asyan.org
добавить свой файл
1
п. Олег Тягнибок

Голова ВО «Свобода»

Коаліція «Свободи» і УДАРу?

(відкритий лист)

Шановний пане Голово!

Звертається до Вас Візантійський Вселенський Патріархат, який захищає моральні, духовні, національні та християнські цінності, а також перестерігає перед сучасною деморалізацією і автогеноцидом України. Ваша партія планує створення коаліції з партією УДАР. Нагадуємо, що перед виборами Патріархат написав відкритий лист Віталію Кличку і звертав його увагу на антиукраїнську і антиморальну програму його партії. Пріоритетом УДАРу є т.зв. гендерна ідеологія. Мабуть, цю ідеологію йому запрограмували феміністки і гендеристки, які його обманули позитивними фразами і зловжили його авторитет як чемпіона світу з боксу. Молоде покоління через симпатії до нього віддало голоси його партії. В пропагандистській листівці УДАРУ навіть написано про подолання гендерних стереотипів. Це означає руйнування традиційної сім'ї та основних моральних цінностей. Згідно Резолюції ПАРЄ 1728 (2010) гендерна рівність означає так званий вільний вибір статі. Хлопчик у дитсадку вже не сміє говорити, що є хлопчиком. Щойно тепер він, начебто, може вибирати свою стать. Дітям будуть нав’язливо рекламувати гормональні ліки, а в 14 років вони мають т.зв. право на операцію статі. Ці духовно і фізично скалічені молоді люди, які живуть збоченим сексуальним життям, є заражені смертельним СНІДом, стають наркоманами і в депресії закінчують самогубством – евтаназією. Таке майбутнє чекає українську молодь, яка голосувала за УДАР і його програму!

Кличко сам є проти гендер-гей ідеології, але має за собою ідеологічне оточення гендеристок, які зловжили його авторитетом і так здобули депутатський мандат.

Якщо ВО «Свобода» думає про коаліцію з УДАРОМ, то зобов'язана публічно закликати Кличка відділитися від гендерної ідеології і виключити зі своєї партії всіх прихильників цієї ідеології. Потім мусить встановити чітку програму партії у відстоюванні моральних цінностей. Така програма відповідає Конституції.

Гендер пов'язаний з ювенальною юстицією і з цілою геноцидною ідеологією. Системи ювенальної юстиції, які зараз приховуються за соціальними службами, крадуть дітей, віддають їх у т.зв. прийомні сім'ї, між якими діти кочують. По суті йдеться про бізнес з дітьми. Дітей продають у сексуальне рабство педофілам і гомосексуалістам. Метою цієї злочинної системи є моральний розклад і формування цинічних майбутніх катів українського народу. Вони будуть справедливо мститися цій генерації, яка допустила щодо них – невинних дітей – ці злочини проти людства. Ці злочинні механізми творять єдність з гендерною політикою, від якої мусить відділитися не лише УДАР Кличка, але кожна політична партія і кожен депутат Верховної Ради.

Якщо ви, як патріоти, хочете створити коаліцію з цією програмою, то ви зрадили Бога і народ та обманули виборців. Віримо, що в цей історичний час, коли йдеться про зупинення автогеноцидної системи, ви станете на боці моральних цінностей і будете за них відважно боротися. Тоді не мусите боятися, що не будете мати виборців.

Сьогодні боротьба за народ є абсолютно ясною і конкретною. Хто не бореться проти гендер-гомосексуалізму і ювенальних технологій, які карають батьків за виховання і крадуть у них дітей, то такий депутат є зрадником Бога і народу.

Прогнила Західна цивілізація повністю втратила правдиві європейські цінності, на яких була побудована Європа і Америка. Сьогодні йдеться про втрату розуму, втрату моральних цінностей і сумління. Йдеться про явний автогеноцид окремих народів! Приймати цю автогеноцидну програму є зрадою народу!
+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

Львів, 7.11. 2012

Копії: Партії «УДАР»; Партії «Регіони»; ВО «Батьківщина»; Комуністичній Партії