asyan.org
добавить свой файл
1
 

Найбільш резонансні злочини та події в Україні

на 24.12.2011 р.

 

Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 8 536 заяв про злочини.

За незаконне зберігання зброї затримано 25 осіб. У правопорушників вилучено пістолет, дві гвинтівки, карабін, два обрізи мисливських рушниць, дев’ять одиниць саморобної вогнепальної зброї, сім гранат, 8,2 кг вибухівки та 197 набоїв.

За злочини у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано сім осіб. Вилучено 8 кг наркотичних засобів.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 77 дорожньо-транспортних пригод, в яких 15 осіб загинули та 90 – травмовані.

У місті Бахчисараї Автономної Республіки Крим у результаті оперативно-розшукових заходів затримано раніше судимого 35-річногобезробітного місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він уночі 23 грудня на вулиці вказаного міста, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час раптово виниклої сварки дерев’яною палицею заподіяв смертельні тілесні ушкодження двом жителям цього ж міста 67-ми та 56-ти років.

У місті Свердловську Луганської області 25 листопада у своєму будинку було знайдено мертвою з травмою голови та ножовим пораненням шиї 78-річну пенсіонерку. У результаті оперативно-розшукових заходів затримано 30-річного безробітного місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 23 листопада в згаданому місті в будинку померлої вбив господарку та викрав продукти харчування.

У Дніпровському районі міста Києва 14 грудня на вулиці було знайдено в непритомному стані з травмою голови 43-річного місцевого жителя, який невдовзі в лікарні помер. У результаті оперативно-розшукових заходів затримано 24-річного жителя одного з селищ Вінницької області та 22-річного жителя іншого селища згаданої області. Попередньо встановлено, що вони ввечері 14 грудня на вулиці згаданого міста, з хуліганських спонукань, заподіяли зазначені смертельні тілесні ушкодження потерпілому.

У Оріхівському районі Запорізької області 20 грудня у лісі знайдено мертвим з травмою голови 48-річного місцевого жителя, лісника. У результаті оперативно-розшукових заходів затримано 32-річного безробітного місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він удень 20 грудня в лісі поблизу вказаного села на ґрунті неприязних відносин пострілом з обрізу мисливської рушниці вбив потерпілого.

У місті Луганську 22 грудня в результаті оперативно-розшукових заходів затримано 18-річного іноземного громадянина. Попередньо встановлено, що він уночі 21 жовтня цього року на вулиці вказаного міста, з хуліганських спонукань, заподіяв ножове поранення 27-річному місцевому жителю (госпіталізовано).

У місті Могилів-Подільському Вінницької області затримано двох місцевих жителів 33-х та 32-х років. У яких вилучено 8 кг вибухівки, гранату Ф-1, електродетонатор, револьвер невстановленого зразка та один патрон до нього.

У місті Запоріжжі 22 грудня затримано 35-річного іноземного громадянина, у якого вилучено 150 г метамфетаміну.

У місті Сімферополі працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили службових осіб одного з комунальних підприємств. Вони продали місцевому жителю торговий павільйон, який збудували на земельній ділянці, відведеній за фіктивними документами. У результаті протиправних дій зазначеному місцевому жителю завдано збитків на суму 250 тис. гривень. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 (шахрайство) КК України.

У місті Львові працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили приватного підприємця. Він, у порушення вимог Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні”, у зазначеному місті в орендованому ним приміщенні організував діяльність інтерактивного клубу з надання платних послуг у сфері грального бізнесу. Гральне обладнання вилучено. Органами слідства МВС порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.203-2 (зайняття забороненими видами господарської діяльності) КК України.
Міністерство внутрішніх справ України

Управління зв’язків із громадськістю