asyan.org
добавить свой файл
1


УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

МІСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

П Р О П О З И Ц І Ї

від 12.11.2012р.


  1. До уваги керівників навчальних закладів!

18.11.2012р. о 9.00 на базі СШ№3 відбудеться ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з екології . Учні набувають у супроводі дорослих о 8.30, при собі мати канцелярське приладдя і гроші для копіювання. Для роботи на олімпіаді запрошуються вчителі о 8.00:

Оргкомітет:

1. Дергачева Т.О., СШ№3;

2. Шалдирван О.В., СШ№66;

3. Вороніна Л.О., ЗОШ№9.

Експертна група:

  1. Титова С.М., ЗОШ№65;

  2. Понаморчук В.В., технічний ліцей;

  3. Шевченко С.А., ЗОШ№26;

  4. Кареба О.В., технічний ліцей.

Члени журі:

  1. Дедеш Р.М., технічний ліцей;

  2. Лашина Т.П., НВК№28;

  3. Тарасенко Н.П., СШ№5;

  4. Волошина М.А., ЗОШ№29;

  5. Мазепа Л.В., ЗОШ№23

  6. Синельникова-Романенкова О.М., ЗОШ№50;

  7. Кульбашна В.І., ЗОШ№52;

  8. Сириця А.Л., ЗОШ№16;

  9. Кузик М.В., ЗОШ№21;

  10. Кутана Я.Г., ЗОШ№41;

  11. Скляренко С.І., ЗОШ№67;

  12. Васильджагаз Н.В., НВК№27.

Методист Боруш О.М.


  1. До уваги керівників навчальних закладів!

До 20.11.2012р. надати звіти про проведення шкільного етапу Всеукраїнських олімпіад з екології і біології.

Методист Боруш О.М.
3. До уваги керівників навчальних закладів!

20.11.2012р. о 14.30 у ЗОШ№47 запрошуються вчителі біології, які атестуються на вищу категорію і звання у 2012-2013 навчальному році.

Методист Боруш О.М.
4. До уваги керівників навчальних закладів, учителів англійської мови!

Пропонуємо отримати добірку матеріалів для вчителів англійської мови «Teacher`s pack» (по 1 екземпляру на школу) у методиста з іноземних мов.

Методист Шаліна О.П.


  1. До уваги керівників навчальних закладів, учителів англійської мови!

Видавництво Кембриджського університету «Cambridge English for Schools» та компанія «Лінгвіст» запрошують викладачів англійської мови на практичний семінар, який відбудеться 21 листопада о 13.00 за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 129-а, облІППО, велика зала. Для участі у семінарі обов’язкова попередня реєстрація: info@linguist.com.ua. Кожний учасник семінару отримає сертифікат і подарунок (за умови попередньої реєстрації).

Довідки за телефоном 0509088700.

Методист Шаліна О.П.
6. До уваги керівників навчальних закладів!

14.11.2012р. о 10-00 в МНМЦ (І поверх) відбудеться засідання творчої групи «Технологія оцінки професійної діяльності педагога в міжатестаційний період» за участю заступників директорів з НВР:

  1. Ляднова Л.С. – технічний ліцей

  2. Ступак Т.С. – СШ № 66

  3. Каменщикова О.В. – технічний ліцей

  4. Цинкуш І.А. – міський ліцей

  5. Дмитрохіна В.І. – гімназія № 2

  6. Тараненко Т.С. - гімназія № 2

  7. Жиленкова Т.Г. – СШ № 5

  8. Карнаушенко Р.В. – СШ № 40

  9. Воробйова М.Л. – ЗОШ № 56

  10. Александрова О.А. – НВК № 28

  11. Ферсилєєва Ж.М. – ЗОШ № 47

  12. Майборода Л.М. – ЗОШ № 41

  13. Кіптенко І.В. – ЗОШ № 50

  14. Лобода-Солдатенко І.О - ЗОШ № 68

Методист Л.О.Подлісна

7. До уваги керівників навчальних закладів!

