asyan.org
добавить свой файл
1
Президенту України

В.Януковичу
Голові Верховної

Ради України

В.Литвину

Звернення
Ми, депутати Дрогобицької районної ради, розцінюємо вирок, винесений Юлії Тимошенко 11 жовтня 2011 року Печерським районним судом м. Києва, як політичну розправу над лідером опозиційної партії «Батьківщина». Цей вердикт, винесений всупереч Конституції, законам України, засвідчив відсутність правосуддя, а отже, і демократії в країні.

Від першої і до останньої літери так звану кримінальну справу проти Юлії Тимошенко було цинічно сфальсифіковано за особистим дорученням Януковича. Криміналізувавши країну, знищуючи свободу та демократію, він проводить політику, яка суперечить європейській політичній культурі. Він ставить під загрозу європейську інтеграцію і саму історичну перспективу України.

Уся світова спільнота різко засудила «судилище», яке влаштувала влада над Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком. Перебування опозиційного політика у тюрмі перекреслює європейське майбутнє України, призведе до міжнародної політичної та економічної ізоляції України.

Ми вимагаємо від чинної влади визнати судовий процес над Юлією Тимошенко політичним, скасувати незаконні судові рішення, звільнити з-під варти та повернути демократію в Україну.

Ми звертаємось до громадян України не бути пасивними. Адже йдеться не про долю опозиційних політиків, а майбутнє кожного з нас.

Ми виступаємо за:

  • звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв’язнів;

  • відновлення свободи слова та свободи зібрань;

  • інтеграцію України до Євросоюзу

Прийшов час об’єднуватися не лише політикам, а всьому суспільству, всім патріотам – і разом звільнити країну від політичного та кримінального терору.

Сьогодні ми ще більше, аніж вчора, упевнені в перемозі над диктатурою, поверненні України на шлях демократичного європейського розвитку.

Звернення прийняте на XII позачерговій

сесії Дрогобицької районної ради

VI скликання

від «___» __________ 2011 року № ____