asyan.org
добавить свой файл
1
Про затвердження Перспективної схеми розміщення малих

архітектурних форм як частини Програми комплексного благоустрою

території міста та Правил розміщення малих архітектурних форм для

здійснення підприємницької діяльності у м.Львові і порядку надання

дозволів на розміщення об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та

сфери послуг (побутового обслуговування) у малих архітектурних формах

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від ЗО березня 1994 року № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», на виконання ухвали міської ради від 27.12.2007 року № 1470 із змінами внесеними ухвалою міської ради від 28.02.2008 року № 1611 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.12.2007 року № 1470», з метою впорядкування малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності міська рада ухвалила:

1. Затвердити:

1.1. Перспективну схему та перелік розміщення малих архітектурних форм на території міста та додатки відповідно до яких будуть укладатися договори оренди (додатки 1-2).

1.2 Правила розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові і порядку надання дозволів на розміщення об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг (побутового обслуговування) у малих архітектурних формах (додаток 3).

2. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин:

2.1.Здійснити укладення договорів оренди земельних ділянок терміном на:

- 5 років - для малих архітектурних форм, визначених локальними схемами, розміщення яких не суперечить Генеральному плану м.Львова і «Концепції розвитку м.Львова» при коригуванні генерального плану м.Львова» затвердженої ухвалою сесії Львівської міської ради від 31.03.2005 року № 2146 (додаток № 4);

- З роки - для малих архітектурних форм, визначених локальними схемами, розміщених на магістральних вулицях (згідно додатку № 1 8 ухвали сесії Львівської міської ради від 27.12.2007 року № 1470 із змінами внесеними ухвалою від 28.02.2008 року № 1611), які потребують заміну на типові протягом не більше 2 років після затвердження типових малих архітектурних форм ( додаток № 5);

- 1 рік :

- для малих архітектурних форм, визначених локальними схемами, розміщених в проблемних місцях, на час проведення благоустрою та впорядкування міського середовища ( додаток № 6);

- для малих архітектурних форм розташованих в тих місцях, на яких в майбутньому буде здійснюватись будівництво з можливістю продовження ще на 1 рік, але не довше ніж до початку здійснення забудови ( додаток №7).

Відповідальний: начальник управління

природних ресурсів та регулювання

земельних відносин

3. Департаменту економічної політики підготувати відповідні дозволи юридичним та фізичним особам на розміщення об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг (побутового обслуговування) у малих архітектурних формах відповідно до пакетів документів, поданих ними в управління «Дозвільний офіс» згідно п.2.1. 4.Департаменту містобудування:

4.1 .Забезпечити розроблення та подати на затвердження проекти типових малих архітектурних форм.

Термін: 01.04. 2009 року

Відповідальний: директор департаменту

містобудування

5. Управлінню архітектури:

5.1 Подати на розгляд сесії пропозиції щодо благоустрою скупчень кіосків за адресами вказаними у додатках.

Термін: до 01.06.2009 року

Відповідальний: начальник управління

архітектури

6. Районним адміністраціям забезпечити демонтаж стаціонарних малих архітектурних форм, які функціонують чи розміщені на території м.Львова без дозвільних документів та не внесені в Перспективну схему розміщення малих архітектурних форм на території міста згідно додатків.

Термін: до 01.03.2009 року

Відповідальні: голови районних

адміністрацій

7. Вважати такими, що втратили чинність:

7.1 підпункт 2.1 ухвали міської ради від 29.03.2007 року № 681 «Про продовження дії дозволів на розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові».

7. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.


Міський голова А.Садовий