asyan.org
добавить свой файл
1


ТУРИ ЗА КОРДОН 2013


СЛОВАЧЧИНА

«Італія – присмак історії»
Львів – Братислава – Флоренція – Рим – Ватикан – Венеція – Львів


Березень

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

Вересень

Жовтень

Листопад

7, 30

13, 20, 27*

3*, 16

8, 22*

6*, 20*

3*, 10*, 24

14, 28

5, 19, 26

7, 21, 28
1 день

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми. 
08:30 – виїзд зі Львова. Переїзд до Братислави.
Поселення в готель та ночівля.

2 день

Сніданок.
Рекомендуємо Оглядова екскуріся«Віденська симфонія» (35€). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.
Рекомендуємо: екскурсія «Скарбниця Габсбургів» (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.
Повернення в Братиславу. Ночівля.

3 день

Сніданок.
Рекомендуємо екскурсію в замок Бойніце (30€ дорослі, 20€ діти). Бойніце – один з найкрасивіших замків Словаччини, який часто називають Замком з привидами. Його оточує парк з могутніми деревами та прекрасний ботанічний сад. Сьогодні його галереї володіють найбагатшою колекцією творів мистецтва у країні. Мальовничі краєвиди захоплюють подих, а вражаючі інтер’єри замку дивують своїм багатством та таємничістю… 
Рекомендуємо дегустацію словацьких вин з вечерею (25€ дорослі, 15€ діти).
Ночівля.

4 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Флоренцію. Дорогою зупинка біля озера Вертерзее. Оточене пишністю альпійських вершин озеро Вертерзее зачаровує дивовижною панорамою, гостинними пляжами та безтурботним спокоєм прозорої блакиті води. Навкруги у затишних бухтах густо розсіяні найцікавіші курортні містечка. Та найбільшою цінністю є розкішний замок, сповнений особливого романтичного шарму. Охопити одним поглядом всю цю красу можна з оглядової вежі на горі Піраміденкогель. Внизу озеро здається світло-бірюзовою шаллю, яку загубила серед гір казкова царівна.
Приїзд в Флоренцію.
Поселення в готель та ночівля.

5 день

Сніданок. Вільний день.
Рекомендуємо поїздку до Риму  (65€). Вічна магія Риму полягає в умінні поєднувати стародавнє і сучасне. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги замінювалися новими, але Рим залишається Римом. Це місто живих і незабутніх образів: вид удосвіта з найвищого пагорба – Яникула, колони і руїни храмів Римського Форуму, купол Собору Св. Петра на фоні яскравих багряних фарб заходу – все це залишає в пам'яті глибокий слід.
«Вічне місто», «Місто на семи пагорбах», «Праматір міст» – якими тільки іменами і епітетами не нагороджували древнє місто за майже три тисячі років його існування. А ще, якщо назву міста – Roma – прочитати навпаки, то вийде Amor – любов, проте, це є просто справедливим збігом.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ВИКЛЮЧНО ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія по Ватикану  (вхідний квиток 35€). Ватикан – унікальне місто-країна, місто-музей з яким нерозривно пов'язана історія Римської імперії. Це наче матеріальне втілення світу духовного, більш чистого і доброго. І не дивно, адже владика тут – релігія. Невипадково навіть все мистецтво підпорядковане єдиній темі і просякнуте священними таїнствами. Тут знаходиться справжня скарбниця творів мистецтв і пам'ятників архітектури, зберігаються реліквії християнства та унікальні творіння найвидатніших майстрів усіх епох. Захоплює подих велич Собору Св. Петра, що є світовим центром католицизму, Собор Св. Івана, Ватиканський (Папський) палац та його кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, безліч музеїв та знаменита на весь світ бібліотека… Звідси напрошується висновок, а чи не тому такий гарний Ватикан і всі твори мистецтва, що вони так чи інакше пов'язані з найпрекраснішим, що є у людині, – з вірою…
Ночівля в готелі.

