asyan.org
добавить свой файл
1

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ПАСПОРТ НОВООДЕСЬКОГО РАЙОНУ




за І півріччя 2011 року

Адреса райдержадміністрації: 56600, м. Нова Одеса, вул. Леніна, 202

Голова райдержадміністрації Заболотний Микола Миколайович

(2-15-35)

Голова районної ради Делікатний Олександр Михайлович

(2-15-39)
І. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО РАЙОН
1. Географічні дані:

площа – 142,8 тис. га;

процент від загальної території області 5,7%;

відстань від районного центру до м.Миколаєва – 44 км;.

водні ресурси – 3065 га ( в т.ч. природні водойми – 2081 га);

кордони: межують:

на півночі з Єланецьким районом,

на південному сході з Жовтневим районом

на сході з Баштанським районом

на південному заході з Вознесенським районом

на заході з Веселинівським районом

на північному заході з Миколаївським районом

ІІ. АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНІ ОДИНИЦІ
Кількість сільських рад – 17, міська – 1 ( м. Нова Одеса, с. Женево – Криворіжжя )

Перелік сільських рад:

1. Антонівська (Антонівка, Веселе, Карлівка, Київське, Остапівка, Олександрівка)

2. Баловненська (Баловне)

3. Бузька (Бузьке)

4. Воронцівська (Воронцівка, Островське, Ульянівка, Червоноволодимирівка)

5. Гур’ївська (Гур”ївка, Піски)

6. Дільнична (Дільниче, Гребеники)

7. Димівська (Димівське, Новоолександрівське, Артемівка, Ясна Поляна)

8. Кандибинська (Кандибине, Селівестрівка, Новоматвіївське, Новоінгулка)

9. Костянтинівська (Костянтинівка)

10 Новопетрівська (Новопетрівське, Зайве)

11. Новосафронівська (Новосафронівка, Зарічне, Кам”янка)

12. Новошмидтівська ( Новошмидтівка, Кіровка)

13. Підлісненська (Підлісне, Новомиколаївка, Новопавлівка)

14. Себинська (Себине)

15. Сухоєланецька (Сухий Єланець, Суворівка)

16. Троїцька (Троїцьке)

17. Михайлівська (Михайлівка)
ІІІ. ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Новоодеська районна державна адміністрація; кількість працівників – 40.

Новоодеська районна рада: кількість депутатів – 36.

Кількість міських рад – 1; депутатів – 36.

Сільських рад – 17, депутатів – 188.

ІV. НАСЕЛЕННЯ ( станом на 01.06.2011р.)
Кількість 34,5 тис. чол.

Чоловіків – 16,2 тис. чол.

Жінок – 18,3 тис. чол.

Кількість пенсіонерів – 10253

Процент пенсіонерів від загальної кількості населення району – 27,7

Щільність проживання ( чол. ./кв. км.) – 24,3

Смертність на 1 тис. жителів – 18,7

Природне скорочення населення на 1000 жителів - 6,7

Національний склад населення:

українці – 31,7 тис.чол.

росіяни – 1,8 тис.чол.

білоруси – 0,2 тис.чол.

молдовани – 0,5 тис.чол., інші 0,1
V. ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ (на 01.06.2011)
Кількість населення зайнятого у всіх сферах

економічної діяльності (тис.чол.) - 6,118

З них: у промисловості - 0,885

у сільському господарстві - 2,033

у будівництві - 0,062


VІ. ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО

за 4 місяці 2011 року
Обсяги реалізованої промислової продукції 157,3

у відпускних цінах / млн. грн./ за

січень-квітень 2011 р.

Спеціалізація: харчова промисловість, машинобудівна промисловість.

Виробництво товарів народного споживання звітність не передбачено

( без підприємств малого бізнесу)

Разом – (звітність по малому бізнесу раз на рік)

Продовольчі товари -

Непродовольчі товари – -

підприємствами малого бізнесу – -

Разом – -

Продовольчі товари – -

Не продовольчі товари – -

VІІ. СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

за 6 місяців 2011 року

Обсяги сільськогосподарського виробництва ( по сільськогосподарським підприємствам ) :

зернових та зернобобових, т -

М’яса (у живій вазі) /тонн/ - 574,9

молока /тонн / - 1315,9

цукрових буряків -

пшениці , т 16390

кількість сільськогосподарських підприємств – 21

кількість селянських та фермерських господарств – 275

Площа сільськогосподарських угідь – /тис. га/ 123,5


VІІІ. ЗОВНІШНЬО-ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

за січень-червень 2011 року

Оборот товарів та послуг ( тис. дол.)

