asyan.org
добавить свой файл
1
ОФІСНІ І ДОМАШНІ МЕБЛІ «ЕНРАН АКРОС» -

ГІДНИЙ РІВЕНЬ САМОПОВАГИ
Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як меблі впливають на своїх господарів?

Простий тест: погляньте, як поводиться дитина в незнайомих кімнатах, умебльованих за різними стилями. Принишкне, розгубиться, злякається, впевнено вмоститься у затишному куточку, вилізе на стіл, гратиме в хованки, нудьгуватиме чи одразу почне освоювати новий простір? А скільки цікавого ми дізнаємося про жінку, оглянувши її кухню…

Виявляється, меблі, якими ми себе оточуємо, не лише відображають наш характер і темперамент, але й формують світогляд!

Тепер зрозуміло, звідки і чому прийшли в наш пострадянський побут бундючні кабінетні дивани, важкі плескаті столи, потворні незграби-крісла, бездушні застійні сейфи, покалічені шухляди і вбогі стільці для відвідувачів? Дехто й досі не підозрює, що причиною невдалих переговорів є депресивна стара шафа в залі засідань, а старшому менеджеру у відповідальний момент скрутило спину лише через незручний стільчик. А ця хитка етажерка, що хижо демонструє свій безладний вміст першому зустрічному ревізору, насправді – бомба сповільненої дії, яка загубить і ваш новий контракт, і мрії про венеціанську подорож з чарівною шатенкою… Італійці позбуваються усього громіздкого мотлоху регулярно і напрочуд весело, під самий новий рік. Адже змінити меблі простіше, ніж позбавитися поганої звички. А нові, кращі меблі напрочуд швидко і ненав’язливо змінять на краще ваше життя.

Настав час обирати! Обирати не просто імідж офісу, а перш за все свою стратегію і перспективи. Ті, хто прийшов надовго, серйозно ставиться до справ і прагне розширити свої можливості, обирають стильні, сучасні, економічні, зручні та надійні меблі у магазині-салоні «ЕНРАН АКРОС» по вул. Миру, 10, що у Тернополі.

Функціональність, ергономічність, компактність – ось головні критерії офісних меблів ХХІ століття. В салоні представлені меблі відомих виробників Австрії, Бельгії, Німеччини, які задовільняють найвищі вимоги щодо зручності, мобільності, комфорту. Зрештою, сюди приходять у пошуках меблів, а отримують значно більше – впевненість у собі, внутрішній спокій і рівновагу, естетичне задоволення, радість від вдалого вибору, готові рішення економічних проблем і надзвичайний, тривалий і плідний приплив енергії для нових справ. В салоні просто відчувають радість і знаходять нові ідеї.

Меблі «ЕНРАН АКРОС» вже багато років є невід’ємною складовою успішної діяльності багатьох установ та організацій. В Тернополі це добре відомі ТОВ «Школярик», ТОВ «Сахара», ТОВ «Тотус», ЗАТ «Терра Петролеум», в Києві – «Приватбанк», Верховна Рада. Серед чисельних нагород компанії «ЕНРАН» - щорічні дипломи “Кращі меблі України» в різних номінаціях, відзнаки на міжнародних спеціалізованих виставках, Гран-прі “Золотой гвоздь”, Міжнародний приз "За комерційний успіх" тощо.

Елегантність ліній створює неповторний стиль, виважені пропорції підкреслюють легкість і надійність моделей, а несподівані технічні рішення підвищують комбінаторність елементів і дозволяють відчутно економити площу, час, зусилля, а отже – гроші. А представлені офісні меблі характеризує бездоганна якість, що підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001. Про що й казати, якщо найбільш вразливі поверхні покриває протиударна АВС кромка, завіси мають довічну гарантію, і навіть пакувальний картон має сертифікат якості! Усі елементи успішно витримують екстремальне навантаження і можуть експлуатуватися в посиленому режимі. Протягом семи років (!) придбані меблі перебувають на гарантії, а потім спеціалісти здійснюють сервісне післягарантійне обслуговування.

Добре відома на теренах України висока якість цих меблів досягається за рахунок того, що усі пропоновані зразки виготовлені з високотехнологічних матеріалів нового покоління, з найкращими імпортними комплектуючими. Меблі з натурального дерева чи шпоновані дорогоцінними породами дерев (Ебоне, Тік, Червоне дерево, Палісандр, Американська черешня), з ДСП EGGER, представлені сотнями варіантів. Ексклюзивне покриття «Корунд» робить поверхні надзвичайно стійкими не лише до механічних пошкоджень, подряпин, але витривалим щодо температурних коливань, несприйнятливим до плям, сигаретного попелу, побутових хімікатів, УФ-променів. Антистатичні властивості поверхонь забезпечують високу гігієнічність виробів, простий догляд за ними.

Деревина бука, який росте в горах має найвищу якість.

Як стверджують експерти, бук являється найкращим матеріалом для сучасного інтер’єру. Меблі, виконані в буку, буде респектабельно виглядати в офісі і наповнить теплотою Ваш будинок.

В езотеричній традиції Півночі бук виступає, як символ древнього знання, що відкривається у реліктах, стародавніх рукописах і заклинаннях. Бук постає як провідник із знання минулого до набуття знання майбутнього. У всі часи бук користувався великою любов'ю людей, шанувався, як священне дерево, а в Стародавньому Римі його, навіть, прирівнювали до божества.

