asyan.org
добавить свой файл
1
ЗВІТ

про проведення

наметового спортивно-тренувального табору зі скелелазіння

на базі скеледрому „Червона скеля” с. Краснокам’янка АР Крим

11-24.08.2011р.

Поденний опис діяльності:

11.08.2011

Прибуття учасників на місце проведення табору. Було встановлено наметовий табір, Комендантом табору призначено Дмитра Лунгула, складено список чергувань по табору. Проведено інструктаж з техніки безпеки. Проведено роботи по благоустрою табору.

12.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з нижньою страховкою легких відносно рівня лазіння маршрутів, відпрацювання зривів. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - лазіння з нижньою страховкою легких відносно рівня лазіння маршрутів, відпрацювання зривів.

13.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з нижньою страховкою складних відносно рівня лазіння маршрутів, відпрацювання зривів. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - лазіння з нижньою страховкою складних відносно рівня лазіння маршрутів, відпрацювання зривів.

14.08.2011

Ранкове тренування - тренування на скеледромі „Нікіта” смт Нікіта. Відвідування Нікітського ботанічного саду. Вечірнє тренування - лазіння з нижньою страховкою в традиційному стилі (з власними точками страхування) легких відносно рівня лазіння маршрутів, лекція про типи та застосування власних точок страхування.

15.08.2011

День відпочинку – Відвідування смт Гурзуф, відвідування пляжу.

16.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з верхньою страховкою складних відносно рівня лазіння маршрутів з багаторазовим їх проходженням. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - лазіння з верхньою страховкою складних відносно рівня лазіння маршрутів з багаторазовим їх проходженням.

17.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з нижньою страховкою в традиційному стилі (з власними точками страхування) легких відносно рівня лазіння маршрутів. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - лазіння з верхньою страховкою складних відносно рівня лазіння маршрутів з багаторазовим їх проходженням

18.08.2011

Тренування на скеледромах „Кішка” і „Крило лебідя” смт Сімеіз - лазіння з нижньою страховкою в традиційному стилі (з власними точками страхування) легких відносно рівня лазіння маршрутів, лазіння з нижньою страховкою складних відносно рівня лазіння маршрутів, групове сходження на г. „Кішка” легким багатомотузковим маршрутом.

19.08.2011

День відпочинку - відвідування пляжу біля підніжжя г. Аю-Даг.

20.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з нижньою страховкою гранично складних відносно рівня лазіння маршрутів. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - лазіння з нижньою страховкою гранично складних відносно рівня лазіння маршрутів.

21.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з нижньою страховкою гранично складних відносно рівня лазіння маршрутів. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - лазіння з нижньою страховкою в традиційному стилі (з власними точками страхування) складних відносно рівня лазіння маршрутів.

22.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з нижньою страховкою в традиційному стилі (з власними точками страхування) складних відносно рівня лазіння маршрутів. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - лазіння з верхньою страховкою гранично складних відносно рівня лазіння маршрутів з багаторазовим їх проходженням.

23.08.2011

Ранкове тренування - лазіння з верхньою страховкою позамежно складних відносно рівня лазіння маршрутів. Відвідування пляжу. Вечірнє тренування - - лазіння з верхньою страховкою позамежно складних відносно рівня лазіння маршрутів.

24.08.2011

Роз’їзд учасників табору

Запланована програм табору виконана повністю, позаштатних ситуацій не спостерігалось.
У наметовому таборі прийняли участь 10 гуртківців гуртка „Скелелазіння” Чернівецького обласного центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді під наглядом 3-х батьків (один з яких лікар-терапевт) та 2-х інструкторів зі скелелазіння Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму „Буковина”

Метою табору було підвищення спортивної майстерності більш досвітчених чернівецьких скелелазів та ознайомлення зі скелелазінням зовсім юних скелелазів Буковини.

Крім лазіння з верхньою та  нижньою страховкою учасники  табору ознайомились трад-скелелазінням (лазінням з власними точками страховки - закладним елементом), також для закрівлення досвіду було організовано декілька емітацій сходження у зв’язках із власними точками страховки і для більш досвітчених учасників табору організоване та здійснене позапланове сходження на г. Парагільмен маршрутом 3Б категорії складності за альпіністською класифікацією.

Юні спортсмени опонували поданий теоретичний матеріал та здобули практичні навички з організації страховки і лазінні з верхньою та нижньою страховко. 

Кожен з учасників табору значно підвищив свій рівень лазіння.

Основні досягнення:

Тарновецька Анастасія - численні red point і top rope проходження маршрутів 5с-6а категорії складності, onsight 5c категорії складності, 18 серпня Настя здійснила 2-ге у своєму житті проходження маршруту з нижньою страховкою і впевнено здійснила onsight маршруту Ніф-Ніф на скелях скеледрому Нікіта;

Березка Адам - численні onsight та red point проходження маршрутів 6а - 6с+ категорії складност, з 4-ї спроби Адам здійснив red point на маршруті Каскад 7а категорії складності;

Маркович Мартін - численні top rope проходження маршрутів 5-ї категорії складності;

Лунгул Дмитро - численні onsight, red point та top rope проходження маршрутів 6а – 6c+ категорії складност;
Смірнов Олексій - численні top rope проходження маршрутів 5-ї категорії складності;
Смірнова Ірина - top rope проходження маршрутів 5a-5b категорії складності;
Урбан Андрій - численні onsight, red point та top rope проходження маршрутів 6а – 6c категорії складност;
Завадовська Ірина - численні onsight, red point та top rope проходження маршрутів 5b – 6b категорії складност;
Кушнірюк Ірина - численні onsight, red point та top rope проходження маршрутів 5а+ – 6a+ категорії складност;
Довгалюк Людмила - численні onsight, red point та top rope проходження маршрутів 5а – 6a категорії складност;