asyan.org
добавить свой файл
1
Товариство з обмеженою відповідальністю <Чумацький шлях>, яке знаходиться за адресою: 03151, м. Київ, вул. Мішина, 3, код ЄДРПОУ 30400117 (надалі за текстом – Товариство), в своїй господарській діяльності здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями вітчизняного та іноземного виробництва. Роздрібна торгівля алкогольними напоями проводиться Товариством в мережі власних магазинів. Для здійснення цієї діяльності Товариство у встановленому законом порядку отримало ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

З метою розширення асортименту товарів в своїх магазинах, Товариство планує отримати ліцензію на право імпорту алкогольних напоїв та здійснювати імпорт таких напоїв. імпортовані алкогольні напої Товариство буде продавати українським споживачам виключно в своїх магазинах та не буде здійснювати поставку цієї продукції іншим суб'єктам господарювання оптової і роздрібної торгівлі.

Відповідно до вищевикладеного, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України, просимо надати податкову консультацію з наступного питання:

Чи потрібно Товариству з обмеженою відповідальністю <Чумацький шлях>, яке отримало ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, у подальшому планує отримати ліцензію на право імпорту алкогольних напоїв та імпортувати алкогольні напої, імпортовані та вітчизняні алкогольні напої буде продавати українським споживачам виключно в своїх магазинах та не буде здійснювати поставку цієї продукції іншим суб'єктам господарювання оптової і роздрібної торгівлі, отримувати ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями для здійснення імпорту алкогольних напоїв та подальшої реалізації їх виключно в своїх магазинах за умови наявності у нього ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та ліцензії на право імпорту алкогольних напоїв?
Відповідь: Для отримання податкової консультації з питання: чи потрібно товариству отримувати ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями при здійсненні імпорту алкогольних напоїв та подальшої реалізації їх виключно в своїх магазинах за умови наявності у нього ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та ліцензії на право імпорту алкогольних напоїв необхідно звернутись до Департаменту САТ ДПА України (м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1).


РУ ДСАТ ДПА України у м. Києві