<< предыдущая страница   следующая страница >>
asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 16 17 18 19 20

Чернігівська ОДА

У бібліотеці Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та в Чернігівській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка постійно діють виставки «Україна — НАТО».

Крім цього, в бібліотечних закладах області оформлені викладки літератури «НАТО у ХХІ столітті» (Коропська районна центральна бібліотечна система), експрес-виставки «Тобі відкриті всі шляхи» (Чернігівська районна ЦБС). Також відповідними тематичними стендами обладнані інші бібліотечні заклади області.
АР Ким

В читальному залі Ради Європи з правових документів Кримського республіканського закладу «Універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка» в звітному періоді було проведено книжкова виставка:

«Північноатлантичний договір і геополітичні інтереси України».
Київська МДА

З метою інформування мешканців міста, шкільної та студентської молоді з питань євроатлантичної інтеграції України в бібліотеках м. Києва та університетах міста функціонують інформаційні стенди «Україна – НАТО». По мірі надходження нових матеріалів, стенд оновлюють
Севастопольська МДА

Протягом травня 2009 року у багатьох загальноосвітніх школах міста були оформлені інформаційні стенди «Україна-НАТО»


8,5 тис. грн..


1

9) проведення щорічних всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України та забезпечення візитів переможців конкурсів до східноєвропейських держав – членів НАТО

МОН

Державний бюджет

Захід виконано

МОН

У квітні – травні 2009 року проведено Всеукраїнський конкурс на кращі студентські та аспірантські праці з питань євроатлантичної інтеграції на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки (наказ МОН від 31.12.2008р. №1236). На конкурс представлено 31 наукову працю із 19 вищих навчальних закладів України. На підставі рішення конкурсної комісії 5 студентів та 6 аспірантів нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України.

Передбачено 90 тис.грн., але фінансування не здійснювалось
Кошти вищих навчальних закладів

2

10) проведення семінарів-тренінгів з питань євроатлантичної інтеграції в рамках програм сусідства «Україна – Словаччина», «Україна – Угорщина», «Україна – Чехія», «Україна - Польща», «Україна – Білорусь», «Україна – Грузія», «Україна – Болгарія», «Україна – Росія» та «Україна – Румунія».

МЗС

Державний бюджет

Захід не виконано у зв’язку з відсутністю фінансування

6

11) проведення Днів культури всіх держав – членів НАТО в рамках Днів народів євроатлантичної спільноти

МКТ

Державний бюджет

Захід виконано частково

МКТ

5-20 квітня 2009 року в Україні відбулися Дні культури Республіки Сербія.

Культурно-мистецька програма Днів культури РС включала такі заходи:

6 квітня – відкриття виставок галереї «Звоно», «Два Радослава, дві пори» та «Відеомедея» (Національний музей літератури України). Виставку відкривали заступник Міністра культури і туризму України Т.Г. Кохан та Міністр культури Республіки Сербія Н. Брадич.

7 квітня – відбулося урочисте відкриття Днів культури Республіки Сербія, Концерт струнного оркестру Гудачі Св. Джорджа та Біляни Крстич і ансамблю Бістрік (Національна філармонія України). 8-9 квітня у Львові перебувала офіційна делегація міністрів культури України та Сербії, відбувся урочистий концерт сербських митців.

Разом з тим у зв’язку зі світовою фінансово-економічною кризою та різким обмеженням фінансування галузі з Державного бюджету, МКТ України не мало можливості забезпечити проведення протягом 2009 року відповідної кількості Днів культури всіх держав-членів НАТО в рамках Днів народів євроатлантичної спільноти, зокрема Дні культури України в Іспанії, Дні культури Македонії в Україні, Дні культури України в ЄС (м. Брюссель).
15

12) наповнення інформаційних стендів Україна – НАТО в бібліотеках обласних центрів та університетів з метою висвітлення діяльності НАТО

Держкомтелерадіо

Державний бюджет

Захід виконано

Держкомтелерадіо

Для наповнення інформаційних стендів Україна – НАТО в бібліотеках обласних центрів Держкомтелерадіо надало 20 000 примірників книг, брошур, флаєрів Громадській Лізі Україна-НАТО та Національному центру з питань євроатлантичної інтеграції, які в свою чергу, протягом року здійснювали поставку цієї друкованої продукції до регіональних бібліотек.
1

13) проведення щорічного всеукраїнсько конкурсу "Пізнай НАТО зблизька" на знання про євроатлантичну інтеграцію та забезпечення візитів переможців та призерів конкурсів до штаб-квартири НАТО в м. Брюселі

МЗС

Державний бюджет

Захід не виконано

3

14) проведення міжнародних товариських футбольних матчів між молодіжними командами України та держав - членів НАТО

Мінсім`ямолодьспорт

Державний бюджет

Зхід виконано

Мінсім`ямолодьспорт

Проведено міжнародниі товариські юнацькі футбольні матчі:

Міжнародний турнір серед юнаків з футболу "Генерація-2012" в м.Моршин (Львівська обл.). В турнірі взяли участь команди держав-членів НАТО.
1

15) проведення разом з громадськими організаціями щорічних всеукраїнських конкурсів дитячого малюнку, присвячених безпеці та миру в Україні в результаті приєднання країни до НАТО, організація та забезпечення візитів переможців конкурсів до східноєвропейських держав – членів НАТО

МОН

Державний бюджет

Захід виконано

МОН

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку проведено у березні – травні 2009 року Українським державним центром позашкільної освіти. На завершальний етап конкурсу подано 656 малюнків, підготовлених учнями, вихованцями позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Автономної Республіки Крим, 20 областей України та м.Севастополь. Не брали участь: м.Київ, Івано-Франківська, Одеська, Херсонська та Хмельницька області.