імпорт - інформація конфіденційна

експорт - інформація конфіденційна

сальдо - -


ІХ. ІНВЕСТИЦІЇ ( тис.грн )

за 1 квартал 2011 рік


Інвестиції в основ. капітал 102559

в тому числі в сільське господарство - з них іноземних -
Х. БУДІВНИЦТВО

за

за 1 квартал 2011 року

Капіталовкладення /тис. грн./ 350,0

Кількість підрядних будівельних організацій 2

Виконаний ними обсяг робіт /тис.грн./ -


ХІ. ТРАНСПОРТНИЙ КОМПЛЕКС ТА ЗВ”ЯЗОК
Автомобільні шляхи загальнодержавного і місцевого значення:

Автомобільні шляхи загального користування: 217,6 км

Залізничні колії -

Забезпечення населення основними домашніми телефонами ( на 100 чол.) – 13,3

ХІІ. ФІНАНСИ ЗА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД

за І півріччя 2011 року

Доходи - /тис.грн./ 52260,0

Видатки – /тис. грн./ 54700,9

Податкові надходження

(із спец. фондом ) /тис.грн / 8127,19

Дотація вирівнювання фінансової

забезпеченості і додаткова дотація /тис. грн./ 44351,03

XІІІ. ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД

станом на 1 липня 2011 року

Заробітна плата - /тис.грн./ 355,0

Державна допомога сім”ям з дітьми - -

Пенсії - -
ХІV. ТОРГІВЛЯ ТА СФЕРА ПОСЛУГ

за січень-березень 2011 рік

За звітний період

Роздрібний товарообіг (3 місяців 2011 року) , /тис. грн./ 32,7

На душу населення /грн./ 3455,8

Кількість об’єктів роздрібної торгівлі введених в експлуатацію

за 3 місяці 2011 року -

Кількість об’єктів побутового обслуговування введених в

експлуатацію в 1 кварталі 2011 року -

ХV. ОСВІТА (на 01.06.2011 )
Кількість дошкільних закладів - 27

в них дітей - 1028 чол.

Позашкільні заклади освіти - 6

Кількість закладів освіти - 27, в тому числі:

- Середні заклади освіти 25, в них учнів 3455,

- Дитячі інтернатні установи 1, в них учнів 146,

- Професійні заклади освіти 1, в них 420.

Вищі заклади освіти –

Лікарняні заклади - 22 ФАПи, , 1 ЦРЛ, 8 амбулаторій сімейного типу .

Бази відпочинку - 1

Клуби - 32

Бібліотеки - 28

Пам’ятки історії та культури – 44

ХVІ. ОСЕРЕДКИ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЇ
1. Аграрна партія України Казакуца В.В. 304

2. ВО „Батьківщина” Кузьмук Р.І. 163

3. ВО „Громада” Дорошенко Л. М. 72

4. ВОЛ „Справедливість” Бойченко Г.І. 97

5. „Жінки за майбутнє” Антонович А.М. 92

6. Демократична партія України Пурко В.О. 3

7. Словянський нородно-

патріотичний союз Копан В.В.. 89

8. „Єдність” Загребенюк В.А. 16
9. Комуністична партія України Джупінін М.В. 320

10. Комуністична партія України Рижик В.О. 6

(оновлена)

