asyan.org
добавить свой файл
1
УКРАЇНА
КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 3 березня 2009 року № 1796
Про передачу Мамченку А.П.

у власність земельної ділянки

по вул. Радянській (біля

житлового будинку № 1-а)
Керуючись ст. 142, 143 Конституції України, п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст. 12, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Мамченка А.П. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність, Кіровоградська міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Затвердити Мамченку Анатолію Павловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Радянській (біля житлового будинку № 1-а) безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража загальною площею 24,00 кв. м та акт визначення розміру збитків для відшкодування власникам землі та землекористувачам, пов’язаних із вилученням земельної ділянки.

2. Передати Мамченку Анатолію Павловичу безоплатно у власність земельну ділянку по вул. Радянській (біля житлового будинку № 1-а) загальною площею 24,00 кв. м (у тому числі по угіддях: 24,00 кв. м – інші землі, які використовуються для транспорту та зв’язку) для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель житлової та громадської забудови.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин та реклами та першого заступника міського голови Табалова С. М.


Міський голова В. Пузаков