asyan.org
добавить свой файл
1
Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному

виборчому окрузі № 69 Шевченка Віктора Федоровича.
Шановні виборці, з гаслом «Повернемо країну народу!» наша Комуністична партія України йде на вибори у жовтні 2012 року. В «Антикризовій програмі КПУ» відпрацьований чіткий план дій по виводу держави з глибокої політичної та соціально-економічної кризи. За 20 років незалежності ми бачимо реставрацію дикого і гнилого буржуазного ладу - капіталізму. Україна і народ з кожним днем живе все гірше й гірше.

Ми, комуністи, сподіваємося, що Ви, шановні виборці, підтримаєте на цих виборах КПУ з нашою передвиборною програмою. Після перемоги на виборах – ми сформуємо Уряд народної довіри і повернемо собі країну, котра має посідати гідне місце серед передових країн світу. Повернемо собі, своїм дітям та онукам гідне життя.

Україна в умовах «дикого» капіталізму перестала бути поважною і рівною серед інших європейських держав. Після 1990 року, в результаті антинародної діяльності багатьох українських буржуазних урядів нашу країну відкинута на декілька десятиліть назад. За часи так званих «ринкових реформ» в Україні нагромадилася критична кількість суспільних проблем. Бідність, безробіття, духовна деградація, корупція – це «кити» на яких тримається капіталізм. Тож, зрозуміло, що відмова від соціалістичного шляху державного розвитку виявилася фатальною помилкою. Єдиний вихід із ситуації – це рішучий демонтаж капіталістичних відносин та повернення українського суспільства й держави в надійне русло соціалістичного розвитку.

Ми, комуністи, віримо в перемогу праці над капіталом, у можливість побудови вільного демократичного суспільства без експлуатації людини людиною.

Ми, комуністи, будемо прагнути до ліквідації диктатури капіталу й установлення системи справжнього народовладдя, у якій долю країни вирішує не купка олігархів, а трудовий народ.

Основною передумовою переходу до соціалістичного суспільства є зміна функцій та напрямків національної економіки. При капіталізмі основною метою економічної діяльності є тільки отримання прибутку будь-яким способом. І ми бачимо, посилення експлуатації найманої праці з боку приватного капіталу, хижацьке використання виробничого й ресурсного потенціалу країни, знищення її природних багатств. Як наслідок – жебрацька зарплата найманим робітникам, жахливі умови праці й небажання хазяїв вкладати кошти у модернізацію виробництва, зниження якості продукції, кабальне кредитування, цінова спекуляція.

Ми, комуністи, вважаємо, що головна функція економіки та базова мета державної економічної політики полягає у максимальному забезпеченні потреб суспільства й громадянина. Працювати в інтересах трудящих, створювати належні умови для самореалізації та забезпечення високих стандартів життя кожного – саме на реалізацію цієї мети має бути спрямованим увесь науково-технічний та виробничий потенціал економіки.

На рівні Конституції повинні бути підтверджені й розширені виняткові права українського народу на володіння усіма природними ресурсами, землею, корисними копалинами, виробничими активами, а право на їхнє використання в інтересах суспільства має бути закріплене за державою.

Важливо забезпечити очищення державного сектору економіки, від будь-яких посередницьких схем. Держава цілком спроможна, закупити в ліцензованого виробника та надати громадянинові товари або послуги, в яких він має потребу.

Потрібна перебудова фінансово-банківського сектору країни, коли банк повинен виконувати функцію мобілізації фінансових ресурсів для розвитку економіки. Перебудова фінансово-банківської системи буде спрямована на розвиток державних банків, які зможуть прямо кредитувати вітчизняного товаровиробника під низький відсоток. Одночасно, потрібно відмовитися від прив’язки гривні до долара США, ця валюта нав’язана Україні глобальною фінансовою олігархією.