11. Народний союз „Наша Україна” Базеля М.Л. 30

12. Ліберальна партія (оновлена) Нікітін В.В. 9

13. Народний рух України Чернявський А.А. 120

14. Народний рух України за єдність Опанасенко Р.В. 160

15. Народно-демократична Жук В.І. 30

партія України

16. Партія національно-економічного Радик А.І. 6

розвитку України

17. Партія зелених України Редзюк О.М. 7

18. Партія промисловців і Вербін Є.В. 505

підприємців України

19. Партія реабілітації тяжко Роїк Н.В. 30

хворих України

20. Партія регіонів України Делікатний О.М. 1836

21. Селянська партія України Шевченко М.М.. 111

22. СДПУ (о) Казакуца В.В. 548

23. „Соціал-демократичний союз” Воленюк О.В. 18

24. Соціалістична партія України Шутяк Ю.О 59

25. Ліберальна партія україни Нікітін В.В. 105

26. Українська селянська Волков В.І. 6

демократична партія

27. Республіканська партія України Коврига В.С. 3

28. Український народна партія Яременко О.В. . 10

29. „Яблуко” Дорошенко С.О. 3

30. Соціал-демократична партія Тринько В.С. 3

України

31. Організація українських

націоналістів Лисенко І.Ф. 3

32. Народний вибір Філонова С.В. 6

33. Партія пенсіонерів України Бондар В.В. 3

34. Вперед Україно Бондарень М.П. 3

35 „ Реформи і порядок „ Вертило Л.В. 3

36. „Союз” Піскун В.М. 3

37. Всеукраїнська партія духовності Бородіна Т.В. 4

і патріотизму

38. Християнсько-Ліберальний союз Осьмак І.П. 3

39. Українська морська партія Притула М.М. 6

40. Солідарність жінок України Богомолова Л.М. 3

41. Єдиний центр Бєлік М.М. 19

42.Українська соціал-демократична партія Білоус А.І 3

43. Всеукраїнська партія „Екологія та

соціальний захист” Гармаш Д.Л. 3

44. Партія захисту знедоленого народу Ковальчук П.В. 5

45. Українська районна організація

партії „Собор” Коврига Ю.М. 6

46. Районна організація партії

„Відродження” Дьоміна Н.В. 6

47. Партія „Нова сила” Косов О.О. 6

48. «Рідна вітчизна ” Коврига В.С. 5

49. Партія „Солідарність” Суслікова О.М. 11

50. Сильна –Україна ” Ковиньов Ю.Л. 6

51. Українські соціал демократи Гаврюткін Ю.Л. 3

52. „ Нова демократія „ Щербаков Г.А. 3

53. Соціально-християнська партія Мазець Н.І. 3

54. Партія „Третя сила” Полівко А.Б. 3

55. Партія „Зелена планета” Ковальська А.В. 3

56. Партія патріотичних сил Квашенко В.І. 3

57. Всеукраїнська партія Трудящих Дмитренко О.В. 3

58. Українська партія честі, боротьби

з корупцією та організованою

злочинністю Рубан С.А. 3

59. Національно –Демократичне

об’єднання «Україна» Ковіньок Ю.Л 3

60. Патріотична партія України Чекмазова В.Ю. 3

61. „Віче” Єфімець Є.А. 3

62. Партія захисників Вітчизни Розкидний А.В. 3

63. „Пора” Іпатенко Ю.В. 3

64. „Совість України” Жабоєдов П.Є. 3

65. Народна влада Вертліб Л.Ю. 3

66. Українська соціал – демократична

партія Лисенко О.М. 3

67. Відродження села Назаренко В.І. 3

68. Українська Консервативна Партія Хлівний Г.М. 3

69. Європейська партія України Процик І.М. 7

70. Соціально-економічна партія

„Союз Чорнобиля України” Гапоненко Ю.Я. 3

71. ВО «Свобода» Марущак В.В. 3

72. Християнсько-демократичний союз Патраш Г.В. 3

73. Політична партія «Право захист» Федорінський Є.А. 3

74. Партія «Союз лівих сил» Дякунчак Є.Л. 3

ХVІІ. ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ
1. Районна організація ветеранів Байбарак О.І 5368

2. Українське Товариство мисливців та рибалок Філонов В.П. 720

3. 4-й реєстровий Федорівський курінь Українського Діденко А.Д 60

козацтва

4. Новоодеська районна організація Союзу

підприємців Соколова Н.В. 470

5. Новоодеський осередок громадської організації

«Фронт змін» Іпатенко Р.І. 24

6. ВО „Молодь за добробут” Лях А.М. 6

7. Спілка інвалідів Ігнатова В.І. 72

8. Товариство сприяння обороні України Литвиненко І.С. 1336

9. Соціал-демократична молодь Шаповалов В.В. 23

10. Товариство Червоного хреста Сауляк Т.І. 5300

11. Федорівський полк Буго-Гардівської січі Марущак В.В. 37

вільного козацтва

12. Спілка ветеранів Афганістану Гаврюткін Ю.О. 76

13. Клуб виборців Самусь О.В. 12

14. Районна організація сприяння виборцям

блоку “Наша Україна” Дорошенко Л.М. 14

15. Районна федерація футболу Каза куца В.В. 17 Міська організація «Інститут розвитку міста» Гору ненко О.В.

