asyan.org
добавить свой файл
1

Про затвердження «Містобудівного обґрунтування


будівництва медично-реабілітаційного центру

за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26»
Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (розділ V. Прикінцеві положення)», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», «Порядку вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування» (розділ «Правил забудови м. Одеси»), затвердженого рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, Одеська міська рада
ВИРIШИЛА:

  1. Затвердити «Містобудівне обґрунтування будівництва медично-реабілітаційного центру за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26» та містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, зазначені в даній містобудівній документації (додається).

  1. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І.І.) протягом двох тижнів після прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення у відповідних засобах масової інформації.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування забудови територій та архітектури.

Міський голова О. Костусєв
Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради

Додаток

до рішення

Одеської міської ради

від


Містобудівні умови і обмеження

забудови земельної ділянки

(проект)
м. Одеса, Суворовський район, вул. Академіка Заболотного, 26

(адреса або місце розташування земельної ділянки)
Загальні дані:
1. Назва об'єкта будівництва: медично-реабілітаційний центр.
2. Інформація про замовника: КУ «Одеська обласна клінічна лікарня» (головний лікар – Гульченко Ю.І.; м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26).
3. Наміри забудови: медично-реабілітаційний центр.
4. Адреса будівництва або місце розташування об'єкта: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26.
5. Документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою: відсутній.
6. Площа земельної ділянки: 1,4 га.
7. Цільове призначення земельної ділянки: землі лікувальних закладів.
8. Посилання на містобудівну документацію: генеральний план населеного пункту, план зонування, детальний план території та рішення про їх затвердження (у разі наявності): «Містобудівне обґрунтування будівництва медично-реабілітаційного центру за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26» (проектна організація ТОВ «Термодім-Юг»).
9. Функціональне призначення земельної ділянки: будівля медично-реабілітаційного центру.
10. Основні техніко-економічні показники об'єкта будівництва (орієнтовно):

- площа забудови – 4000 м2;

- площа озеленення – 7285 м2;

- загальна площа приміщень – 23100 м2,

в тому числі:
- загальна площа палат і реанімаційних залів – 2400 м2;

-загальна площа лабораторних, операційних і лікувально-діагностичних приміщень – 4650 м2;

- загальна кількість ліжко-місць – 174 шт.

Містобудівні умови та обмеження:  1. Гранично допустима висота будівель: 12 м (3 поверхи);

- корпус А – 24 м (5 поверхів);

- корпус Б – 26 м (6 поверхів) - при виконанні вимог ДБН В.1.2-5:2007 "Науково-технічний супровід будівельних об'єктів".
2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки: 23 %.
3.Максимально допустима щільність населення (для житлової забудови): не визначається.
4. Відстані від об'єкта, який проектується, до меж «червоних ліній»: від «червоних ліній» по вул. Академіка Заболотного - 7 м.
5. Планувальні обмеження (зони охорони пам'яток культурної спадщини, зони охоронюваного ландшафту, межі історичних ареалів, прибережні захисні смуги, санітарно-захисні та інші охоронювані зони): санітарно-захисна зона артезіанської свердловини R – 30 м.
6. Мінімально допустимі відстані від об'єктів, які проектуються, до існуючих будинків та споруд: згідно з ДБН 360-92** (п. 3.14 ) та ДБН В.1.1-7-2002.
7. Охоронювані зони інженерних комунікацій: передбачити перенесення діючих інженерних підземних та наземних комунікацій на нормативну відстань від проектованого об’єкта.
8. Вимоги щодо необхідності проведення інженерних вишукувань згідно з державними будівельними нормами ДБН А.2.1-1-2008 "Інженерні вишукування для будівництва": згідно з ТУ управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
9. Вимоги щодо благоустрою (в тому числі щодо відновлення благоустрою): згідно з рішенням Одеської міської ради від 22.01.2008 р. № 2153-V «Про затвердження правил благоустрою території м. Одеси».

10. Забезпечення умов транспортно-пішохідного зв'язку: під'їзди з боку вул. Затонського (по території лікарні) та з боку вул. Академіка Заболотного.
11. Вимоги щодо забезпечення необхідною кількістю місць зберігання автотранспорту: передбачити розміщення автостоянок на території лікарні: на 96 машино-місць і 23 машино-місця; з боку вул. Академіка Заболотного - на 25 машино-місць.
12. Вимоги щодо охорони культурної спадщини: немає.

Секретар ради О. Бриндак