asyan.org
добавить свой файл
1Польща

Тур вихідного дня «ДАЛЕКА І БЛИЗЬКА ІСТОРІЯ»
Красічин-Велічка-Краків-Освенцим (Аушвіц - Біркенау)


Вартість туру:

95 €
1 ДЕНЬ  06:30 Збір групи на з/д вокзалі м. Львова.  07:15 - Виїзд до Польщі .
11:00 Прибуття до Красічину. Відвідання замку  (вх.кв.2,5€). Замок у Красічині - це один з найкрасивіших замків періоду ренесансної архітектури в Польщі.  Він належить також до найкрасивіших замків у Європі. Був побудований на переломі XVI і XVII століть Станіславом Красицьким і його сином Марціном. Дві ширми стін Замку прикрашені красивим ажурним аттиком. У кутах знаходяться чотири круглі вежі - Божественна, Папська, Королівська та Дворянська (їх назви символізують прийняту засновниками ієрархію світу, що містить тимчасовість і вічність). Кожен гість, що його відвідає знайде тут виняткове місце для відпочинку й розрядки.
13.00  Переїзд  у Велічку. Велічка розташована 13 км. від Кракова. Соляні копальні Велічки - це 700-річне семиповерхове підземне місто. Туристичний маршрут проходить по трьох рівнях через прикрашені соляними скульптурами зали з  галереями та озерами. А на стометровій глибині тут організовують бенкетти та бали.Велічка занесена  в список світової спадщини ЮНЕСКО. На глибині 130 метрів туристи можуть оглянути споруджені з солі каплиці, прикрашені скульптурами, камери з озерами, естрадою, спортзалом. (20 € вх. квиток). Переїзд до  Кракова. Поселення в готель Hotel Centrum 4*. Вільний час.  Для всіх любителів шопінгу пропонуємо відвідати торговий центр «Bonarka Citie Center » ,
Ночівля.
2 ДЕНЬ Сніданок. 
Сніданок. 09:00 – Оглядова екскурсія містом: Барбакан, Головна площа міста, Маріяцький костел, … Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться: Вавель – садиба та місце коронації польських королів, Мар’яцький Костьол з вівтарем Віта Ствоша, найбільший у Європі Ринок, Казімеж – унікальна частина Кракова, що колись була окремим єврейським містом, а також Ягелонський Університет з відомим Collegium Maius.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Вавельський замок (20€)королівський замок, ключовою спорудою є готичний кафедральний собор Вацлава та Станіслава, в якому відбувались урочисті коронації польських монархів. В соборі зберігаються коштовні саркофаги в яких покоїться більшість королів Польщі, серед яких Владислав Ягайло, Ядвіга, Владислав Локетек, Сигизмунд Август тощо..
Підйом на дзвіницю Сигізмунда, звідки відкривається неймовірна панорама Кракова і де можна загадати найпотаємніше бажання… і воно збудеться неодмінно!
Королівські палати, вишукані інтер'єри замку з унікальними колекціями, коштовності польської корони, колекція польської зброї та обладунків.
12.00 Переїзд до Освенцим-БжезинкаЕкскурсія в Колишній Концтабір Аушвіц в місті Освенцим. (вх.кв 2€) Об'єкт занесений в список світової спадщини ЮНЕСКО. У 1940 р. фашисти влаштували концтабір в Освенцимі, в 1942 р. в Бжезінке. Найбільший в Польщі концтабір став табором геноциду. У таборі, відомому під назвою Аушвіц-Біркенау загинули більше 1,5 млн. в'язнів, більше всього євреїв, що проживають в Польщі, поляків і жителів Центральної Європи.
Щорік тут організовується «марш живих» – тисячі євреїв з різних країн світу і польська молодь проходят від воріт табору Аушвіц до пам'ятника Мучеництва Народів в Бжезінке, щоб згадати жертв геноциду. Повернення на Україну. 
До вартості входить:

До вартості не входить:

• переїзд автобусом єврокласу,
• проживання в готелі 4*, -сніданки згідно програми,
• екскурсійне обслуговування,
• супровід керівника групи по всьому маршруту

►факультативні програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• Страхування 10/5 грн.;
• особисті витрати (харчування, сувеніри, проїзд);
• консульський збір 35€ +20грн 

Польща


Необхідні документи для отримання візи:

- Акуратний закордонний паспорт з терміном дії не менше 90 днів від дати закінчення туру;

- 2 актуальні кольорові фотографії 3,5×4,5 см на білому фоні, 70-80% голова.

Обов'язковим є персональне заповнення і засвідчення анкетних даних заявником. 

- Анкетні дані


- Копія укр. паспорта, ідентифікац. коду, свідоцтва про народження та про одруження

- Довідка з роботи (із зазначенням доходів за останні 6 місяці) та з банку;

Для приватних підприємців  копія свідоцтва про реєстрацію ФОП, свідоцтво платника податку, оригінальна довідка з банку про наявність рахунку та його стан на сьогоднішній день. 

Для студентів та школярів довідка з місця навчання, копія студентського квитка, а також довідка з місця праці одного із членів сім'ї, де є фраза про те, що він фінансує поїздку свого родича, або нотаріально засвідчена заява про фінансування.

Для дітей до 18 років 

- ОРИГІНАЛ та КОПІЮ НОТАРІАЛЬНО ЗАВІРЕНОГО ДОЗВОЛУ від обох батьків на виїзд дитини за кордон, або якщо дитина подорожує з одним із батьків - ОРИГІНАЛ та КОПІЮ НОТАРІАЛЬНО ЗАВІРЕНОГО ДОЗВОЛУ одного з батьків.

(Оригінал просимо взяти із собою для предявлення на кордоні).

Для безробітних та домогосподарок виписка з банку про наявність рахунку, залишок грошей на цьому рахунку або довідка з місця праці одного з членів сім’ї, де є фраза про те, що він фінансує поїздку свого родича. 

Для пенсіонерів копія пенсійного посвідчення, оригінал довідки про пенсію за останні 3 місяці, довідка з місця праці одного з членів сім’ї, де є фраза про те, що він фінансує поїздку свого родича, або довідка з банку про наявність коштів.

ПРИМІТКИ

  • Туристи, що подорожують самі, можуть бути розміщені у TRPL. або у SNGL.

  • Доплата за SNGL – 20 € за добу

  • Факультативні екскурсії відбуваються при наявності мінімум 15 осіб.

  • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю та автобусу.

  • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

  • Консульство має право вимагати додаткові документи, а також особисту присутність!

  • Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму без зменшення загального обсягу та якості послуг

  • ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ КОНСУЛЬСЬКИХ, МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ!!!

  • ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! - просимо обов'язково попередити туристів. 

  • КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