asyan.org
добавить свой файл
1
Курс молодого руського бійця”

або хто такі укри, як їх виявити

та як з ними потрібно поводитись

руському

Тупість, підлість, ницість, для них немає нічого святого, при потребі продадуть і віру, і рідну матір, для них наука – темрява, а тупість – світло (яскрава ознака гордині), вірять вони не в Бога, а в мамону, всі їхні інтереси сконцентровані на чисто матеріальних цінностях, чого явно не було навіть у комуністів (думаю, що саме в цьому міститься істинна причина ворожнечі бандерівців до комуністів: бандери були абсолютні атеїсти, на відміну від комуняк, які все таки ідеалізовували людське суспільство, вірили в комуністичну віру). Укри напрочуд підступні і своєвольні. Для них не існує святості таких людських понять, як дружба, любов, вірність і т.п. І це далеко не повний перелік якостей менталітету укрів. Тому вже по самій своїй природі (закон відбору) цей народ приречений на вимирання: або природнє повільне, або раптове воєнне. Прообразом цього можуть стати филистимляни.

Ще варо пам’ятати, що, на жаль, винятків серед них немає (я не зустрічав). Тому, як поводитися з ними?

Коли Ви вияснили, що знайомий – укр, то потрібно бути з ним на сторожі. Пам’ятати, що дружба з ним неможлива, що він – потенційний сексот і працівник спецслужб. Тому не розкривати йому ніяких таємниць, не довірятись ні в чому, особливо в сокровенному. А найкраще – раз і назавжди відсікти від себе такого товариша, як потенційного юду. Інакше це може не тільки Вас духовно скалічити, але й викрити усіх Ваших однодумців і друзів, що вже геть буде зрадою Вас по відногшенню до найближчих соратників.

Треба пам’ятати, що укризм – невидимий духовний вірус, його зразу і не побачиш. Його можна виявити тільки за словами Господніми: “дивіться на їхні діла,… /на вербі не ростуть грушки, – парафраз по-нашому/”. Тобто діла укрів видимо викривають їхню собачу натуру. Укри – типовий підвид шабесгоїв, на чиїх низьких інстинктах стоїть жидівство. Саме “на плечах” укроподібних жиди і захоплять кінцево владу у світі, посадовлять антихриста на престолі, а потім… уб’ють і самих укрів.

Патріот Руської Землі


Князь Николай Скоковський