asyan.org
добавить свой файл
1
Результативність

участі у виховних заходах різних рівнів

учнів Донецького ліцею № 30

у 2011-2012 навчальному році

станом на __.__.2011 року




з/п

Назва заходу

Рівень заходу

Результат



Всеукраїнська благодійна акція «Щастя на крилах» для підтримки дітей хворих на рак.

Всеукраїнський

- участь



Благодійна акція – посилка морякам ВМФ.

Всеукраїнський


- участь



Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

Всеукраїнський


- участь



Всеукраїнська акція «Наша допомога птахам – 2012»:
- обласний конкурс «Кращий пташиний будиночок (синичника, дуплянка)»

Всеукраїнський

- обласний етап

- участь

- участь – Губенок Віталій (10-Б)



ХІ обласний і міський конкурс «Сбережем первоцветы – 2012» в межах Всеукраїнської акції «Первоцвет»:

- номінація ОТМ (плакат)
- номінація декоративно-прикладна творчість

Всеукраїнський

- районний етап
- районний етап

- участь

- ІІ та ІІІ місця – Шаповалова Яна (7-В, 2 роботи)

- участь:

– Євсєєва Оксана (7-В, 2 роботи)

– Міщенко Микита (7-А, 2 роботи)

– Мамолат Артур (7-А, 2 роботи)

- ІІ місце – Віденіна Юлія (9-В клас)



Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

Всеукраїнський

- районний етап

- участь команди ліцею:

1.Андріюк Анастасія

2.Бабаєв Віталій

3.Курілов Арсеній

4.Марієн Катерина

5.Новіков Максим

6.Ткаченко Марія



Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних.

Всеукраїнський

- районний етап

- участь команди ліцею:

  1. Бєлик Артур

  2. Бєлєнцов Сергій

  3. Ємельяненко Олексій

  4. Синицька Юлія

  5. Смирнова Наталя

  6. Федорова Катерина



Виставка «Екологія – 2011».

Міжнародний екологічний форум «Екологія промислового регіону».

Обласний

- участь – Ігнатькова Анастасія (9-Б клас)



Обласний семінар керівників редакцій шкільних газет (м. Дружковка).

Обласний

- участь – Карцева Анастасія (10-А), керівник прес-центру ліцею Матвєєнко Г.Б.



Обласний конкурс проектів «ЮНЫЙ PROJECT-MANAGER» («РROJECT-менеджер»).

Обласний

- участь – Іванов Данило (11-А) (проект «Я так думаю…»)



Конкурс «Краща пісня МаYOвки».

Обласний

- участь:

1. Горькова Анастасія (10-А)

2. Наумченко Ганна (10-А)



П’ятий обласний фестиваль-конкурс шкільних газет «Юнкоровская маёвка».

Обласний

- _ місце:

1. Терещенко Анастасія (8-Б)

2. Горькова Анастасія (10-А)

3. Карцева Анастасія (10-А)

4. Наумченко Ганна (10-А)



Обласна прес-конференція для юних журналістів «Скаутинг, как волонтёрское движение: возможность, опыт, перспективы».

Обласний

- участь:

1.Терещенко Анастасія (8-Б)

2.Страшко Аліна (8-Б)

3.Чумак Діана (8-Б)



Обласні змагання серед спортивних сімей «Мама, папа, я – спортивна сім’я».

Обласний

- районний етап
- міський етап
- обласний етап


- І місце – сім’я Смірнової Крістіни Сергіївни (2-В клас)

- І місце – сім’я Смірнової Крістіни Сергіївни (2-В клас)

- участь (12 місце) – сім’я Смірнової Крістіни Сергіївни (2-В клас)



Відбірковий тур телевізійної квест-гри «Фанті кідс».

Міський

- районний етап

(І відбірковий)

  • районний

(ІІ відбірковий)

- міський етап


- І місце команда ліцею:

1.Жильцова Ірина (3-А)

2.Дудар Віктор (3-Б)

3.Козлов Дмитро (3-В)

4.Домшинський Владислав (3-Г)

5.Сазонова Софія (3-Г)

- І місце команда ліцею:

1.Жильцова Ірина (3-А)

2.Дудар Віктор (3-Б)

3.Козлов Дмитро (3-В)

4.Домшинський Владислав (3-Г)

5.Сазонова Софія (3-Г)

- участь команди ліцею:

1.Жильцова Ірина (3-А)

2.Дудар Віктор (3-Б)

3.Козлов Дмитро (3-В)

4.Матулевська Орина (3-Г)

5.Сазонова Софія (3-Г)



Міське спортивне свято, присвячене 142-річчю міста Донецька та Дню Шахтаря:

- змагання з стрітболу.