17.11.2012 року о 9.00 в МГУ (Матросова, 5) проводиться міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури. Запрошуються на

8.00 учителі, які проводять конкурс,

13.00 члени журі, які перевіряють роботи,

16.00 експертна комісія(додаток додається),

8.30 учні 7-11класів, переможці шкільного етапу, у супроводі вчителя. З собою мати канцелярське приладдя, 2 гривні на зошит і ксерокопію завдань.

16 листопада 0 14.30 в НМЦ проводиться інструктаж для вчителів, які працюють з 8.00 до 12.30 годин.

Учителі, які проводять конкурс(8.00-12.30)

  1. 1.Обіход О.В., учитель української мови та літератури технологічного ліцею

  2. Тараненко Т.С.,учитель української мови та літератури гімназії № 2

  3. Аксютіна Л.П., учитель української мови та літератури ЗОШ – інтернат № 2

  4. 4.Музаффарова О.С., учитель української мови та літератури СШ № 4

  5. Кравець В.А., учитель української мови та літератури СШ №5

  6. Гайтан І.О., учитель української мови та літератури СШ № 8

  7. Горелова В.В., учитель української мови та літератури ЗОШ№10

  8. Іванова Н.О., учитель української мови та літератури ЗОШ 15

  9. Гвоздь Г.І., учитель української мови та літератури ЗОШ№18

  10. Бельдей І.О., учитель української мови та літератури ЗОШ №19

  11. Татенко Т.О., учитель української мови та літератури ЗОШ №21

  12. Хілай Л.М., учитель української мови та літератури НВК №27

  13. Головня А.Б., учитель української мови та літератури НВК «колегіум-школа»№28

  14. Омельченко О.А., учитель української мови та літератури СШ№42

  15. Лісовська Т.А., учитель української мови та літератури ЗОШ№45

  16. Корнієць І.В., учитель української мови та літератури ЗОШ№47

  17. Майкова О.С., учитель української мови та літератури ЗОШ№48

  18. Вотчинова Т.О., учитель української мови та літератури ЗОШ№52

  19. Доценко С.П., учитель української мови та літератури СШ№63

  20. Носкова О.М., учитель української мови та літератури СШ№66

  21. Яресько О.М., учитель української мови та літератури ЗОШ№68

Члени журі (13.00-18.00)

