asyan.org
добавить свой файл
1
Звіт про роботу депутата Луцької міської ради

Пархом’юка Анатолія Івановича

За звітний 2012 рік виконував функції депутата Луцької міської ради у відповідності до Закону України: «Про статус депутатів місцевих рад», інших Законів України, та Регламенту Луцької міської ради.

Входив до складу фракції «Наша Україна», групи «Рідне місто». На даний момент –позапартійний. Брав участь у 17 засіданнях міської ради із 18 – що відбулися. За звітний період брав активну участь у 22-х пленарних засіданнях сесії міської ради із 25 - що відбулися.

Є головою постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, науки, культури та мови. Мною проведено 14 засідань комісії, де було розглянуто 73 питання що належать до компетенції комісії.

Брав участь у спільних виїзних засіданнях з питань врегулювання проблеми торгівлі алкогольними та тютюновими виробами поблизу навчальних закладів, а також недопущення розміщення об’єктів, що здійснюють таку торгівлю (район гімназії №21).

Беру участь у засіданнях колегії управління освіти Луцької міської ради.

Продовж 2012 року брав участь у роботі «Тимчасової контрольної комісії з вивчення проблемних питань фінансування дошкільних навчальних закладів», де вдалося хоча б частково захистити інтереси освітян міста Луцька.

Входжу разом з іншими депутатами та науковцями до складу комісії міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста Луцька. Робота в цій галузі надзвичайно складна та конфліктна.

Є учасником громадсько-політичних та організатором культурно-мистецьких загальноміських заходів (ініціював проведення серії круглих столів з питань стратегічного планування міста Луцька, в тому числі, і у сфері культури; співорганізатор джаз фестивалів у нашому місті з метою популяризації високого мистецтва серед лучан).

У 2012 році був ініціатором та співрозробником «Програми співпраці Луцької міської ради та Східно-Європейського національного університету в частині дослідження історії міста Луцька». Дана програма та рішення було підтримано сесією Луцької міської ради.

Спільно із національною спілкою письменників України розробили та винесли на розгляд сесії програму співпраці та рішення щодо створення літературного музею, фонду підтримки книги, виданя у перспективі літературного журналу волинських письменників.

Мною під час пленарних засідань сесії було підготовлено та озвучено 4 депутатські запити, що стосувалися нагальних проблем життєдіяльносмті міста та його мешканців, а саме:

  • Вдалося вирішити питання встановлення пристрою примусового зниження швидкості («лежачий поліцейський») на вулиці Шопена біля палацу учнівської молоді, на що було декілька індивідуальних та колективних звернень батьків.

  • Питання регулювання світлофорних об’єктів на проспекті Перемоги та вул. Клима Савура, з метою зменшення та недопущення дорожньо - транспортних пригод; (звернення регіонального аналітичного центру безпеки життєдіяльності).

  • На звернення громадян вдалося вирішити питання укладання частини асфальтного покриття дороги по вул.Гостинній .

  • Вирішив питання відновлення зруйнованого асфальтного покриття (під час ремонтних робіт КП «Луцьктепло») у дворі на проспекті Молоді 4.

Для розв”язання інших важливих для мешканців міста проблем було підготовлено та направлено в різні інстанції більше 20 депутатських звернень.

Проводжу особистий прийом громадян згідно графіка складеного у секретаріаті Луцької міської ради, а також в останій четвер місяця (з10.00 по13.00 проводив прийом за адресою , вул. Винниченка 69, 2-й поверх каб.7.

Звіт про роботу за 2012 рік у вигляді інтерв”ю було опубліковано в газеті «Луцький замок» в грудні 2012 року.

Депутат Луцької міської ради Анатолій Пархом’юк