Міський

- участь 2-х команд ліцею:

1.Кузнєцов Максим (11-Б)

2.Анісімов Артур (10-А)

3.Бувалець Владислав (10-А)

4.Лазарев Денис (10-А)

5.Падалко Олександр (10-А)

6.Місюра Роман (10-Б)



Міське свято, присвячене 142-річчю міста Донецька, Дню Шахтаря та Дню Кіровського району.

Міський

- участь команди ліцею:

1.Бувалець Владислав (10-А)

2.Канцидал Аліна (10-А)

3.Георгієвська Валерія (10-Б)

4.Перешивайлова Олександра (10-Б)

5.Шевченко Дар'я (10-Б)

6.Борискін Костянтин (11-Б)

7.Горбунова Ганна (11-Б)

8.Кузнєцов Максим (11-Б)

9.Литвиненко Ярослав (11-Б)

10.Назарова Ольга (11-Б)



Міський турнір по боулінгу «BOWLING STAR».

Міський

- І тур

- ІІ тур


ІІІ тур (фінал)


- 4 команди – 27 учнів

- 4 команди – 27 учнів:

І місце – категорія 7-8 кл.

ІІ місце – категорія 7-8 кл.

І місце – категорія 9-11 класів

ІІ місце – категорія 9-11 кл.

кращий гравець турніру Кузнецов Максим (11-Б клас)

  1. ігрок

Міський конкурс декоративно-прикладної творчості «Замість ялинки – зимовий букет».


Міський

- районний етап



- ІІІ місце – Топоровська Дарина (11-Б)

- участь:

  1. Медяний Микита (1-В)

  2. Скорікова Наталя (2-А)

  3. Гапічева Софія (3-А)

  4. Карасьова Анастасія (3-В)

  5. Саламатіна Анна (3-В)

  6. Яковлєва Валерія (3-В, 2 роботи)

  7. Сербін Андрій (3-Г)

  8. Таранпєй Ельміра (3-Г)

  9. Бабійчук Кристина (4-А)

  10. Нікітін Микола (4-А)

  11. Похильченко Аліна (5-А)



Міський конкурс декоративно-прикладної творчості «Знай і люби свій край».

Міський

- районний етап



- ІІ місце – Чуйков Олександр (4-Б клас)




Міський конкурс декоративно-прикладної творчості «Таємниці народних ремесел».

Міський

- районний етап


- обласний етап



- І місце – Карасьова Анастасія (3-В клас)

- ІІ місце – Віденіна Юлія (9-В клас)

- участь – Карасьова Анастасія (3-В клас)



Міський конкурс декоративно-прикладної творчості «Воскресни, писанко!».

Міський

- районний етап



- ІІ місце – Віденіна Юлія (9-В клас)




Районний конкурс декоративно-прикладної творчості «Податки очима дітей – 2012».

Міський

- районний етап




- ІІ місце – Ігнатькова Тетяна (7-В клас)



Міський конкурс ОТМ «Воскресни, писанко!».

Міський

- районний етап



- участь:

– Будник Юлія (7-В клас)

– Шаповалова Яна (7-В клас)



Міський конкурс ОТМ «Веселі фарби».

Міський

- районний етап




- ІІ місце – Шаповалова Яна (7-В клас)

- ІІІ місце – Катрич Олександра (4-А клас)

- участь:

– Євсєєва Оксана (7-В клас)

– Романюк Марія (7-А клас)

– Пікуліна Єлизавета (7-А клас)



Конкурс ОТМ «STOP наркотик! NO SPID!».

Міський

- районний етап

- ІІІ місце – Гребенюк Анастасія (9-В клас)



Міський конкурс правових знань «Ми в державі»:

- номінація «Конкурс малюнків»

- номінація «Конкурс методичних наробок»

Міський
- районний етап



- участь:

– Гребенюк Анастасія (9-В)

- участь



Міський конкурс ОТМ «Конструювання».

Міський

- районний етап
- міський етап


- _ місце – Віннікова Аліна (3-В клас)

- _ місце – Волкова Інна (4-Б клас)

- _ місце – Бризицький Станіслав (4-А клас)



Конкурс художньої творчості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «Дерзайте, вы талантливы!».

Міський

- районний

- міський етап


- І місце – Голубов Нікіта (8-А клас, номінація «Гра на музичному інструменті»)

- ІІ місце – Панасенко Микола (9-Б клас, номінація «Хореографія»)

- ІІІ місце – Губарев Даніїл (7-Б клас, номінація «Гра на музичному інструменті»)

- І місце – Голубов Нікіта (8-А клас, номінація «Гра на музичному інструменті»)



Міські змагання з баскетболу.

Міський

- ІІ місце – Падалко Олександр (10-А) у складі збірної команди району



Міські змагання з футболу у 4-х спортивних іграх школярів та в 67-й спартакіаді учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Донецька.

Міський

- ІІІ місце – Єременко Іван (11-А) у складі збірної команди Кіровського району



Першість Кіровського району з футболу на приз «Шкіряний м’яч ».