    1. Романюк С.І.- голова, методист НМЦ

    2. Смірнова К.А., учитель української мови та літератури міського ліцею

    3. Літвіх Т.П., учитель української мови та літератури технічного ліцею

    4. Павленко Н.М., учитель української мови та літератури технічного ліцею

    5. Кулігіна О.В., учитель української мови та літератури технологічного ліцею

    6. Аннабардієва Л.Б., учитель української мови та літератури гімназії №2

    7. Болтінова Л.І., учитель української мови та літератури СШ №3

    8. Москаленко І.І., учитель української мови та літератури СШ №4

    9. Геращенко Г.М., учитель української мови та літератури СШ №5

    10. Ященко Л.Д, учитель української мови та літератури ЗОШ №7

    11. Ткаченко В.В., учитель української мови та літератури СШ №8

    12. Купрікова Г.Б., учитель української мови та літератури ЗОШ №9

    13. Івахіна В.Г., учитель української мови та літератури ЗОШ №10

    14. Бебякіна Ю.М., учитель української мови та літератури НВК № 4

    15. Назаренко Г.В.,учитель української мови та літератури ЗОШ №15

    16. Кіор О.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №17

    17. Борзна О.Ф., учитель української мови та літератури ЗОШ №24

    18. Гусєва О.О., учитель української мови та літератури ЗОШ №26

    19. Вартанян Л.В., учитель української мови та літератури НВК №27

    20. Хомусяк Л.М., учитель української мови та літератури НВК №28

    21. Фуштей С.С., учитель української мови та літератури ЗОШ №29

    22. Гороховик Ю.С., учитель української мови та літератури ЗОШ №30

    23. Ксенчук С.І., учитель української мови та літератури ЗОШ №31

    24. Чеснокова Л.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №32

    25. Коноваленко О.А.,учитель української мови та літератури ЗОШ №33

    26. Молчан В.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №34

    27. Кучерява О.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №36

    28. Покотило Н.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №37

    29. Мироненко С.К., учитель української мови та літератури ЗОШ №39

    30. Булигіна А.А., учитель української мови та літератури СШ №42

    31. Назаренко В.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №45

    32. Рудницька О.М., учитель української мови та літератури СШ №46

    33. Матвієнко Л.В., учитель української мови та літератури ЗОШ №47

    34. Бєлова В.В., учитель української мови та літератури ЗОШ №48

    35. Романова О.І., учитель української мови та літератури ЗОШ №52

    36. Лугова Т.А., учитель української мови та літератури ЗОШ №53

    37. Сівакова С.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №54

    38. Наумова Г.М., учитель української мови та літератури ЗОШ №55

    39. Кирильченко Л.М., української мови та літератури учитель ЗОШ №56

    40. Борзило Т.А., учитель української мови та літератури ЗОШ №57

    41. Пінчук Л.А., учитель української мови та літератури ЗОШ №58

    42. Мельникова Т.О., учитель української мови та літератури ЗОШ №61

    43. Сидоркова Г.Ф., учитель української мови та літератури СШ №63

    44. Денисенко І.О., учитель української мови та літератури ЗОШ №64

    45. Погранична Н.П., учитель української мови та літератури ЗОШ №65

    46. Русанова Т.О.., учитель української мови та літератури ЗОШ №65

    47. Машкіна Р.С., учитель української мови та літератури ЗОШ №67

    48. Ткаченко А.Г., учитель української мови та літератури ЗОШ №68

    49. Боровікова Л.К., учитель української мови та літератури НВК №69

    50. Шевченко О.А., учитель української мови та літератури НВК №69

Експертна комісія(16.00-20.00)

  1. Кулігіна Н.Ф., учитель української мови та літератури міського ліцею

  2. Бистрова В.Г., учитель української мови та літератури гімназія №1

  3. Гірда В.М., учитель української мови та літератури гімназія 2

  4. Корона О.П., учитель української мови та літератури СШ №8

  5. Ряпалова Н.Я., учитель української мови та літератури ЗОШ №10

  6. Красновська Л.П., учитель української мови та літератури ЗОШ №15

  7. Захарова Г.К., учитель української мови та літератури НВК №28

  8. Ісакова Н.В., учитель української мови та літератури ЗОШ №36

  9. Кучугура Н.І., учитель української мови та літератури СШ №40

  10. Ягмурджі Г.В., учитель української мови та літератури СШ №66

Методист Романюк С.І.

8. До уваги керівників навчальних закладів!

Відповідно до Указу Президента України від 11.04 2012 року № 257 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» та регіональної акції «Шевченківський березень» просимо надати інформацію про заходи, що будуть проведені до цієї дати, 21.11.12р. у НМЦ (к.5).

Методист Романюк С.І.
9. До уваги керівників навчальних закладів!

До 28.11.12р. у НМЦ (к.5) просимо надати заявки і звіти (хто не здав) про шкільний етап олімпіади зі світової літератури та ПІБ учителів української мови та літератури, які викладають цей предмет і в яких класах.

Методист Романюк С.І.
10. Відповідно до наказу УОН “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012-2013 навчальному році” ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії відбудеться 17 листопада 2012 року (у суботу) з 9.00 до 12.00 на базі СШ №5. В олімпіаді приймають участь учні 7-11 класів – переможці І (шкільного) етапу (по одному учаснику з паралелі).

Учні повинні мати із собою: атласи, шкільне приладдя та 3 грн. на зошит та ксерокопію завдань.

