asyan.org
добавить свой файл
1
Тема: Розвиток інтелекту дитини методом магнітної індуктивності за допомогою магнітоскопії двох педагогів чоловічої та жіночої статі.
Керівник колективу бального танцю «Ритми»:

Гурільова Марина Ярославівна

Cім’я є осередок суспільства і чим розвиненіше сім’я в силу магнітоскопії, тобто вчинки батьків і є проекція дитини в її бачення світогляду, тим розумніша сама дитина, тобто без хитрощів інтуїтивної програми інстинктів.

Основною формою дедуктивного методу є вивільнення педагогом запланованої кимсь програми, де немає жодного ігрового мотиву, а тільки система вивільнення енергії за рахунок зауважень в силу неслухняності дітей в стиль авторитарного навантаження. Проте всі однаково пропрацьовують декілька десятків вправ, ось і вся педагогіка без урахування емоційного стану дитини. Ні в якому разі це не критика, ця система скрізь, починаючи з дитячого садочка і закінчуючи вищим учбовим закладом. Невже не зрозуміло, що дитина без ініціативи не має своєї думки в системі суспільно-корисної працездатності. Ось тут і криється та сама програма магнітної індуктивної динаміки якісної пропрацьованості, де всі однаково розвивають інтелект без диференційної динаміки, де логіка і є система розвитку пам’яті.

Метод магнітної індуктивності немає конкретного планування, де тільки ситуація і є системою розвитку в силу мудрості педагогів, яких двоє чоловічої і жіночої статі, де чоловік - ведуча одиниця, а жінка - виконує функцію тієї самої магнітної програми в системі знань.

Досить важливо зауважити, що чим сильніша їх програма самопідготовки в розвиток мислення за рахунок малювання, музичної пропрацьованності або іншої програми, пов’язаною з творчою діяльністю мислення, де проза, віршотворення і є кредо, тоді така пара педагогів і є цілісна структура сімейного підряду, де діти, знаходячись в такому просторі магнітної індуктивності знань обох педагогів, отримують знання об’єму. Хіба не ясно, що очі бачуть світ через рослинну динаміку всіх барв, де кожна рослина випромінює енергію і то в систему очей через систему бімолекулярного зору в мозок іде хвиля всіх барв, ця хвиля і є тим самим процесом розвитку бачення світогляду. Тому якщо кожний день два педегоги малюють, то вони і випромінюють силу силену хвильової програми барв і діти отримують через гіпофіз всю гаму пропрацьованості самих педагогів. Те саме можна сказати і про розвиток слухових аналізаторів, де музичний супровід і є тим самим колоритом гармонік, де мозкові звилини випромінюють силу силену біотоків і якщо вчителі кожний день пропрацьовують себе в силу музичної програми і то в стиль самодорозвитку, видумуючи свої мелодії, тоді і діти будуть отримувати хвилі цих надбань. Теж саме можна сказати про прозу і віршотворюючу динаміку. Оце і є система магнітоскопії, тобто магнітної індуктивності і якщо така пара педагогів випромінює комплекс системи знань, то діти і будуть підмагнічуватись в силу цих надбань.

Конкретного планування уроку в методі магнітної індуктивності не можливе, як в системі дедуктивного методу, де за основу береться показовий процес, мається на увазі, концерт або конкурс. На самому уроці методом магнітної індуктивності криється процес розвитку, де ситуація сама підказує, яку тему необхідно зараз пропрацьовувати і в якому напрямку вести дітей, щоб вони зрозуміли свої хиби, а не навпаки, роз’яснювати їм, як вони не виховано себе ведуть. Всі діти однакові, вони досить емоційні, і емоції це і є їх багатство знань, і якщо ці емоції просто розбалансувати своїми зауваженнями, то це і є те зло, де діти будуть вивільнювати таку ж енергію десь там за стінами учбового закладу з досить сильним процесом хуліганської програми.

Ця методологія досить складна, щоб її розкрити в систему і розбити на якісь часточки, де немає показу в стилі концертів і конкурсів, а ось сам процес і є сила надбання, де діти вивільнюють свої емоції, використовуючи хореографію, малюнок, музику, прозу, віршотворення досить складної динаміки.

Часом запитую себе, що я пропрацьовую і кому це все потрібно, але коли бачу результат і великі очі дітей, які з задоволенням пропрацьовують досить важку методологію, то впевнено розвиваю цю методику і час покаже, яку ми користь, як педагоги (чоловік та жінка) приносимо суспільству, де всі діти разом і кожна репетиція не схожа на попередню, ось тут і є цікавість до занять.

Звітування в методі магнітної індуктивності немає і не може бути так, як це не математика, фізика або хімія чи скільки концертів діти дали і скільки грошей було витрачено на костюми, тут немає прорахунку, а є суцільний психоаналіз і якщо описати урок, то напевно аркушів паперу не вистачить кожну дитину охарактеризувати в її емоційному стані.

Дуже прикро, що за цифрами ми не бачимо саму дитину, її світогляд.

Магнітоскопія, тобто метод магнітної індуктивності і є система нової програми бачення педагогічної проблеми розвитку дітей всіх вікових процесів, де в основі є тільки підмагнічування, а не вихлест зауваженнями їх силової лібідальної енергії придатків, яка і формує їх той самий світ мрій.
Колосок – це той процес,

де дитя сміється,

де шукає свій прогрес,

силоміць не все вдається,

чим уважніше й бистріше,

тим осяжніше знання,

це і є те надбання.

Дітям важіль подавай,

ту частинку сили,

яку сам колись придбав,

в сміх емоцій і щасливо,

сам працюй й не позіхай,

не роби простоїв,

зауважень не давай

діти всі герої.

І коли настане час,

колос виросте в парнас

із дитини вийде вчений

той суцільний полігон,

де її знання, як перли

для суспільства не трезвон.
Маю думку в тім, що кожна дитина - це і є дарунок Божий і якщо ти вчитель, то ти і є той наставник від Бога, а якщо серце - камінь, то твоя кар’єра доцільніше за виховний процес, а на камені колос не виросте. Система занять - це віртуозність вчителя і досить стримана програма зауважень, де є тільки підштовхування в їх особистий розвиток почуттів.