Міський

- районний етап

- участь – 3 команди ліцею (хлопці 2000, 2001, 2002 р.н.)



Міські змагання з міні-футболу.

Міський

- _ місце – Єременко Іван (11-А) у складі збірної команди району



Змагання з футболу на приз Шахтаря».

Міський

- районний етап
- міський етап


- _ місце – команда учнів 4-х класів ліцею (9 чоловік)



Конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Зоряний дощ».

Міський

- районний етап



- лауреат конкурсу Іванов Данило (11-А клас)



Конкурс виконавців української дитячої естрадної пісні «Зіроньки».

Міський

- районний етап



- ІІ місце – дуєт Панкратов Олексій (11-Б) та Поленок Аліна (9-Б)

- ІІІ місце – соло Зайцева Катерина (7-В клас)



Міський конкурс української естрадної пісні «Хай завжди лунає пісня»:

- категорія 5-8 років

- категорія 13-16 років


Міський

- районний етап



- ІІ місце – ансамбль «Веселка» (9 чоловік)
- участь – ансамбль «Малинки»














Районне дитяче свято, присвячене Дню міста Донецька, Дню району «Девчонки и мальчишки, а также их родители…» на базі ліцею.

Районний

- участь – 100 учнів ліцею



Районний огляд-конкурс загонів Юних Інспекторів

Дорожнього Руху

«Безпечне колесо».


Районний

- участь команди ліцею:

1.Падалко Олександр Ігорович (10-А)

2.Бувалець Владислав Сергійович (10-А)

3.Бєлєнцов Сергій Володимирович (10-Б)

4.Місюра Роман Олегович (10-Б)

5.Синицька Юлія Євгенівна (10-Б)

6.Смирнова Наталя Романівна (10-Б)



Конкурсно-ігрова програма «Зелений світ».

Районний

- ІІІ місце команда ліцею:

1.Кузінкова Ганна (9-Б)

2.Кушнірьова Маргарита (9-Б)

3.Беспалова Надія (10-А)

4.Дьяченко Олександра (10-А)

5.Брайлян Олег (11-А)

6.Ніколаєва Валерія (11-Б)

та агітбригада «Зелений світ» (13 чоловік)



Районні спортивні змагання

«Старти надій».

Районний

- участь або __ місце учнів 7-х класів



Районні спортивні змагання з волейболу (юнаки).

Районний

- участь команди юнаків ліцею (8 учнів).



Районні спортивні змагання з волейболу (дівчата).

Районний

- участь команди дівчат ліцею (8 учениць).



Учнівська олімпіада з фізичної культури «Олімпійські надії Донбасу».

Районний

- ІV місце – команда ліцею (VІІ місце юнаки, ІІІ місце дівчата)

- ІІІ місце серед дівчат Горбунова Ганна (1І-Б)

- VІІ місце серед юнаків – Смірнов Ярослав (11-А)



Першість Кіровського району з баскетболу (дівчата).

Районний

- участь команди дівчат ліцею (8 учениць):

1. Голубєва Надія (11-А)

2. Гунько Дар'я (11-А)

3. Мельчаковська Анастасія (11-А)

4. Нікулічева Світлана (11-А)

5. Риндя Анастасія (11-А)

6. Фоміних Валерія (11-А)

7. Джаббарова Нурлана (11-Б)

8. Сулейман Суссана (11-Б)



Районні спортивні змагання з тенісу.

Районний

- ІV місце – команда ліцею (3 учні):

1. Бувалець Владислав (10-А)

2. Ващенко Карина (10-А)

3. Бєлєнцов Сергій (10-Б)



Олімпіада з фізичної культури.

Районний

- _ місце команда ліцею



Районний конк с ведучих естрадних шоу, концертів, розважальних програм.

Районний

- участь:

1. Гунько Дарина (11-А)

2. Плужніков Антон (10-Б)

3. Волков Олександр (10-Б)



Змагання з футболу на приз клубу «Шахтар».

Районний

- участь команди ліцею (8 учнів 2002 р.н.)



Етнографічний фестиваль

(конкурс сценічних постановок – презентацій країн Євро 2012).

Районний

- участь (17 учнів ліцею)



Районні змагання з шахів.

Районний

- участь команди ліцею:

1. Нестеренко Катерина (8-А)

2. Мустафін Марк (8-Г)

3. Бувалець Владислав (10-А)



Акція «Лицеисты за здоровое будущее», присвячена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Ліцейний

- участь



Конкурс стрільців до Дня захисника Вітчизни.

Ліцейний

- Гран-прі – «Кращий стрілок» – Чижов Олексій (9-Б)

- І місце – Ігнатькова Анастасія (9-Б)

- ІІ місце – Вавілов Даніїл (8-В)

- ІІІ місце - Авраменко Андрій (9-Б)