asyan.org
добавить свой файл
1
Компанія Аттіс-С, в рамках передноворічних виставок-ярмарків www.attis-s.com за підтримки відділу культури та мистецтв Дніпропетровської Міськради, і студії телебачення й преси «Разом» www.vmestetv.com оголошує про проведення конкурсу дитячого малюнка на тему «Моя мама найкрасивіша».

Головною метою конкурсe є розвиток творчих здібностей і фантазії.

У конкурсі дитячого малюнка можуть брати участь юні художники віком до 15 років. Всі отримані роботи будуть розсортовані по 3 віковим категоріям:

  • 1-5 років,

  • 6-10 років,

  • 11-15 років.

Конкурс проходитиме в 3 етапи. На кожному з трьох етапів будуть визначені переможці, які додатково поборються за приз «глядацьких симпатій».

Переможців буде відбирати авторитетне журі - професійні художники та діячі мистецтв.
Коли прийом робіт закінчиться, журі обере переможців, які посіли 1 місце у кожній віковій категорії. Крім цієї «супер - трійки» будуть додатково премійовані автори малюнків у різних номінаціях - «Найоригінальніша робота», «Найвеселіша робота», «Самий юний учасник» та інших.

Переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» оберуть відвідувачі сайту gorod.dp.ua - за допомогою Інтернет - голосування.
1-й етап конкурсу відбудеться 26-30 листопада 2012

Для того, щоб взяти участь у конкурсі необхідно:

  1. намалювати малюнок на тему «Моя мама найкрасивіша»;

  2. на малюнку вказати П.І.Б. дитини, вік і контактний телефон;

  3. принести роботу в Філармонію за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 6 і залишити у менеджера-організатора дитячого конкурсу.

Всі малюнки учасників будуть вивішені!

Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців першого етапу відбудеться 29 листопада 2012 р. (п'ятниця) о 16:00 в будівлі Філармонії за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 6.
Дати наступних етапів:
2-й етап конкурсу відбудеться 5-8 грудня 2012
3-й етап конкурсу відбудеться 18-21 грудня 2012
4-й етап - завершальний! Відбудеться 24-29 грудня 2012