8:00 – початок роботи оргкомітету

8:30 – організаційне засідання членів журі та учасників олімпіади

9:00 – початок олімпіади

Члени оргкомітету:

1. Мар’янова С.І. – директор СШ №5

2. Жилєнкова Т.Г. – зам. директора з НВР

3. Курявий О.В. – СШ №5

4. Мартинова О.М. – СШ №5

Члени журі:

I. Орджонікідзевський район:

1. Мільошина О.С. – гімназія №1

2. Калініна Т.Д. – ЗОШ №10

3. Аврамова Р.М. – НВК №14

4. Єршова З.І. – ЗОШ №41

5. Шиян Г.А. – ЗОШ №48

6. Карпова Л.О. – ЗОШ №51

7. Бахмутська В.І. – ЗОШ №61

8. Криворучко Л.Ф. – ЗОШ №68

9. Хаваліц Г.М. – НВК №69

10. Лихоносова С.І. – НВК №69

11. Комісарова І.М. – ЗОШ №57

12. Мартинова О.М. – СШ №5

13. Тимченко О.В. – СШ №40

14. Лозицька О.В. – ЗОШ №56

II. Приморський район:

1. Шабада С.Є. – гімназія № 2

2. Стульнюк О.Л. – ЗОШ №15

3. Бакулєва Т.Л. – ЗОШ №15

4. Кір’янова О.І. – ЗОШ №26

5. Раєвська В.М. – ЗОШ №33

6. Здравков С.Г. – ЗОШ №29

III. Ільїчівський район:

1. Мирошниченко Н.М. – технологічний ліцей

2. Коваленко Н.А. – ЗОШ № 64

3. Ходос В.П. – НВК №34

4. Модей Л.Л. – ЗОШ №30

5. Грицькевич Н.С. – НВК №28

6. Орел В.Д. – ЗОШ №47

7. Покідіна А.В. – ЗОШ №24

8. Кукс Л.Є. - СШ № 46

9. МоскаленкоЛ.М. – ЗОШ № 19

IV. Жовтневий район:

1. Солнцев О.В. – ММЛ

2. Бервінова А.О. – Технічний ліцей

3. Онофрійчук О.В. – НВК №27

4. Литвинова І.В. – СШ №3

5. Кутлахметова Р.Р. – ЗОШ №9

6. Лобусова Л.А. – СШ №66

7. Дзецько О.В. – ЗОШ №65

8. Кочин Н.О. – ЗОШ №67

9. Демишева Г.М. – ЗОШ №52

10. Дев’яткіна С.І. – СШ №63

11. Макарова Л.Д. – СШ №63

Учителі, які є членами журі, не можуть бути керівниками команд.

Методист Добровольська С.В.

11. До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів!

Просимо забезпечити явку шкільних бібліотекарів на засідання районних МО з теми: «Підвищення професійної компетентності бібліотекаря в умовах оновлення змісту освіти в Україні. Атестація шкільного бібліотекаря», які відбудуться:

Орджонікідзевський - 13.11.2012 р. о 12-00 в ЗОШ № 41;

Жовтневий район - 14.11.2012 р. о 13-00 в ЗОШ № 7;

Приморський райони - 15.11.2012 р. о 13-00 в ЗОШ № 33;

Іллічівський район - 16.11.2012р. о 13-00 в ЗОШ № 20;

Методист Боровльова Г.І.
13. До уваги керівників навчальних закладів!

13.11.12 р. о 13 .00 в ЗОШ №33, каб. №23, ( ІІІ поверх) відбудеться заняття «Школи молодого педагога-організатора» ( перший рік роботи на посаді). Їхати від зупинки «1000 дрібниць» маршрутним таксі №131або №211 до зупинки «Магазин «Шанс» (c. Моряків).

Методист Кошкер А.Й.
14. До уваги керівників навчальних закладів!

13.11.12 р. о 9.00 в НМЦ ІІІ поверх, каб. №3, відбудеться засідання творчої групи по створенню міської виховної просвітницької програми профілактики йододефіциту. На засідання запрошуються заступники директорів з виховної роботи таких закладів:ЗОШ № 54, 68, СШ № 63.

Методист Кошкер А.Й.
15. До уваги керівників навчальних закладів!

15.11.12 р. о 14.00 в НМЦ ІІІ поверх, каб. №3, відбудеться засідання творчої групи «Створення методичного супроводу впровадження Державної програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України». Робочий зошит класного керівника». На засідання запрошуються заступники директорів з виховної роботи закладів: ЗОШ № 30, 45 (кл. керівник Скабьолкіна А.А.), НВК № 27, СШ № 3, 42, ММТЛ.
Методист Кошкер А.Й.



