asyan.org
добавить свой файл
1
Перевіркою встановлено, що 20.01.2009 працівниками Білгород-Дністровського РУ ГУ МНС України в Одеській області, за результатами проведеної перевірки житлового будинку за вказаною адресою, голові ОСББ “Посейдон-2008” Мінченка Г.В. вручено припис на усунення виявлених порушень правил пожежної безпеки.

Під час проведення перевірки виконання запропонованих приписом протипожежних заходів 01.04.2009 встановлено, що другий евакуаційний вихід з житлового будинку закритий фанерною перегородкою.

За вказане порушення протипожежних вимог голову ОСББ “Посейдон-2008” Мінченко Г.В. було притягнуто до адміністративної відповідальності.

З метою розгляду заяви автора звернення 13.08.2009 здійснено позапланову перевірку даного житлового будинку, під час якої встановлено, що перегородку демонтовано, двері другого евакуаційного виходу знаходяться в закритому стані, за що голову ОСББ “Посейдон-2008” Мінченка Г.В. повторно притягнуто до адміністративної відповідальності.

Враховуючи викладене, органами державного пожежного нагляду вжито всіх заходів в межах прав, наданих законодавством.

Головним управлінням МНС в Одеській області встановлено постійний контроль за станом усунення виявлених порушень.

Одночасно МНС повідомляє, що згідно з положеннями ст. 37 Закону України “Про пожежну безпеку” питання, пов’язані із знесенням, перенесенням, переплануванням будівель, побудованих з порушенням вимог пожежної безпеки, вирішуються місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого та регіонального самоврядування, судом.