Важливим елементом стабілізації державних фінансів та нарощування прибуткової бази державного бюджету стане створення справедливої податкової системи, а це – повне оподатковування офшорних операцій, заборона на володіння акціями українських підприємств офшорними компаніями, перехід до системи прогресивного оподаткування та введення податків на споживання предметів розкоші. Наповнення бюджету, у свою чергу, надасть можливість реалізувати масштабні соціальні програми. Мінімальна заробітна плата, мінімальна пенсія, щомісячна допомога з догляду за дитиною вже на першому етапі будуть підвищені до реального прожиткового рівня.

Окремим напрямком діяльності держави буде забезпечення зовнішньополітичної безпеки українського суспільства, що стало на шлях соціалістичного будівництва.

Ми, комуністи, вважаємо, що принципи мирного співіснування й добросусідства, відмова від застосування силових та економічних заходів примусу в міжнародних відносинах, повага до прав народів самостійно вибирати шлях розвитку й невтручання у внутрішні справи країн є необхідними умовами для успіху соціалістичного будівництва.

Питання доступності якісних медичних послуг в державі повинно розглядатися як найважливіше. Капітал ставиться до людей як до дешевого трудового ресурсу, який можна легко заповнити. Ми, комуністи, рішуче відкидаємо таке цинічне та нелюдське ставлення до людей.

Доступність до якісної освіти також повинно розглядатися в державі першочергово. Буржуазія не зацікавлена в тому, щоб народ мав високий рівень освіти та культури, адже набагато простіше керувати малограмотним обивателем. Ця проблема вимагає серйозного прориву в галузі наукових досліджень та забезпечення різноманітних сфер громадського життя кваліфікованими кадрами.

Шановні виборці, у нашій державі за ці роки накопилося ще дуже багато проблем, шляхи вирішення, котрих, чітко освітлені в передвиборчій програмі Компартії України.

Шановні краяни, у разі обрання мене народним депутатом України по Мукачівському виборному округу № 69, окрім загальнодержавних проблем я всіляко намагатимусь зрозуміти і увійти у суть проблем як кожного із Вас, так і у проблеми нашого чарівного краю – Закарпаття.

Разом з Вами, через органи місцевої і державної влади будемо здійснювати комплекс заходів у соціальній, економічній та гуманітарній сфер:

- забезпечення працездатних людей повноцінною роботою.

- ліквідувати і не допускати надалі заборгованості по заробітній платі та соціальним виплатам.

- добиватися загальнодержавного підвищення заробітної плати на основі відновлення роботи підприємств, розширення виробництва.

- зберегти існуючу мережу медичних закладів та забезпечити безкоштовне лікування хворих.

- контролювати реальне надання пільг пенсіонерам та іншим особам, згідно відповідного чинного законодавства України.

- добитися державного регулювання цін на основні продукти харчування, ліки, товари першої необхідності та тарифи ЖКГ,

- налагодити суровий контроль за використанням природних багатств Закарпаття.

- стимулювати розвиток і забезпечити гарантії різних форм власності та сприяти кооперуванню малих підприємств для спільного господарювання.

- вимагати від центральних органів влади достатнього фінансування програм з екології Карпат.

- вдосконалити мережу загальних шкіл і спеціальних навчальних закладів, щоб бажаючі і здібні школярі мали змогу безплатно здобувати н них середню і вищу освіту.

- зберегти існуючі в краї наукові центри, встановити іменні стипендії і пенсії кандидатам і докторам наук.

- мобілізувати широку громадськість на боротьбу з корупцією, за дотримання законності й порядку в містах і селах, за безпеку життя, захист честі і гідності громадян.

- практикувати проведення зборів трудових колективів, сільських сходів, зустрічей з представниками влади, звітів депутатів, юридичних консультацій та інших способів підвищення політичної культури і активності населення.

Шановні закарпатці, зробіть правильний вибір! Тільки підтримавши на виборах Комуністичну партію України та кандидатів від КПУ у мажоритарних округах ми зможемо відродити красу і гідність України «ПОВЕРНЕМО КРАЇНУ НАРОДУ»
Шевченко В.Ф.