Рожевувата з характерними штрихами деревина бука виглядає заспокійливо, допомагає створити атмосферу теплоти та затишку.

Кваліфіковані консультанти ретельно підберуть оптимальний комплекти і для респектабельного кабінету незалежного керівника любого рівня, і для невеликого за площею багатолюдного офісу. Сучасним організаторам пропонуються різні підходи до умеблювання офісних приміщень, які задовольнять специфічні вимоги креативного персоналу рекламного чи планового відділів, кадрового чи фінансового підрозділів. Лише за допомогою декількох елементів можна створити візуальну ізоляцію робочого місця, забезпечити акустичний затишок, виділити окремі мобільні зони. Вертикальна побудова структури робочого місця економить до 20 % площі, а ролетні дверцята не потребують багато простору.

А яка палітра кольорів! «Платина», «Груша», «Золотистий горіх», «Бук мокко» - чисті і м’які відтінки непомітно створюють в приміщенні особливий психологічний мікроклімат, що стимулює творчість, мобілізує і не дозволяє зациклюватися на дрібницях.

Система КВАНТ передбачає проектування офісу на «макро» и «мікро» рівнях, єдиний простір для командної роботи в залежності від завдань керівника може перетворитися на індивідуальний комфортний світ для вдумливого аналітика. ТЕХНО - стильний, технологічний, функціонально гнучкий інструмент организації офісного простору. Елегантність і оптимальна автономна експлуатація кожного модулю системи СТАТУС реалізує нові можливості. Зважені пропорції, лаконічні форма, витончені обриси притаманні кабінетам КВАДРО. А може, вам до вподоби гармонійна графіка коштовного екзотичного EBONY, підкреслена вишуканими металевими елементами? Або ж дорогоцінний ПАЛІСАНДР…

Стримана сила, світлий потік енергії, вишуканий дизайн, впевненість успіху, швидкість польоту – що притаманне саме вам? Варто завітати у магазин «ЕНРАН АКРОС», і ви зрозумієте, як просто вирішуються складні застарілі проблеми. Інший, вищій рівень. ГІДНИЙ РІВЕНЬ ВАШОЇ САМОПОВАГИ.

Можна замовити комплект для окремого кабінету чи конференц-залу, набір оперативних модулів для структурних підрозділів, або просто вибрати стійки рецепцій, брифінг-приставки, тумби для оргтехніки, надбудови, столи, полиці, вбудовані холодильники і сейфи високого класу… Окрема розмова про стільці! Їх пропонується безліч, і усі моделі не лише технічно досконалі, але й ергономічні, сконструйовані у відповідності до найрізноманітніших навантажень. Ви не знаєте, чим принципово відрізняються стільці для бухгалтерів і програмістів, референтів і партнерів, охоронців і менеджерів? Але ж кожна людина має індивідуальну анатомічну тілобудову, індивідуальні її обов’язки в колективі. Саме під час сидіння людський хребет зазнає найбільших навантажень, це добре відомо лікарям-вертебрологам. Якщо стільці підібрані відповідно, людина не відчуватиме втоми, не робитиме зайвих перекурів, завжди буде мати «свіжу голову». Стільці від «ЕНРАН АКРОС» зроблять неймовірне: зранку ваші працівники з радістю поспішатимуть в офіс, а наприкінці робочого дня не поглядатимуть нервово на годинник, бо зросте їхня працездатність, задоволення умовами праці, а отже – самовідданість. І звичайно ж, зростатиме в колективі ваш авторитет.

Бізнес, Престиж чи Ексклюзив клас – обирає клієнт. Якщо серед представлених зразків не буде вашого єдиного і неповторного, то знайдете його у каталозі або зробите індивідуальне замовлення. У максимально короткий термін вибрані вами меблі доставлять за вказаною адресою і швидко безкоштовно змонтують досвідчені фахівці.

У салоні «ЕНРАН АКРОС» вами оволодіють несподівані відчуття чогось невловимо, щемно знайомого, ніби баченого безліч разів... Але де? Розкриємо маленьку таємницю. Ви, без сумніву, бачили ці меблі мало не щодня! Пригадуєте популярні фільми «День народження Буржуя», «Не родись красивою»? Режисери незмінно використовують під час зйомок меблі «ЕНРАН АКРОС», бо це найвдаліший спосіб показати респектабельність, ексклюзивність, якісно новий рівень життя, відобразити час. Отже, поки політики бавляться в свої ігри, меблі роблять історію!

А ще багато покупців признаються, що бачили ці меблі своїх мріях. У новому році МРІЇ ПОВИННІ ЗБУВАТИСЯ! Варто лише зробити крок їм назустріч.

Придбати меблі у салоні «ЕНРАН АКРОС» можна по перерахунку, за готівку або в кредит!!!

І
м. Тернопіль

вул. Миру, 10

тел./факс: (0352) 53-59-73

e-mail: enran_ternopil@mail.ru

звичайно, знижки!

Знижки постійним клієнтам,

знижки в залежності від суми покупки,

знижки до свят, знижки під час акцій!

Варто лише прийти.

Варто лише побачити.

УСПІХ, ЯКОГО МОЖНА ТОРКНУТИСЯ РУКАМИ, НЕ МОЖНА ВИПУСКАТИ З РУК!

Адже ви не дозволите старій канапі зіпсувати своє майбутнє?

Р.S. Окрім офісних меблів, в магазині - салоні «ЕНРАН АКРОС» представлені м’які кутки, кухні, спальні, вітальні, дитячі…