asyan.org
добавить свой файл
1
Заключний акорд шкільної симфонії
.Заключним акордом шкільної симфонії відлунали іспити. Дописано до кінця складне речення безтурботного дитинства - періоду щасливих відкриттів, хвилюючих перемог та звершень. Для випускників 2010 року воно було чудом, що подарувало перших друзів та перше кохання, першу зустріч і перше прощання. А 28 червня в усіх закладах освіти пройшли урочисті випускні вечори. Святковий вечір, присвячений випускникам 2010 року, відбувся й у Будинку культури імені Артема.


На святі були присутні виконуючий обов»язки міського голови Ревва Л.М., депутати обласної ради Ключка В.Л. та Требушкін Р.В., заступник міського голови Борисов. Є.Л., настоятель Свято-Пантелеймонівськго храму міста Димитрова протоієрей Климент, депутати міської ради.

Дванадцять випускників закладів освіти Місяць Марина та Завірюха Юлія (ЗОШ№4),Ананьєва Катерина, Селюков Микита, Шабрацька Аліна, Чуприна Христина, Шевченко Євгенія (ЗОШ№6), Садовніченко Наталія та Єрохіна Катерина ( Українська гімназія), Ісаєва Ганна, Кадибка Олексій (ЗОШ№8), Дубинець Дар»я (ЗОШ№9) за високі досягнення в навчанні були нагороджені золотими та срібними медалями. Медалісти отримали у подарунок від депутатів обласної ради Ключки В.Л та Требушкіна Р.В. ноутбуки, карти флешпам»яті та цінні подарунки відділу освіти Димитровської міської ради.

У ході свята випускників вітали виконуючий обов»язки міського голови Ревва Л.М., начальник відділу освіти Батир Г.О., класний керівник 11 класу Поліщук В.Л., батьки Жигістовський І.М та Винокурова.В.О. Також випускників 2010 року благословив протоієрей Климент.

Учасникам заходу подарували своє мистецтво учасники колективів спортивного танцю «Ад Астра» та « Веста», автор та виконавець пісень піаністка Винокурова Л., учениця ЗОШ № 9 Щербініна Т. та учні загальноосвітньої школи № 8.