asyan.org
добавить свой файл
1
Трибуна депутата

Тетяна Козак: «Людина може себе реалізувати в повній мірі і бути щасливою, коли їй комфортно жити та працювати”

Сьогоднішня наша “трибуна депутата” — із Тетяною Козак, яка є народним обранцем в Ужгородській міській раді від “Єдиного центру”, являється членом постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та головним лікарем Ужгородської міської поліклініки.

Тетяно Юрієвно, як пройшла адаптація в новому депкорпусі?

— Депутатська діяльність в Ужгородській міській раді для мене — нова відповідальна та водночас цікава робота. Власне політикою я почала займатися свідомо, вже знаючи, що б хотіла змінити в своєму житті, житті близьких мені людей та у місті. Що стосується адаптації, то в раду наша політична сила прийшла потужною командою, із чітко сформованою позицією, яку ми змогли донести до виборців. Особисто мені працюється комфортно.

У яку фракцію входите, у якій депутатській комісії працюєте, і чим вона займається?

— В Ужгородській міській раді входжу до фракції “Єдиний Центр”. Я являюсь членом партії і від цієї політичної сили балотувалася по мажоритарному округу. Враховуючи, що за фахом я лікар, то, природно, що й комісію вибрала фахову, — таку, в якій, на мою думку, зможу зробити найбільше — постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. Зараз маємо багато роботи, оскільки на сьогодні у медицині накопичилося багато невирішених проблем, що з одного боку не дає змоги працювати лікарям на повну силу, а з іншого — пацієнтам отримувати якісну та доступну медичну допомогу. Як і всі інші сфери життя держави та суспільства, медицина потребує реформування, тому перед профільною комісією стоїть завдання розробити таку концепцію, яка дала б змогу зберегти всі позитивні напрацювання та усунути недоліки, які існують в галузі. Робота ця відповідальна і дуже напружена, оскільки на «кону» стоїть здоров’я наших громадян та питання покращення якості життя.

  • Які бачите невідкладні проблеми Ужгорода та ймовірні способи їх вирішення?

— Не секрет, що проблем у місті вистачає. На моє глибоке переконання, кожною галуззю життя міста повинні займатися професіонали, а ми, як депутати, — вивчати їхні напрацювання та проекти, надавати відповідні пропозиції та підтримувати позитивні ідеї. Нинішній депутатський склад являється багатоплановим — в ньому є фахівці з усіх напрямків господарства та сфер життедіяльності суспільства, тому хотілося б, щоб в результаті нашої спільної роботи в Ужгороді стало жити значно комфортніше. Адже людина може себе реалізувати в повній мірі і бути щасливою, коли їй комфортно жити та працювати. Але вже за ці півроку городяни та гості міста можуть побачили певні непогані результати: вулиці Ужгорода стали чистими та охайними, обласному центру повертається статус найзеленішого міста України, планово ремонтуються автошляхи та багато іншого.

Розкажіть про свої найближчі депутатські плани та завдання на перспективу?

— Серед найприорітетніших моїх завдань та планів як депутата — намагатися виконати усі передвиборні обіцянки. Я постійно зустрічаюся з виборцями своєго округу, живу їхніми проблемами та стараюся бути посередником у вирішенні проблем із різноманітними виконавчими службами.

Кілька слів про вашу роботу в поліклініці, та про співпрацю ужгородської медицини із міською владою.

— У поліклініці на посаді дільничного терапевта я пропрацювала 18 років, тому роботу первинної ланки медичної допомоги разом із усіма її проблемами знаю ізсередини. Нині, на посаді головного лікаря, працюю, враховуючи як інтересів пацієнтів, так і колег — медичних працівників. Із міською владою, яка постійно переймається проблемами охорони здоров’я жителів Ужгорода, налагоджена тісна та конструктивна співпраця. Зараз мною порушується питання про завершення ремонту приміщення міської поліклініки, адже наш заклад — це «обличчя» міської медицини, тому він повинен мати достойний вигляд. Хочу наголосити, що міська влада з розумінням поставилася до наших проблем, і виділила кошти на ремонт денного стаціонару, згодом планується фінансування ремонту фасаду міської поліклініки. Величезну підтримку нашим ініціативам завжди надає Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов та його перший заступник, депутат обласної ради Віктор Трикур, за що ми їм дуже вдячні. Окрім того, я сподіваюся, що спільними зусиллями ми найближчим часом розпочнемо та успішно впровадимо медичну реформу вУжгороді.
Біографічна довідка:

Народилася 2 лютого 1966 року у місті Свалява, у 1983-му закінчила Свалявську СШ №1, із 1983-го по 1982-й рік (тут дати явно не правильні!!!) навчалась в Ужгородському Державному університеті на медичному факультеті, який закінчила за спеціальністю «Лікувальна справа». У 1993—1994 рр. працювала дільничним терапевтом Ужгородської міської клінічної лікарні, із 1994-го — дільничний терапевт відділення поліклініки при Ужгородському Державному університеті. Із 2008 року по теперішній час обіймає посаду завідувача відділенням міської поліклініки по обслуговуванню студентів при УжНУ. Партійна, член «Єдиного Центру». Одружена, разом із чоловіком Козаком Мирославом Івановичем виховує доньку і сина.