  1. До уваги керівників навчальних закладів!

14.11.2012р. о 14.30 в приміщенні міського ліцею (актова зала) відбудеться семінар-практикум для вчителів математики «Готуємося до ЗНО и ДПА». Запрошуються вчителі математики що працюють в 11 класах.

Методист Субрись Л.В.
17. До уваги керівників усіх типів навчальних закладів!

15.11.2012 о 14.00 в СШ № 66 відбудеться КДС «Хімічна освіта 21 століття в контексті нового Держстандарту природничої освіти» для вчителів хімії.

Методист Рябчун Н.С.

18. До уваги керівників навчальних закладів!

14.11.2012р. о 14.00 прошу прибути вчителів фізики:

Петрущенко В.Є., СШ№66;

Петрова І.Є., ЗОШ№53;

Зон В.О., ЗОШ№52;

Черв’якова Г.М., ЗОШ№68;

Нікульнікова О.І., НВК «Колегіум-школа» №1».

Збір на базі СШ№66.

Методист Качалова Р.Г.


  1. До уваги керівників дошкільно-навчальних закладів!

15.11.2012р. о 13.30 в НМЦ (І поверх) відбудеться групова консультація для слухачів курсів підвищення кваліфікації вихователів ДНЗ (ІІІ етап, очно-дистанційний формат) з проблем підготовки творчих проектів, курсових робіт до захисту під час ІІІ етапу курсів підвищення кваліфікації (з 03.12 – 08.12.2012р.)

Методист Черних О.М.
20. Керівникам навчальних закладів Жовтневого та Орджонікідзевського районів!

14.11.2012 о 14.00 в НВК № 69 відбудеться тематична консультація «Використання ІКТ на уроках у початковій школі».

Запрошуються вчителі початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Жовтневого та Орджонікідзевського районів по 1 від школи.

Методист Халєєва Л. М.
21. До уваги керівників навчальних закладів!

15.11.2012 о 13.00 у навчальних закладах міста серед учнів 2-11 класів проводиться Міжнародна гра-конкурс «Російське ведмежа –мовознавство для всіх».

Нагадуємо, що у конкурсі беруть участь тільки ті учні, на яких подані заявки. Тривалість конкурсу 75 хвилин.

Пакети із завданнями необхідно отримати у методиста початкових класів у день проведення конкурсу з 8.00 до 12.00.

Бланки відповідей з протоколами в пакеті надати в НМЦ у цей же день.

Методист Халєєва Л.М.



  1. До уваги керівників навчально-виховних закладів!

Згідно з наказом управління освіти від 03.09.2012 №844 «Про проведення інтелектуального турніру «Ерудит-пошук – 2012» п.3.5. надати додатковий вихідний день вчителям, методистам НМЦ, задіяним у проведенні інтелектуального турніру 09.09.2012р. (неділя). Список додається.