6 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія «Колиска мистецтва». Ви побачите шедеври архітектури – Кафедральний собор Санта-Марія дель Фьорі, дзвіницю Джотто, церкву Санта Маргаріта, будинок Данте, усипальню великих людей Італії – церкву Санта Кроче. Палац Юстиції і палац Гонді уразять Вас своєю пишністю. Ви будете захоплені красою палацу Барджелло і лоджією Синьорії. На площі Синьорії знаходиться справжній музей просто неба. Тут представлені роботи Мікеланджело, Донателло, Челліні, Джамолоньї. Ви також відвідаєте Старий палац, побуваєте на Понті Веккіо і побачите Порчелліно, який неодмінно здійснить ваші бажання.
Вільний час.
Рекомендуємо ескурсію до Пізи – міста падаючої вежі та відомого в Італії університету (30€). Піза до наших днів зберегла свій аристократизм і добре ім'я, свої елегантні будівлі уздовж набережних. Кампо ді Міраколі (Поле Чудес) – головна площа Пізи, на якій розташований великий архітектурний комплекс, що складається з 4 будівель: собору Святої Марії Ассунти, Падаючої вежі, баптистерія і кладовища Кампосанто. До сьогодні Піза сполучає свій туристичний вигляд із повсякденним життям, поте все більше перетворюється на місто-музей.
Переїзд в сторону Венеції.
Поселення в транзитний готель та ночівля.

7 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Венеції. Оглядова екскурсія «Перлина Адріатики» (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 15€) в обидві сторони).  118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.
Вільний час.
Переїзд на територію Словаччини.
Поселення в транзитний готель та ночівля.

8 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до України.
Прибуття у Львів (вранці, до 23:00).


Вартість туру:

До виїзду залишилось:

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 6 тижнів

319

309

Більше 5 тижнів

330

320

Більше 4 тижнів

340

330

Менше 4 тижнів

350

340

Доплата за одномісне розміщення – 20.
* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 10€.
* – на виїзди 28 квітня та 2 травня вартість по туру «Італія – присмак історії (травневий)»


До виїзду залишилось:

Дорослі

Діти до 16 років

До 20 березня

345

335

До 5 квітня

350

340

З 6 квітня

355

345


Оплата здійснюється в гривнях за фіксованим курсом ЄВРО на день надання рахунку (дійсний два дні!).
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків, та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда, та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!


У вартість входить:

 • зустріч представником фірми;

 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

 • проживання в готелі ** - ***, сніданки,

  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.

  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.

 • супровід керівника групи по всьому маршруту;

 • екскурсії згідно програми.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки;

 • індивідуальне медичне страхування на період туру – 37,00 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard»;

 • факультативні програми;

 • проїзд в громадському транспорті та таксі;

 • проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 15€) в обидві сторони;

 • туристичний збір в готелях в Італії – 12€/особа;

 • консульський збір 35€ для громадян України.


Важливо:

Автобус:

 • З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.

 • В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, курити, лузати насіння, смітити, споживати алкогольні напої, морозиво, будь-які рибні, молочні продукти, варені яйця та інші продукти, які мають явно виражений специфічний запах.

 • В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж. За порушення цього пункту можливий штраф в розмірі від 50€.

 • В салоні автобусу заборонено зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.

 • Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.

 • Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок.

 • Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Для користування туалетом передбачені санітарні зупинки.

 • Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.

 • Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.

 • Туристична фірма не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.

 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.


Готель:

 • Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.

 • Після 22:00 слід дотримуватись тиші.

 • Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану! За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.

 • Для збереження цінних речей, коштів і документів радимо користуватись сейфом готелю.

 • Увага!В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата цих каналів здійснюється по факту їхнього користування.

 • Продукти та напої у мінібарах у номерах - за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.

 • Холодильника, праски та фену в номері немає.

 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за пошкодження майна готелю.

Страхування:

 • Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.

 • Якщо під час туру передбачаються зайняття спортом або розваги, пов'язані з підвищеною небезпекою для здоров'я, життя, потрібно вибрати відповідну програму страхування.

Звертаємо увагу, що страхова компанія не відшкодовує витрати, пов'язані з лікуванням травм, станів та захворювань, які застрахована особа отримала внаслідок дій, здійснених нею у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

 • Дійсний закордонний паспорт, а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:

  • без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без слідів води та інших рідин тощо)

  • з терміном дії не менше 3 місяців після закінчення туру

  • наявними в ньому 2 чистих сторінок

  • продовжені закордонні паспорти не приймаються!

  • Якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт особи, з якою вона подорожуватиме

  • Якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт такої особи

 • Для дітей до 18 років:

  • у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного, який залишається в консульстві. Таким оригіналом може бути нотаріально завірена "фотокопія" оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні – прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!

  • оригінал довідки з місця навчання

  • копія свідоцтва про народження

  • копії українських паспортів обох батьків

 • Дві кольорові фотокартки 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 6 місяців!

 • Заповнена та підписана анкета туриста – обов'язково нашого взірця! Без неї документи в роботу не приймаємо!

 • Анкета для консульства – 3-я та 4-а сторінки, роздруковані на одному аркуші, – підписана в п.37 на ст.3 та в аналогічному пункті на ст.4. Увага! Підпис має бути тотожній підпису в паспорті. Замість дитини підписує один з батьків. Якщо один з батьків дав нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон, він підписує анкету замість дитини. Увага! Підпис має бути тотожній підпису в дозволі.

 • Копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки.

 • Копія ідентифікаційного коду.

 • У випадку подорожі автомобілем:

  • копія посвідчення водія

  • копія страховки "Зелена карта"

  • копія технічного паспорта

 • У випадку подорожі поїздом або літаком – оригінал квитка у обидві сторони.

 • Оригінал індивідуальної медичної страховки:  • від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній

  • дійсна на території всіх шенгенських країн

  • покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому

  • заповнена машинним друком

  • ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру

  • термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру.

 • Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:

  1. Для працюючих:

   • оригінал довідки з місця праці згідно зразка із зазначенням посади та розміру місячного окладу за останні 6 місяців (мінімальний розмір заробітної плати за місяць – 3000 грн.) та

   • оригінал довідки з банку згідно зразка (з не депозитного рахунку!) на суму з розрахунку 56€ або еквіваленту в іншій валюті на кожну добу перебування в турі плюс 100€ додатково, якщо рівень заробітної плати недостатній.

  2. Для приватних підприємців:

   • нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності та

   • оригінал довідки з податкової інспекції про отриманий дохід за останні 6 місяців та

   • копія свідоцтва платника податку та

   • оригінал довідки з банку згідно зразка (з не депозитного рахунку!)

  3. Для пенсіонерів:

   • копія пенсійного посвідчення та

   • оригінал випису про отримувану пенсію за останні 6 місяців.

  4. Для домогосподарок, безробітних, студентів та осіб, що потребують додаткового фінансового забезпечення:

   • оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, повязаних з поїздкою, згідно зразка із наданням особою, що здійснює таке фінансування:

   • одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, та

   • копії документу, який підтверджує їхні родинні зв'язки, та

   • копії всіх інформативних сторінок (тобто з відмітками) громадянського (внутрішнього) паспорта особи, що здійснює таке фінансування.

  5. Для неповнолітніх, що подорожують:

   • з обома батьками

    • оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, повязаних з поїздкою згідно зразка від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу

   • з одним з батьків

    • достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально завіреному дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від другого з батьків та наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або

    • оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, повязаних з поїздкою згідно зразка від близького родича із наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу та копії документу, що підтверджує родинні зв'язки

   • без батьків в супроводі іншої особи

    • достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально завіреному дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від одного з батьків та наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або

    • оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, повязаних з поїздкою згідно зразка від близького родича із наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, та копії документу, що підтверджує родинні зв'язки.


Документи приймаються з консульським збором.
Консульський збір становить 35 євро!
КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

 • Консульський збір не оплачують:

  • діти, котрим не виповнилось 18 років

  • учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання (стаціонару)

  • непрацюючі пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років) та оригіналу випису про отримувану пенсію за останні 6 місяців

  • інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда та оригіналу випису про отримувану пенсію за інвалідністю за останні 6 місяців.

 Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 21 календарнийх день до виїзду!

 • З офіційною інформацією можна ознайомитись на веб-сторінці Генерального консульства Словацької Республіки в м. Києві.
ТОВ “КИЙ АВІА ВЕСТ”

Україна, 79005 м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2 (код 389)

Тел./Факс: (032) 297-53-72, Тел. +38 (032) 297-53-73, 297-55-64,

e-mail: kawest1@mail.lviv.ua; www.kawest.com.ua