asyan.org
добавить свой файл
1
Мале приватне підприємство «Ромашка»

Код ОКПО 22222222

54015 м. Миколаїв, вул. Нікольська, 4
Вих. 1104/10-1 від 04.11.2010р.

Начальнику

ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва

54029 м. Миколаїв, вул. Г. Петрової, 2-а

ЗАЯВА
03.11.2010р. МПП «Ромашка» звернулось до ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва з податковою декларацію з податку на прибуток за ІІІ квартал 2010р.

Інспектором ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва, що знаходиться у другому кабінеті (прізвище інспектор не повідомив) було відмовлено МПП «Мелисса» в прийнятті вищевказаної податкової декларації, у зв’язку із відсутністю податкового навантаження, згідно операції «Бюджет».

У відповідності до пп. 4.1.2. п. 4.1. ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначених у ній показників через канцелярію, чий статус визначається відповідним нормативно-правовим актом. Відмова службової (посадової) особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин або висування нею будь-яких передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється та розцінюється як перевищення службових повноважень такою особою, що тягне за собою її дисциплінарну та матеріальну відповідальність у порядку, визначеному законом.

Якщо службова (посадова) особа контролюючого органу порушує норми абзацу першого цього підпункту, платник податків зобов'язаний до закінчення граничного строку подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкладеного та повідомленням про вручення, до якої долучається заява на ім'я керівника відповідного контролюючого органу, складена у довільній формі, із зазначенням прізвища службової (посадової) особи, яка відмовилася прийняти декларацію, та/або із зазначенням дати такої відмови. При цьому декларація вважається поданою в момент її вручення пошті, а граничний десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень підпунктом 4.1.7, не застосовується.

Виходячи із заначеного, дії інспектора ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва щодо неприйняття у МПП «Ромашка» податкової декларації з податку на прибуток за ІІІ квартал 2010р. є перевищенням службових обов’язків. Такі дії не ґрунтуються на нормах діючого податкового законодаства України.

У звязку із чим, направляємо Вам податкової декларації з податку на прибуток за ІІІ квартал 2010р. по пошті, та на підставі Закону 2181, датою подання такої декларації є дата поштового відправлення, тобто 04.11.2010р.

Повідомляємо, що в подальшому подібні незаконні дії посадових осіб ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва, будуть оскаржені до прокуратури.


Директор

МПП «Ромашка» І.І. Іванов