asyan.org
добавить свой файл
1
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «КАК ПО МАСЛУ»

1.Організатори Акції «Как по маслу»

1.1. Організатори Акції «Как по маслу» (далі Акція) є Дочірнє підприємство «ТРК «Довіра» радіостанція «Авторадіо» (далі — Організатор) та ТОВ «Компанія «Агро-Союз».

Місцезнаходження Організаторів:

«ТРК «Довіра» радіостанція «Авторадіо»: м. Київ, вулиця Фрунзе, 104-с

ТОВ «Компанія «Агро-Союз»: 52005, Україна, Дніпропетровська обл.,
Дніпропетровський р-н, смт Ювілейне,
вул. Нижньодніпровська, буд. 1

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 08.10.2012р. по 12.10.2012 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Авторадіо» по всій мережі мовлення, щобудня.

4. Умови і порядок участі

4.1. Умови Акції полягають в тому, що в період її проведення слухачі радіостанції «Авторадіо» (далі - Учасники) мають можливість виграти каністру моторного мастила Neste Oil від Агро-Союзу або набір сувенірної продукції від Агро-Союзу. Для участі у розіграші Учасники після умовного сигналу в єфірі радіостанції Авторадіо телефонують за номером у Київі – 377 55 83. Учасник, який зателефонував першим, стає учасником розіграшу. Щобудня, з 08.10.2012р. по 12.10.2012 р. включно, о 7.40, 8:40 , 9:20, 11:40, 13:20, 15:20, 17:20, 18:40. Учасник, який правильно відповів на питання ведучого, має право на отримання подарунку – 4-літрової каністри моторної оливи Neste Oil від Агро-Союзу. Учасник, якій дав невірну відповідь на запитання ведучого, отримає набір сувенірної продукції від Агро-Союзу.  1. Порядок визначення переможців:

    1. Визначення переможця відбувається по буднях, о 7.40, 8:40, 9:20, 11:40, 13:20, 15:20, 17:20, 18:40. Переможець визначається шляхом отримання від нього правильної відповіді на запитання ведучого. Запитання стосуються загальновідомих автомобільних термінів та слів. Якщо учасник відповів невірно, він втрачає право на отримання подарунку у вигляді 4-літрової каністри моторної оливи Neste Oil від Агро–Союзу та отримує подарунок у вигляді набору сувенірної продукції від Агро-Союзу.

    2. Рішення ведучого щодо правильності або повноти відповіді на запитання є остаточним і оскарженню не підлягає.
  1. Подарунки Акції:

    1. Подарунками Акції є: 4-літрова каністра моторної оливи Neste Oil від Агро-Союзу або набір сувенірної продукції від «Агро-Союзу». Подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

    2. Під набором сувенірної продукції слід розуміти наступний набір сувенірів: пакет, ручка,блокнот, футболка (або кепка в залежності від наявності) - усього 4 найменування. Зовнішній вигляд сувенірної продукції та її якість Агро-Союз не узгоджує с переможцем та формує подарунок у вигляді сувенірної продукції у кількості 4 найменування у одному подарунку на свій розсуд.

6.3 В період проведення Акції у призовому фонді акції знаходяться 40 каністр моторної оливи Neste Oil та 40 наборів сувенірної продукції. Подарунки будуть передаватися учасникам Акції через мережу філій компанії «Агро-Союз».
7. Інші умови.

7.1 Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Авторадіо» а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

7.2 Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних компанії «Агро-Союз» для передачі подарунку у вигляді каністри моторної оливи Neste Oil або набору сувенірної продукції.

7.3 Під подарунком мається на увазі купівля каністри моторної оливи Neste Oil або набору сувенірної продукції за 1 грн. Тариф в гривні з урахуванням ПДВ.

7.4 Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.