  1. Гринько О.І., зав. відділом МНМЦ УО

  2. Барецька О.О., методист МНМЦ УО

  3. Субрись Л.В., методист МНМЦ УО

  4. Романюк С.І., методист МНМЦ УО

  5. Шаліна О.П., методист МНМЦ УО

  6. Кулешова С.В, методист МНМЦ УО

  7. Білоконь С.О., вчитель НВК «Колегіум-школа» № 1

  8. Коріненко В.С., вчитель СШ №5

  9. Сандалова Н.В., вчитель СШ №5

  10. Добровольська С.В., вчитель СШ №5

  11. Татарнікова О.М., вчитель СШ №5

  12. Єрьоменко О.М., вчитель СШ №5

  13. Шайда І.О., вчитель ЗОШ № 7

  14. Хомко Г.В., ЗОШ № 9

  15. Григорьєва Л.Г., вчитель ЗОШ № 15

  16. Бикова Л.Д., вчитель ЗОШ № 18

  17. Кочалова Р.Г., вчитель НВК «Колегіум –школа» № 28

  18. Дорошенко О.М., вчитель НВК «Колегіум –школа» № 28

  19. Марченко О.Г. , вчитель ЗОШ № 41

  20. Копилова О.А., СШ № 42

  21. Рева О.С., вчитель ЗОШ № 47

  22. Боруш О.М., вчитель ЗОШ № 47

  23. ТереховаВ.В., вчитель ЗОШ № 47

  24. Кирюхіна Л.В., вчитель ЗОШ № 48

  25. Садовська Я.І., вчитель ЗОШ № 48

  26. Рябчун Н.С., вчитель ЗОШ № 57

  27. Слюсар М.А, вчитель ЗОШ № 58

  28. Сугак Т.І., вчитель ЗОШ № 65

  29. Бакланський П.М., вчитель ЗОШ № 65

  30. Степанов С.В., вчитель ЗОШ № 65

  31. Селезньова О.Є., вчитель ЗОШ № 65

  32. Холявко Л.В., вчитель СШ № 66

  33. Коновалова А.М., вчитель приватної школі «Альтер-Его»

Директор Кустенко Т.І.


  1. До уваги керівників навчально-виховних закладів: СШ№4, 63, 8, 42, 46, ЗОШ№10, 18,20, 21, 23, 32, 48, 55, 56, 57, 68, 52, 64, 65, 52, 64, 65, НВК№14, 34, 69, технологічного ліцею, міського ліцею, технічного ліцею, морського ліцею, гімназії№2, БДТ Іл.р., ЦХЕТУМ.

14.11.2012 о 14.00 відбудеться стажування слухачів Школи резерву на базі НВК№28 (директор Зінов’єва Тетяна Михайлівна), адреса: вул. Гонди, 6; зупинка «5 мікрорайон» (трамвай №1, №7, №10; тролейбус №12, №13; автобус №114, №136, №123, №132, №108, №145, №146, №100 ( всі, які їдуть в Іллічівський район). Збір на подвір’ї школи о 13.45.

Директор Кустенко Т.І.


  1. До уваги завідувачів ДНЗ№159, 32, 73, 130, 153, 84, 125, 155, 134, 49, 45, 76, 83, 168, 156, 148!

16.11.2012р. о 15.00 відбудеться стажування слухачів Школи резерву на базі дошкільного закладу №98 (завідувач Тихомірова Валентина Миколаївна). Адреса: вул. Гонди, 44 (за Іллічівським райвиполкомом).

Директор Кустенко Т.І.
25. До уваги керівників навчально-виховних закладів!

Пропонуємо провести виховні години для учнів 7-8-х класів «Інтернет – світ безмежних знань» з метою ознайомлення з можливостями використання мережі інтернету у навчанні та саморозвитку. Для проведення спільної роботи звертатися до провайдера «TRINITY» за телефоном: 0970810704.

Директор Кустенко Т.І.


  1. До уваги керівників навчальних закладів!

Нагадуємо про необхідність надання заявок на олімпіаду з фізичної культури. Прошу врахувати рівень готовності до виконання фізичних завдань учнями з метою профілактики травматизму.

Методист Костюк І.О.

  1. До уваги керівників навчальних закладів!

Нагадуємо, що контрольна робота з базових дисциплін учасників міської науково-практичної конференції МАН відбудеться 14.11.2012р. у приміщенні СШ№66 о 14.00.

На контрольну роботу учні повинні взяти зошит, ручку, гроші на ксерокопію завдань.

Учасників супроводжують вчителі або батьки, які несуть відповідальність за життя та здоров’я учнів.

Контрольна робота триває 180 хвилин.

Роботи учасників МАН будуть прийматися 15 та 16 листопада в НМЦ (І поверх, методисту Барецькій О.О.).

Зав. відділом Гринько О.І.

28. До уваги керівників навчально-виховних закладів!

Нагадуємо, що потрібно одержати «Методичний вісник НМЦ» №4 за 2012р. та зробити попередню оплату за 4 номери «Методичного вісника НМЦ» на 2013 рік у сумі 90грн (НМЦ, ІІІ поверх, каб.6).

Зав. відділом Гринько О.І.

Затверджено:

Заступник начальника

управління освіти

міської ради О.В. Узун

Кустенко 34543