asyan.org
добавить свой файл
1

ЛИСТОНОША ч.25 (110)


********************************************************************

Електронний обіжник Тернопільської міської організації

Спілки Української Молоді в Україні

********************************************************************
Гартуйсь!

Минула ніч. Яким буде цей ранок і день, що прийде, цілком залежить від нас. Він наших сподівань та прагнень, від наших дій та наших вимог.

Помаранчева революція дала всім нам безцінний скарб – відчуття сили. І важливо це відчуття, цю непереборну силу, зберегти і не розтратити. Вона нам ще буде дуже потрібною. Бо сила ця, поряд з вірою, Ідеєю та Чином, є необхідним компонентом того розчину, який повинен всіх нас, незалежно від місця проживання, склепити в один потужний рушій.


Редакція “Листоноші”***********************************************************************************************************

Шановні друзі-СУМ’івці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Різдва Христового та Нового Року.

Нехай Різдвяна зоря звістить вас про народження Небаченого і Незнаного, але – такого очікуваного!

Нехай Новонароджений Спаситель щедро обдарує вас своїми ласками!

Нехай в новому році сповняться всі ваші сподівання!
Христос Рождається!

Славіте Його!

СУМ’івці Тернополя***********************************************************************************************************
Голова Тернопільського осередку СУМ в Україні, друг Святослав Липовецький відвідав монастир отців Василіан, що в Золочеві (Львівська обл.). Віднедавна ігуменом цієї обителі став давній СУМ’івський приятель, духівник табору „Дух нашої давнини” о.Тарас (Тижник).

Як повідомив „Листононоші” др.Святослав, попри приватні бесіди, мова йшла про можливість спільної праці СУМ’івців і місцевого духовенства на молодіжній ниві. На жаль, за наявною в нас інформацією, в Золочеві, де є достатня кількість учнівської та студентської молоді, наразі активно не діє жодна з молодіжних організацій.

***
З ініціативи осередкової дружини Міжнародників, та з нагоди 96 річниці від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери, Тернопільські СУМ’івці здійснили перегляд документального фільму „Шпигун, або ж Пекельна машина”. Цю історичну розвідку присвячену атентату в Мюнхені, зняла компанія ВВС.

Оскільки фільм транслювався англійською мовою, то його синхронний переклад для СУМ’івців та присутніх на показі, здійснював др.Любомир Крупніцький (в недалекому минулому – секретар Лондонського осередку СУМ). Завдяки такій ініціативі міжнародників, учасники перегляду могли дізнатись багато цікавих і маловідомих подробиць про життя Провідника та долю його вбивці Старшинського.

Показ відеофільму відбувався в приміщенні храму св.Володимира та Ольги, настоятелем якого є капелан місцевого осередку СУМ о.Роман Цюпка.

***
Напередодні Різдвяних свят осередкова дружина Культурників втілила в життя черговий арт-проект, який було вдало поєднано з прибиранням домівки. Як повідомила комендант акції подруга Ірина Павловські, юнацтво осередку, спільно з дружинника, виготовляло новорічно-різдвяні прикраси та композиції, які цілком можуть замінити традиційну ялинку та вже звичну мішуру. Користі від цього буде набагато більше, адже для виготовлення таких забавок, використовуються підручні матеріали, а для букетів-композицій зовсім не обов’язково рубати цілі дерева. Як бачимо – з культурницької, акція цілком перейшла в нову іпостась – природо захисну.

На завершення атракції, молодь долучилась до формування виставки новорічно–різдвяних листівок (як виявилось – в осередкових та особистих архівах СУМ’івців, таких карток знайшлось чимало).
***
Друг Голова взяв участь в роботі круглого столу з питань розвитку молодіжних організацій та залучення до їх праці нових кадрів. Імпровізоване засідання відбулось в актовій залі Тернопільського інституту економіки та підприємництва, за участі представників СУМ’у, „Пласту”, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Обнови, громадських кампаній „Пора” та „Чиста Україна”, студентів.

Окрім заклично-агітаційних виступів спрямованих на пробудження свідомості студентської молоді, учасники обговорили і низку проблем, наявних в середовищі організованого молодіжного руху Тернопільщини та України загалом.

***
Посвідки учасників помаранчевої революції отримали провідні СУМ’івці Шумського осередку друг Павло Приймич та подруга Лариса Приймич. Вони, разом з іншими членами осередків СУМ, що діють на Тернопільщині, брали активну участь в акціях громадського спротиву і в столиці, і в рідному місті

Посвідки шумчанам вручив Голова Контрольної Комісії Тернопільської обласної коаліції молоді „Наша Україна” др.Юрко Заруцький. Як зізнався др.Юрій, для нього було честю вручити посвідчення тим людям, які приймали його до лав Спілки Української Молоді.


***********************************************************************************************************
На жаль, як це не прикро констатувати, але наразі „Листоноша” залишається чи не єдиним джерелом інформації про життя Тернопільського осередку СУМ в Україні. Наша офіційна інтернет-сторінка вже тривалий час заблокована.

Наразі ми обіцяємо, що „Листоноша” стане дисциплінованішим і регулярно заглядатиме в ваші електронні скриньки. В свою чергу очікуємо на відгуки від наших читачів, а також на цікаву інформацію про життя осередків та окремих СУМ’івців.

Іноді нам дорікають, що, мовляв, „Листоноша” не є цікавим обіжником, бо пише лише про те, що твориться в одному, окремо взятому осередку. Іноді нас звинувачують в якомусь надмірному себелюбстві. Сприймаючи критику, хочемо зазначити, що „Листоноша” покликаний не прославляти окремий осередок чи окремих людей, але стимулювати інших, до творення повноцінних СУМ’івських пресових органів, то живого, хай і емоційного, хай і контраверсійного, але – спілкування! Саме в цьому запорука подальшого поступу нашої організації.
З повагою,

Редакція „Листоноша”***************************************************************************************************

“ЛИСТОНОША” - Електронний обіжник Тернопільської міської організації Спілки Української Молоді в Україні

Розповсюджується серед сумівської громади

Пишіть нам на адресу: ternopil@cym.org

***************************************************************************************************