asyan.org
добавить свой файл
1ПАТ «МІБ»

Документи, необхідні для здійснення міжнародного грошового переказу
Документи, необхідні для здійснення міжнародного грошового переказу
Для резидентів:

Для громадян України — національний паспорт громадянина України або документ, який його замінює. Документом, який може замінити паспорт, є тимчасове посвідчення, яке видається паспортною службою. При втраті або крадіжці паспорта органами внутрішніх справ видається тимчасове посвідчення особи громадянина України строком на місяць (може бути продовжений до 3 місяців) на підставі Постанови і Правил видачі і форми тимчасового посвідчення, яке підтверджує особу громадянина України, затверджених наказом МВС України від 28.06.93 № 102. У випадку необхідності відкриття поточного рахунку - ідентифікаційний номер.

Для іноземних громадян — національний паспорт (з відміткою про наявність дозволу на постійне місце проживання) і український документ - посвідка на постійне проживання в Україні для іноземців.

Для осіб без громадянства — український документ — посвідка на постійне проживання в Україні.

Для нерезидентів:

Для громадян України — паспорт громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про реєстрацію в консульській установі України за кордоном і відміткою про ПМЖ, завіреною печаткою (візовою печаткою, печаткою відповідного дипломатичного представництва або консульської установи України).

Для іноземних громадян і осіб без громадянства:

що тимчасово перебувають на території України: паспортним документом іноземця або особи без громадянства є документ, що підтверджує громадянство іноземця або що ідентифікує особу без громадянства, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН. Паспортний документ з наявністю візи, якщо інше не передбачене законодавством України — безвізовий режим. Паспорт (паспортний документ) повинен бути зареєстрований в пункті пропуску через Державний кордон, тобто в паспорті повинен бути проставлений штамп «В'їзд». Термін дії штампу реєстрації: для країн з візовим режимом — до 6-ти місяців; для країн з безвізовим режимом — до 90 днів.

Додатково:

1. Прибули до України для працевлаштування на певний термін:

  • паспорт (паспортний документ) з відміткою про наявність дозволу на працевлаштування в Україні;

  • дозвіл на тимчасове місце проживання.

2. Навчаються в учбових закладах України не менш 1-го року:

  • паспорт (паспортний документ) з відміткою про навчання із зазначенням учбового закладу і терміну навчання.

Для здійснення ідентифікації також необхідно визначити місце проживання або тимчасового перебування фізичної особи. Документами, що підтверджують місце проживання клієнта, є: довідка з ЖЕКу, імміграційна картка, договір оренди. У разі відсутності у клієнта документів, що підтверджують його місце проживання, він є неідентифікованим.

Фізичним особам — нерезидентам для відправлення переказу необхідно надати інформацію про джерело походження грошових коштів. Джерелом походження грошових коштів є такі документи, наприклад: митна декларація, в якій вказана сума ввезених грошових коштів, довідка з місця роботи з вказівкою отриманої за певний період суми доходів, інші документи.

Для біженців — іноземців (іноземних громадян, осіб без громадянства) – посвідчення біженця, видане міграційними службами Державного комітету національностей і міграції України. Ці особи повинні реєструватися в органах внутрішніх справ на період дії посвідчення біженця.

Якщо документи, які є підставою для перекладу, складені іноземною мовою, то вони повинні бути перекладені українською мовою і засвідчені нотаріально.

Документи необхідні для здійснення міжнародного грошового переказу Стор з