asyan.org
добавить свой файл
1
Концерн GRUNDFOS
Концерн GRUNDFOS був заснований у 1945 році, а масове виробництво відцентрових насосів розпочалося на початку 50-х років. Після цього моделі насосів постійно удосконалюються, і постійно з’являються нові сучасні моделі.
Зараз концерн GRUNDFOS є одним із світових лідерів з виробництва насосного обладнання. Він представлений 60 дочірніми компаніями по всьому світу та налічує 13 000 співробітників.
Насоси випускаються на виробничих підприємствах, що розташовані в Данії, Фінляндії, Німеччині, Угорщині, Італії, Великобританії, США та інших країнах. Продукція GRUNDFOS реалізується через торгові представництва в країнах по всьому світу.
Загальний обсяг виробництва складає більш ніж 16 млн. насосів на рік. Доля світового ринку з циркуляційних насосів складає більш ніж 50%, що робить концерн найбільшим виробником насосів цього типу.
Компанія завжди іде попереду часу, знаходячись у постійному пошуку нових рішень. Саме це відрізняє GRUNDFOS від багатьох інших компаній, визначає високий рівень якості насосів під цією торговою маркою. Розвиток постійно продовжується. Технікою майбутнього можна назвати насоси з електронним регулюванням частоти, цифрові дозувальні насоси, циркуляційні насоси з магнітним ротором.
Діяльність компанії GRUNDFOS пов’язана із життям мільйонів людей на всіх континентах. Тому вона потребує глобального підходу до рішення проблем людини та навколишнього середовища. Високоякісні насоси допомагають зробити світ чистішим, також сприяти рішенню глобальних екологічних проблем. Розробляючи серію енергоефективних насосів, концерн GRUNDFOS робить важливий внесок у зменшення викидів CO2 в атмосферу.

ТОВ «ГРУНДФОС УКРАЇНА»
Торгова компанія «ГРУНДФОС УКРАЇНА» була заснована в 2004 році. За більш ніж 3 роки роботи на українському ринку насосного обладнання компанія продемонструвала стрімкий ріст обсягів продажу та активний розвиток бізнесу.
Зараз компанія має широкі ресурси для успішної торгівлі насосним обладнанням на території України. В штаті компанії більше ніж 40 співробітників, що працюють в центральному офісі в місті Києві та в чотирьох регіональних офісах в містах Львів, Донецьк, Харків та Одеса.
За час роботи на українському ринку компанія «ГРУНДФОС УКРАЇНА» зарекомендувала себе як надійного партнера. Компанія активно розвиває дилерську мережу, торгові точки з продажу насосів GRUNDFOS, розвиває партнерство з інженерами-проектувальниками та іншими партнерами.