгу та безліч інших розваг.Водні атракціони розташовані під величезним куполом висотою з п'ятиповерховий будинок, діаметр якого досягає 72м. У такій гігантській чаші вільно розмістилося б навіть сімейство синіх китів – найбільших тварин нашої планети! 11 водних гірок, 17 басейнів, басейн для серфінгу та безліч інших розваг.  « Згорнути
Час на вечерю.
Переїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять!


5 день

Прибуття у Львів (вранці, до 10:00).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто».Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!


Вартість:
Діти та дорослі

140€


Оплата здійснюється в гривнях за фіксованим курсом


У вартість включено:

 • зустріч представником фірми;

 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

 • проживання у готелях ** – ***, сніданки,
  розміщення у дво-, три- та чотиримісних номерах блочного типу;  

 • супроовід керівника групи по всьому маршруту;

 • екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • подарунок на пам'ять;

 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки;

 • індивідуальне медичне страхування на період туру –  26,20 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance;

 • факультативні програми
  супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість факультативів  за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру;

 • 3 обідо-вечерь – вартість 45
  - замовлення та оплата до початку туру - супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість харчування за умови придбання харчування всією групою;

 • проїзд в громадському транспорті та таксі;

 • консульський збір 35€ для громадян України.


Важливо:Автобус:

 • З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.

 • В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, споживати алкогольні напої, будь-які рибні або молочні продукти, морозиво, курити, лузати насіння, смітити.

 • В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж, зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.

 • Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.

 • Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок.

 • Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Для користування туалетом передбачені санітарні зупинки.

 • Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.

 • Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.

 • Туристична фірма не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.

 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.


Готель:

 • Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.

 • Після 22:00 слід дотримуватись тиші.

 • Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.

 • Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю.

 • В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.

 • Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.

 • Холодильника, праски та фену в номері немає.

 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.


Страхування:

 • Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.


Керівник групи:

 • Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).

 • У випадках втрати туристами документів або страхових випадках допомагає туристам у взаємодії з консульськими службами України, місцевими правоохоронними органами, медичними закладами, страховими компаніями та перекладачами коштом туриста.

 • Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів.Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
ТОВ “КИЙ АВІА ВЕСТ”

Ліцензія АВ № 505284, Україна, 79005, м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2 (код 389)

Тел./Факс: (032) 297-55-54, Тел. +38 (032) 297-53-73, 297-55-64,

e-mail: kawest1@mail.lviv.ua; www.kawest.com.ua