asyan.org
добавить свой файл
1
Урок №____ дата ___________
Тема: Світ навколо мене

Підтема: Наші імена
Мета:

  • ознайомити учнів з новою літерою Aa та лексичними одиницями at, pan, net.

Цілі уроку:

Практична:

  • практикувати і відпрацювати вивчені мовні зразки;

  • практикувати вивчені звуки та літери.

Освітня:

Розвиваюча:

  • розвивати фонематичний та інтонаційний слух, слухову та зорову пам’ять;

Виховна:

  • виховувати інтерес до вивчення англійської мови та привчати до певних вимог дисципліни.


Обладнання: підручник, зошит, прописи, картки з літерами, картки з новими словами, магнітофон, диск з піснею “ABC”.


Тип уроку : _________________

ХІД УРОКУ

Етапи

Хід уроку

Відмітки

1. Greeting.

Привітання.

T: Good morning, dear children!

Ps: Good morning, Teacher!

T: Sit down, please!

Організація класу:





2. Aim

Повідомлення теми та мети уроку.

T: Діти, сьогодні ми будемо продовжувати з вами вивчати літери алфавіту. Сьогодні ви навчитесь розповідати про себе, правильно вимовляти звук [x] та вивчите декілька нових слів.




3. Check on Homework

Перевірка домашнього завдання.

Вчитель перевіряє наявність виконаного завдання у зошиті.




4. Warming up

Уведення в іншомовну атмосферу.

Вчитель разом з учнями повторюють як правильно привітатись, познайомитись, попрощатись на англійській мови.




5. Presentation and Practice

Подання та відпрацювання нової літери.

  1. Введення літери Aa:

Вчитель спочатку:

  • показує літеру на картці;

  • вимовляє літеру;

  • вимовляє звук, який передає ця літера;





  • знайомить з її транскрипційним знаком;

  • пропонує учням вимовити літеру, повторюючи за вчителем;

  • учні прописують рядок великої і маленької літери в зошиті.



  1. Повторення літер Ii, Tt, Nn, Oo, Ee, Pp, Aa:

Вчитель спочатку:

  • показує літеру на картці;

  • вимовляє літеру;

  • вимовляє звук, який передає ця літера;

  • знайомить з її транскрипційним знаком;

  • пропонує учням вимовити літеру, повторюючи за вчителем;

  • учні прописують рядок великої і маленької літери в зошиті.

  1. Відпрацювання нового матеріалу:

а) розвиток навичок читання

Учні по черзі озвучують літери та знаки транскрипції


Впр. 5, с.13


6. Physical Activity

Фізкультхвилинка

Учитель говорить слова вірша (декілька разів) та виконує дії, а учні лише повторюють дії за ним.

Cat та dog веселі друзі

люблять гатися на лузі

jump та jump вони стрибають

малюків розвеселяють




7. Presentation and Practice

Подання та відпрацювання нового мовного матеріалу

  1. Введення нових слів

  • учні самі намагаються прочитати нові слова на основі правил читання або за допомогою транскрипції, яку вчитель записав на дошці.

  1. Закріплення нових слів та літер:

вчитель показує картку зі словом, або з літерою, а учні її називають

Подання та відпрацювання нового граматичного матеріалу:

  1. Пояснення про артикль

Один із учнів читає правило, а вчитель потім пояснює його.

  1. Закріплення правила




Впр.6, 7, с.13-14

Правило с.14

Впр.7, с.14

Впр.8, с.14

7. Summarizing

Підведення підсумків уроку.




8. Homework

Домашнє завдання.

Письмово виконати впр.9, с.15;

Записати у словник та вивчити впр.10, с.15.