asyan.org
добавить свой файл
1
Додаток 1

до наказу головного управління

освіти і науки облдержадміністрації

від 07.11.2012 р. № 888


Список переможців

обласного конкурсу мовного плаката «Мова – твого життя основа»

для учнів загальноосвітніх (позашкільних) навчальних закладів



з/п

Прізвище та ім’я учня

Місце


Навчальний заклад



Вікова категорія 7-12 років


1.

Бакаляк Ольга


I

Дитяча школа народних мистецтв

Сихівського р-ну м. Львова

2.

Дольова Каміла

І

Дитяча школа народних мистецтв

Сихівського р-ну м. Львова

3.

Копко Юрій

І

ЗОШ № 4 м. Самбора

4.

Мироненко Юлія

II

Дитяча школа народних мистецтв

Сихівського р-ну м. Львова

5.

Лещишин Ірина

ІІ

Гійченська ЗОШ №1 Жовківського р-ну

6.

Гайда Анна-Марія

ІІ

ЦТД «Веселка» Франківського р-ну

м. Львова

7.

Моравська Ольга

ІІІ

Нижньобілківська ЗОШ Пустомитівського р-ну

8.

Галерська Ярина

ІІІ

Дитяча школа народних мистецтв

Сихівського р-ну м. Львова

9.

Рура Ольга

ІІІ

ЦТД «Веселка» Франківського р-ну

м. Львова


Вікова категорія 13-16 років


1.

Владимирська Олена

I

Дублянська ЗОШ Самбірського р-ну

2.

Волошинівська Галина

I

Стрілківська школа-інтернат Старосамбірського р-ну

3.

Досяк Надія

I

м. Самбір

4.

Лаврик Юлія

І

Підбузька мала академія мистецтв

Дрогобицького р-ну

5.

Гера Соломія

II

ЗОШ «Надія» Франківського р-ну

м. Львова

6.

Слободонюк Тетяна

ІІ

Рава-Руська ЗОШ №1

Жовківського р-ну

7.

Офіцинський Олексій

ІІ

ЗОШ с. Вузлове

Радехівського р-ну

8.

Конюх Лілія

ІІ

Дитяча школа народних мистецтв

Сихівського р-ну м. Львова

9.

Шніцер Мар’яна

ІІ

Підбузька мала академія мистецтв

Дрогобицького р-ну

10.

Кіхнір Ірина

ІІІ

Бродівська гімназія ім. І. Труша

11.

Сивак Ірина

ІІІ

Мала академія мистецтв м. Комарно

Городоцького р-ну

12.

Костюк Анастасія

ІІІ

Мала академія мистецтв м. Комарно

Городоцького р-ну

13.

Трошина Ірина

ІІІ

Сокальська гімназія ім. О. Романіва


Заохочувальні призи

Вікова категорія 7-12 років

1.

Папаш Ганна

Мала академія мистецтв м. Комарно

Городоцького р-ну

2.

Ковальчук Вікторія

ЦТД «Веселка» Франківського р-ну

м. Львова

3.

Греділь Аліна

Мала академія мистецтв м. Комарно

Городоцького р-ну

Вікова категорія 13-16 років

1.

Куц Моніка

Мостиська ЗОШ № 3

2.

Козак Остап

Жвирківська ЗОШ Сокальського р-ну

3.

Свідерська Христина

Жвирківська ЗОШ Сокальського р-ну

4.

Сукмановська Каріна

Дитяча школа народних мистецтв

Сихівського р-ну м. Львова

Заступник начальника

головного управління Б. Біляк