asyan.org
добавить свой файл
1

ПРОГРАМА
36-ГО ЗАСІДАННЯ "КПП"

(Клубу Перинатальних П'ятниць),присвяченого
ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИЦІ РОЗРАХУНКІВ ОСОБИСТИХ РИЗИКІВ МОЖЛИВИХ ХРОМОСОМНИХ АНОМАЛІЙ ПЛОДА ТА МОЖЛИВИХ ПОЛОЖНИЧИХ УСКЛАДНЕНЬ,

КОРИСТУВАННЮ ДЖЕРЕЛАМИ ФОНДУ МЕДИЦИНИ ПЛОДА

З
асідання відбудеться 30.03.2012 р. (п'ятниця)

за адресою:

Київ, вул. Пушкінська, 1-3/5 - знаходиться майже на перехресті вулиць Прорізної та Пушкінської, кнайпа „Купідон” (міститься у пивниці, вхід поруч із каварнею „Віденські булочки”).

Одночасно відбуватиметься передача засідання у всесвітнє Павутиння (всі бажаючи приєднатись до нас через Мережу мають зареєструватись ЗАВЧАСНО!).

Початок засідання о 17:55

На ВСІ засідання КПП завжди запрошуються ВСІ БАЖАЮЧИ лікарі, науковці, інтерни, спудеї, так чи інакше

пов’язані з перинатологією

(акушери-гінекологи, лікарі УЗД, неонатологи, патологоанатоми,

педіатри, генетики) з цілого Світу 

Із запитаннями просимо звертатись до Олексія Соловйова.

е-пошта: o.solovyov@ivf.com.ua; тел.: (50) 3115835

17:45 - 18:00 Зустріч, обмін вітаннями, відкриття засідання.

18:00 – 18:20 Ультразвукові ознаки поширених хромосомних анеуплоїдій в 11-13+6 тижнів вагітності. Микола Веропотвелян, гінеколог та медичний генетик, Центр генетики і пренатальної діагностики, Кривий Ріг (доповідь передаватиметься з Кривого Рогу).

18:20 – 18:40 Сучасні моделі пренатального пошуку хромосомних аномалій. Микола Веропотвелян, гінеколог та медичний генетик, головний лікар Центру генетики і пренатальної діагностики, Кривий Ріг (доповідь передаватиметься з Кривого Рогу).

18:40 – 18:50 Пренатальна діагностика синдрому Дауна в Росії: багатоцентровий аналіз та новий погляд на ультразвукові ознаки I і II триместрів вагітності. Олег Поліщук (гінеколог, Інститут Репродуктивної Медицини, Київ) переповідає лекцію професора М.Мєдвєдєва, Москва.

18:50 – 19:30 Обговорення усіх прослуханих доповідей.

19:30 – 19:50 Показ („наживо” та у доповіді) практичної роботи із поєднаними УЗ сканером та комп’ютерною базою даних ASTRAIA у кабінеті пренатальної діагностики, розрахунок особистих ризиків можливих аномалій. Сергій Єлєсічєв, уповноважений представник фірми АSTRAIA в Україні.

19:50 – 20:00 Корисні рішення від Esaote та Інтермед’у для приватного гінеколога. Роман Андрієць, провідний фахівець з діагностичного обладнання Esaote підприємства Інтермед, Київ.

20:00 – 21:00 Розповідь про Фонд Медицини Плода та можливу корисну співпрацю з ним українських лікарів. Практичні заняття з показом „наживо” послідовності кроків щодо реєстрації й самонавчання, одержання свідоцтв навчання, одержання дозволів на користування програмою розрахунків особистих ризиків можливих хромосомних аномалій та можливих пізніших положничих ускладнень, проходження незалежного аудиту здійсненої роботи. Олексій Соловйов, Яна Гончарова, гінекологи, клініка „Надія”, Київ.

21:00… Обговорення прослуханих доповідей, завершення офіційної частини зустрічи та подальше спілкування щодо піднятих тем і тем наступних зустрічей.
Просимо надсилати пропозиції щодо тем майбутніх засідань КПП е-поштою на адресу, що наведена на першій сторінці цієї брошури.
(Зустрічні виступи, повідомлення про цікаві випадки з практики щиро вітаються! Погляди, відмінні від инших, також щиро вітаються!!! Але вони мають бути обґрунтованими. Суперечливі голослівні заяви засуджуються!)