asyan.org
добавить свой файл
1
НОВИНКА

Традиційне вбрання українців

Том 1. Лісостеп. Степ
Популярне історично-етнографічне видання присвячене одягу українців Лісостепу та Степу. Ілюстративна добірка містить традиційні комплекси, деталі та аксесуари автентичного вбрання з приватних і музейних колекцій України.

Особливу увагу приділено художнім особливостям і символічному наповненню народних строїв.

Текст видання супроводжує словничок термінів, що відображають реалії народного побуту початку ХХ ст., широко вживані свого часу, проте сьогодні, на жаль, відомі лише вузькому колу фахівців.

Укладачем і автором проекту "Традиційне вбрання українців" є відомий етнолог Оксана Юліївна Косміна.
Видання українською мовою, резюме та анотації англійською мовою.
Формат – 228х228 мм

Обсяг – 152 стор.

Суперобкладинка


Віч-на-віч із Шевченком: іконографія 1838-1861 років

Видання є спробою якомога повніше представити прижиттєві портрети Тараса Шевченка та зображення на смертному одрі. Значна частина іконографічного матеріалу малознана, друкується вперше. Зібрані в одному виданні художні та фотографічні зображення Кобзаря створюють оригінальний художньо-образний життєпис поета-художника, що додає чимало нового до уявлень читачів про Шевченка як людину та митця.
Видання українською мовою, резюме та анотації англійською мовою.
Формат – 307х247 мм

Обсяг – 112 стор.

Суперобкладинка
Українська ікона. Іконотворчий досвід діаспори.
Ікона - найстародавніший і найбільш канонізований вид християнського сакрального мистецтва. У XX ст. іконопис в Україні різко прийшов до занепаду - з відомих причин. Компенсаційну роль в розвитку іконопису узяла на себе українська діаспора.

У пропонованій книзі досліджується творчість відомих майстрів ікони з Канади, США, Великобританії, Франції, Італії і ін. країн.
Видання українською мовою.
Формат - 220х170 мм

Обсяг - 160 стор.
НАГОРОДИ
Палітра століть. Вибрані твори живопису з музеїв України.
Видання представляє твори українського живопису 12-20 століть.

Кожен твір – це оригінальна знахідка, неочікуване відкриття на теренах національного мистецтва, кожному з них притаманні оригінальні стильові ознаки, свої передумови виникнення, своя історія.

«Палітра століть…» популяризує українське образотворче мистецтво, знайомить читача з традиціями живопису.
Видання українською мовою, резюме та анотації англійською мовою.
Формат – 205х290 мм

Обсяг – 200 стор.

Суперобкладинка

НОВИНКА
Український пейзажний живопис
Альбом є першим в історії вітчизняного мистецтвознавства виданням, цілком присвячений жанру пейзажу, який завдяки українській ментальності, пов`язаній з мріями незалежну «землю обітовану», власний мальовничий куточок, став провідним в українському образотворчому мистецтві 19 – першої третини 20 ст.

В альбомі представлено більше сімдесяти творів українських художників, що увійшли до скарбниці вітчизняного і світового мистецтва. Репродукції супроводжують мистецтвознавчі коментарі, написані живою мовою у доступній пересічному читачеві формі.
Видання українською та англійською мовами.
Формат – 285х215мм

Обсяг – 120 стор.