16. Районна організація “Громадський контроль” Жупаненко В.С. 11

17. Районна організація Товариство „Знання” Шевкунова Л.І. 504

18. Новоодеська район. спорт.товар. „Колос” Євгенов В.В. 7

19. Районна організація „Союз молоді регіонів України” Купчишина О.А. 9

20. Спілка інвалідів війни та збройних сил Гапчук П.М. 17

21. Новоодеська районна організація українського

товариства мисливців та рибалок Філонов В.М. 3

22. Бузька Гетьманської козацької дивізії

„Українського реєстрового козацтва” Андрєєв В.А. 26

23. „Захист дітей війни” Короленко Г.І. 14

24. Новоодеська міська організація «Координаційний

Центр сприяння органам самоорганізації населення

та розвитку м. Нова Одеса» Гузенко В.В. 14

25. Районна організація волонтерів Шепель Г.О. 24

26. Новоодеська районна громадська організація

Добровільного спортивного товариства «Аврора» Федорінський В.М. 5

27. Громадська організація «Всеукраїнської спілки радянських

офіцерів Новоодеського району» Гапчук П.П.

28. Громадська організація «Асоціація фермерів та приватних

землевласників» Новоодеського району Бажанов С.М.

29. Новоодеська міська громадська організація

«Об’єднання фермерів» Войченко В.О.

30. Відкритий інтелектуальний клуб м. Нова Одеса

«ВІКНО» Проценко І.М.

31. Новоодеська районна організація Всеукраїнського

об’єднання «Держава» Дмитренко Д.В.

ХVІІІ. РЕЛІГІЙНІ КОНФЕСІЇ
1. Православна церква „Святого Георгія” м. Нова Одеса,

вул. Трунова,

2. Свято-Ольгинська православна церква м. Нова Одеса,

вул. Кірова

3. Свято-Покровська православна церква с. Гур’ївка

4. Українська православна церква архангела Михаіла с. Себине

5. Українська православна церква с. Баловне

6. Українська православна церква с. Димівське

7. Церква євангельських християн-баптистів с. Димівське

8. Українська православна церква с. Бузьке

9. Адвентисти сьомого дня с. Бузьке

10. Українська православна церква с. Новопетрівське

11.Українська православна церква Київського патріархату с. Новопетрівське

12.Українська греко-католицька церква с.Новопетрівське

13.Українська православна церква Київського патріархату с. Дільниче

14.Українська автокефальна православна церква с.Дільниче

15.Єврейська релігійна громада „Хабад” м. Нова Одеса

16.Адвентисти сьомого дня м.Нова Одеса

вул.Каманіна,14

17.Незалежна церква християн віри євангельської м. Нова Одеса

вул.Леніна,311

18.Незалежна церква євангельських християн „Світло м. Нова Одеса

істина” вул.Леніна,34

19.Церква євангельських християн-баптистів м. Нова Одеса

вул.Дімітрова,107

20.Церква євангельських християн-баптистів м. Нова Одеса

вул. Торгова,52

21.Свідки Ієгови м.Нова Одеса

22.Християни віри євангельської п’ятидесятники с. Новопетрівське

23.Християни віри євангельської п’ятидесятники с. Дільниче

вул..Космонавтів,20

24.Українська православна церква с. Підлісне

25.Українська православна церква с. Ворон цівка

26.Церква Нового Заповіту с.Воронцівка

27.Українська православна церква с. Новосафронівка

28.Українська православна церква с. Сухий Єланець

29.Українська православна церква с. Кандибине

30.країнська православна церква Київського патріархату с. Михайлівка

31.Українська православна церква Київського патріархату с.Новоінгулка

32.Християни віри євангельської п”ятидесятники с.Криворіжжя

33.Українська православна церква с.Артемівка

34.Християни віри євангельської п’ятидесятники с. Бузьке

ХІХ. ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Районна газета «Промінь»

Засновники: райдержадміністрація, районна рада та трудовий колектив редакції

Редактор газети: Крикун Наталя Миколаївна, тел. 9-34-39
Міська газета « Новоодеський вісник».

Засновник: Новоодеська міська рада.

В. о. редактора : Яцькова А.В., тел. 2-14-38
ХХ. ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС.
Депутати обласної ради 6 скликання :

Білоконенко Наталя Яківна – голова правління СЗАТ «Південний колос» (Партія регіонів України );

Губанов Віктор Олександрович- голова правління СЗАТ «Гур’ївка» (Народна партія).

Голова райдержадміністрації М.М.Заболотний


Пономарьова, 9 34 39