asyan.org
добавить свой файл
1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХХV сесія V демократичного скликання

РІШЕННЯ № 542

від 23 квітня 2008 року

Про затвердження Програми розвитку комунального лісового господарства Львівщини
Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання рішення Львівської обласної ради від 04.01.08 р. № 454 "Про обласний бюджет Львівської області на 2008 рік", враховуючи висновки постійних комісій з питань розвитку села та АПК і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму розвитку комунального лісового господарства Львівщини (програма додається).

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (О.Демків) забезпечити фінансування програми на 2008 рік.

3. Головному управлінню агропромислового розвитку облдерж­адміністрації (М.Кожушко) на початку 2009 року подати звіт про виконання програми та використання коштів за попередній рік.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань з питань розвитку села та АПК (Р.Кузьмич).


Голова обласної ради Мирослав Сеник

Додаток

до рішення обласної ради

від 23.04.2008 р. № 542
П р о г р а м а

розвитку комунального лісового господарства Львівщини у 2008 році
Основні напрямки розвитку лісового господарства

Розвиток комунального лісового господарства Львівщини у 2008 році передбачається здійснювати відповідно до “Регіональної програми в галузі охорони і захисту лісів обласного комунального підпорядкування, підвищення їх продуктивності, раціонального використання і розширеного відтворення лісових ресурсів на період до 2009 року”, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 14.03.00 р. № 279 за такими основними напрямками:

- охорона та збереження лісових ресурсів;

- відтворення лісів, раціональне використання лісових ділянок, підвищення біологічної стійкості лісових насаджень та підвищення захисних властивостей лісів;

- підвищення продуктивності та стійкості деревостанів і поліпшення якісного складу лісових насаджень;

- покращення санітарного стану лісів.
Відтворення лісів
Одним із пріоритетів лісогосподарської діяльності підприємств ЛГП “Галсільліс” є відтворення лісів шляхом поліпшення якісного складу лісів, підвищення їх продуктивності та біологічної стійкості, підвищення захисних властивостей лісів.

Протягом 2005-2007 років лісогосподарськими підприємствами проведено лісовідновлення на площі 2,5 тис.га, у тому числі посадкою і посівом лісових культур на площі 2,3 тис.га та заходами сприяння природному відновленню лісів на площі 0,2 тис. га.

На виконання Доручення Президента України № 1-1/2250 від 30.11.07 р. щодо щорічного збільшення обсягів лісовідновлення, у 2008 році передбачається провести відтворення лісів природним, штучним і комбінованим способом на площі 1003,7 га. Лісові культури на площі 911,9 га створюватимуться як шляхом садіння сіянців і саджанців, так і висівання насіння основних лісоутворюючих порід, у тому числі в Бродівському ДЛГП на площі 48,9 га, Жовківському ДЛГП – 58,0 га, Сколівському ДЛГП – 88,6 га, Славському ДЛГП – 128,1 га, Сокальському ДЛГП – 128,9 га, Старосамбірському ДЛГП – 69,1 га, Турківському ДЛГП – 144,6 га, Яворівському ДЛГП – 44 га.

Розширюватиметься практика створення необхідних умов для відновлення лісів природним шляхом, що забезпечить збільшення площ біологічно стійких і високопродуктивних насаджень. Сприяння природному відновленню лісів проводитиметься на площі 91,8 га, у тому числі в Жидачівському ДЛГП на площі 5,7 га, Сколівському ДЛГП – 7,7 га, Славському ДЛГП – 25,0 га, Старосамбірському ДЛГП – 18,8 га, Турківському ДЛГП – 32,8 га.

Для відновлення корінних лісонасаджень передбачається закласти лісові розсадники на площі 5 га. У лісових розсадниках і теплицях заплановано виростити біля 8 млн шт. сіянців стандартного посадкового матеріалу основних лісоутворюючих порід.

Враховуючи пріоритетність заходів, скерованих на раціональне використання лісових ділянок, поліпшення якісного складу майбутніх лісів та підвищення водоохоронних, ґрунтозахисних та інших корисних властивостей лісів, з обласного бюджету Львівської області на проведення цих заходів виділяється 500,0 тис. грн.
Порядок використання коштів
У 2008 році ЛГП “Галсільліс” на фінансування цільової програми виділяється з обласного бюджету 500,0 тис. грн. Кошти виділяються на безповоротній основі.

Головним розпорядником бюджетних коштів є головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації (далі - головне управління). Організатором і виконавцем робіт – обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Галсільліс” (далі - ЛГП “Галсільліс”).

Фінансування у 2008 році Регіональної програми здійснюється в межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на цю мету. Відповідно до цільової програми зазначені кошти використовуються на фінансування заходів по відтворенню лісів.

Головне фінансове управління облдержадміністрації перераховує кошти на бюджетний рахунок головного розпорядника коштів – головного управління.

Між головним управлінням і ЛГП “Галсільліс” укладається угода на виконання програми. Головне управління перераховує кошти ЛГП “Галсільліс” на підставі укладеної угоди і актів прийому-здачі виконаних робіт.

ЛГП “Галсільліс” здійснює подальше фінансування видатків, пов’язаних із реалізацією цільової програми, лише на підставі угод (договорів), укладених між ним і безпосередніми виконавцями-підрядниками та актів прийому-здачі виконаних робіт.

ЛГП “Галсільліс” несе повну відповідальність за цільове використання фактично виділених бюджетних коштів.

Керуючий справами обласної ради Є.Захаревич