asyan.org
добавить свой файл
1
Негативні наслідки паління!!!

Нікотин являється одним із найсильніших з відомих нам отрут, які впливають на нерво­ву систему. При горінні сигарети він руйнується тільки частково, приблизно на 25%. Вміст нікотину в диму головної струї сигарети від 0,4 до 3 мг - лише 20% від спіль­ної кількості нікотину в сигареті. В недопалку залишається біля 5%, а інші 50% потрапляють в повітря в приміщенні, де курять.

Фізична та психоло­гічна залежність від нікотину розвиваєть­ся набагато швидше, ніж від алкоголю.
ЧОМУ КУРЦІ КАШЛЯЮТЬ?

Головною причиною виникнення і розвит­ку "тютюнового" кашлю стають краплі дьог­тю, що осіли в легенях. Речовини, що містяться в тютюновому димі викликають за­палення епітелію, що покривають дихальні шляхи, це призводить до підвищеного виділення секреції та слизу, що зв'язаний з виділенням мокроти при кашлі.


Ми замислюємося:
а чи справді ми незалежні в повному «умінні цього слова? Чи процвітає Україна?

Згідно з доповіддю ВООЗ (12.11. 2008) 2050 р в Україні залишиться 30,9 млн. жителів з тих 45,9 млн, що є тепер.

Всесвітня організація охорони здоров'я стверджує: при споживанні алкоголю 8 л. на душу населення починається виродження генофонду нації. На сьогодні цей показник по Україні становить більше, ніж 12 л!


У результаті щороку нас стає менше на 300 тис. За роки незалежності ми втратили понад 6 млн. чоловік. Порівняйте: у Великій Вітчизняній війні ми втратили 7-8млн. Але після війни народжуваність набагато перевищувала смертність...
За даними Всесвітньої доповіді про наркотики випущеного Управлінням ООН з наркотиків і злочинності, близько 200 мільйонів осіб - а це 5% світового населення у віці від 15 до 64 років -вживають заборонені наркотики. Це означає, що кількість наркоманів, які вживають наркотики постійно, у порівнянні з попереднім роком зросла на 15 мільйонів чоловік, Ця цифра зростає і за неофіційними даними, кількість вживаючих наркотики нині, складає близько 20% світового населення.

Наркотики руйнують мільйони людських життів!

Наркотики вбивають! Наркотики - це не вихід! Наркотики не потрібні в

нашому світіЗ усіх ліків найкращі відпочинок і стриманість.

Франклін Б.
Треба неодмінно струшувати себе фізично, щоб бути здоровим мо­рально.

Толстой Л. Н.
Якщо не бігаєш, поки здоровий, доведеться побігати, коли захворієш.

Горацій
Хто розраховує забезпечити собі здоров'я, перебуваючи в ліні, той чинить так само безглуздо, як і людина, яка думає мовчанням удо­сконалити свій голос.

Плутарх


Життя- це шанс,

злови його.
Життя—це краса,
милуйся нею.

І Життя—це радість,

насолоджуйся.


вул. Полтавська,32 тел. 7-97-94, 7-97-95


Відділ освіти виконавчого комітету

Роменської міської ради

Методичний кабінет

Роменська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 4ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ
Скажемо-Ні!