asyan.org
добавить свой файл
1

Катерина Гусєва — «обличчя» преміальної лінії декоративної косметики

Anew від AVON.Актриса театру і кіно, зірка мюзиклів Катерина Гусєва уклала контракт з AVON і стала обличчям преміальної лінії декоративної косметики Anew в Україні, Росії і інших країнах СНД в період з січня 2009 року по січень 2010.
«Обличчями» Avon в світі стають неповторні, прекрасні і успішні голлівудські актриси. При цьому AVON тонко відчуває традиції кожної країни, в якій працює, і неповторність її культурного досвіду. Ми вважаємо за необхідне співпрацю як з інтернаціональними, так і зі слов'янськими красунями, що втілюють стиль AVON, тому запрошуємо до альянсів найталановитіших і найяскравіших українських і російських зірок.
Прихильникам таланту акторки відомо, що Катерина Гусєва – не тільки зірка відомих серіалів, але ще і лауреат театральної премії «Чайка» (роль Люсі Харрис в п’єсі «Дивна історія доктора Джекіла та містера Хайда»), номінант премії Emmy (серіал «Курсанти»), номінант премії «Золота маска» (роль Каті Татаринової у мюзиклі «Норд-Ост»).

Зараз Катерина працює у Московському Театрі ім. Моссовєта, граючи головні ролі, в тому числі, Марію Магдалену в легендарній рок-опері «Ісус Христос — суперзірка».

Гусєва також грає в мюзиклі «Красуня та Чудовисько» головну роль Бель.

Серед кіно доробків Гусєвої такі картини як «Он, она и я», «Платки», «Беглянки», «Человек, который знал все» та ін.
Катерина Гусєва: «Пропозиція стала дуже приємним компліментом для мене, як для жінки та акторки. Потрапити в компанію яскравих знаменитостей, що співпрацюють з Avon – це багато значить. Я щаслива, що буду створювати цю красиву та розкішну історію Avon. Я дуже уважно вивчаю кожний засіб з декоративної лінії Anew. Пробую та радію, що мені все підходить: це значить, що інші жінки також будуть задоволені, адже я дуже прискіплива».
Любов Мартинова, маркетинг менеджер Avon Україна: «Ми дуже раді з того, що обличчям нової лінії декоративної косметики Anew стала Катя Гусєва. Avon традиційно дуже старанно підходить до вибору зірок для співробітництва. Катя – прекрасна жінка та талановита акторка, вона чарівна, природна та елегантна. Її образ гармоніює зі стилем та філософією, які притаманні Avon. Працювати Катя буде з новою преміальною лінією декоративної косметики Anew, вишуканість якої відповідає її зірковому статусу. Ми впевнені, що наш альянс буде яскравою та дивовижною сторінкою історії успіху Avon».
Інформація про компанію

AVON – компанія для жінок, всесвітньо відома косметична компанія. Річний оборот компанії складає 10 млрд. дол. США. AVON - найбільша косметична компанія прямих продажів, яка веде свою діяльність в більш ніж 100 країнах світу. У компанії більше 5 млн. незалежних Представників. Продукція AVON представлена лініями косметичних засобів, біжутерії і предметами одягу. Добре впізнанні бренди AVON – це AVON Color, Anew, Skin-so-soft, AVON Solutions, Advance Techniques, Avon Naturals, AVON Wellness. Детальнішу інформацію ви зможете знайти на сайті: www.avon.ua.

З 2001 року «Ейвон Косметікс Юкрейн» проводить соціальну програму «AVON проти раку молочної залози» в Україні (www.avonprotyraku.org.ua).

З 2005 року в Києві щороку проводиться благодійний Похід «Один день пішки заради життя» з метою збору засобів на медичне устаткування. Якщо ви бажаєте взяти участь в благодійному Поході «Один день пішки заради життя», контактна особа - менеджер по комунікації Вікторія Харченко. Телефон: (044) 230-36-00, e-mail: victoria.kharchenko@avon.com. У вересні 2007 року компанія «Ейвон Косметікс Юкрейн» відзначила 10-річчя в Україні.
Контактна особа – Оксана Баляснікова, фахівець з Product PR. Телефон 230-36-00, 8098 485 1111, e-mail: oksana.baliasnikova@avon.com.