У конкурсі брали участь діти трьох вікових категорій: 7-10 років, 11-14 років та 15-18 років.

На підставі рішення конкурсної комісії дипломами Міністерства освіти і науки України нагороджені 34 учасники конкурсу.

Передбачено 80 тис.грн., але фінансування не здійснювалось
Кошти Українського державного центру позашкільної освіти
16) демонстрація телерадіокомпаніями документального фільму "НАТО: свій чи чужий?" з подальшим його обговоренням

Держкомтелерадіо

Державний бюджет

Виконання заходу завершилося у 2008 році
Додатково:

За інформацією НЦЄАІ

Кіровоградською обласною державною телерадіокомпанією у 2009 році забезпечено трансляцію циклу документальних фільмів із серії "НАТО: свій чи чужий?".
кількість проектів

3

17) підтримка проектів громадських організацій щодо інформування громадськості про євроатлантичну інтеграцію


МЗС

Державний бюджет

Захід не виконано
Додатково:

За інформацією НЦЄАІ

Органами державної влади України здійснюється робота з підтримання проектів громадських організацій, зокрема у процесі проведення ними інформаційно- просвітницьких заходів:

За підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації 15 жовтня 2009 р у рамках Європейського тижня місцевої демократії, у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся інформаційно-навчальний семінар з питань євроатлантичної інтеграції України. Організатором семінару виступила Дніпропетровська облдержадміністрація за підтримки Координаційного бюро європейської і євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України та Посольства Словацької Республіки в Україні.

11 - 12 червня 2009 р. в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в рамках проекту "На шляху до євроатлантичної інтеграції" відбувся семінар „На шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції" за участю представників Вищої школи адміністрації публічної Республіки Польщі (м. Щецін). В семінарі взяли участь та презентували змістовні виступи докторанти, аспіранти та слухачі інституту.

24 квітня 2009 р. в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбувся інформаційний семінар „Інтеграція України до НАТО” за участю представників Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, інших центральних органів державної влади та Громадської Ліги Україна – НАТО. На семінарі були присутні заступники голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення з соціально-гуманітарних питань, начальники управлінь внутрішньої політики та відповідальні особи за координацію зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності у районах та містах обласного значення.

15 травня 2009 р. - на базі Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ за сприяння обласної державної адміністрації було проведено Громадські слухання на тему: „Україна в інтеграційних процесах: можливості та перспективи”, протягом яких розглядалися питання перспектив та пріоритетів євроатлантичної інтеграції для України.

У Житомирській області за сприяння облдержадміністрації 31 березня 2009 р. в смт. Лугини для директорів шкіл проведено семінар „Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції України”. 11 червня 2009 р. - в смт. Ружин за ініціативи ОДА в інформаційних семінар „Роль суспільства у реалізації політики євроатлантичної інтеграції України”. 10 липня 2009 р. в м. Коростишів (Житомирська область) відбувся науково-практичний семінар під назвами «Демократизація сектору безпеки і оборони України: інформаційне право в системі права», організований Науково-дослідним центром правової інформатики Академії правових наук України разом з Громадською лігою Україна-НАТО за сприяння Житомирської в рамках науково-дослідної роботи «Дослідження у сфері упорядкування інформаційних відносин в контексті розбудови в Україні розвинутого інформаційного суспільства». Участь в заході взяли науковці, викладачі, студенти та представники громадськості області та спеціалісти зазначеного науково-дослідного центру, які обговорювали питання вдосконаленням інформаційних відносин в країні з урахуванням євроатлантичних прагнень нашої держави та Доктрини інформаційної безпеки України.

В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка 3 грудня 2009 р. облдержадміністрацією проведено засідання „круглого столу” на тему: „Стан, проблеми та перспективи інформування населення області з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України”. Головне управління з питань туризму, євро інтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації провело низку виїзних семінарів з питань євроатлантичної інтеграції, в яких взяли участь державні службовці, представники громадських організацій, молодь, студентство, науковці:

15 грудня 2009 р. - семінар в Рогатинській РДА;

16 грудня 2009 р. - в Городенківській РДА;

17 грудня 2009 р. – в Коломийській РДА.

9 липня 2009 р. в Івано-Франківській облдержадміністрації відбувся інформаційно-навчальний семінар з нагоди 12-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору. Учасниками заходи були представники місцевих органів виконавчої влади та самоврядування області, лідери провідних громадських організацій та політичних партій, науковці Прикарпаття. Семінар відбувся за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Івано-Франківської обласної ради, Громадської Ліги Україна-НАТО та Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Протягом квітня-травня за підтримки Запорізької облдержадміністрації відбулися різноманітні тематичні заходи з нагоди святкування Дня Європи, під час яких піднімалися і питання євроатлантичної інтеграції. Зокрема 21 травня 2009 р проведено День інформування населення до Дня Європи, під час якого обговорювалися питання євроатлантичної інтеграції 23 липня 2009 р в усіх населених пунктах Запорізької області відбувся єдиний день інформування населення за темою: «НАТО – міфи і реальність».

За підтримки Київської облдержадміністрації 1 червня 2009 р. у Фастівській райдержадміністрації відбулись громадські слухання на тему: "Україна на шляху до євроінтеграції", на яких також піднімалися питання вступу країни до НАТО. Участь у заході взяли заступники голови РДА і районної ради, керівники відділів і управлінь РДА, директори загальноосвітніх шкіл, завідуючи книгозбірень, представники партійних і громадських організацій, сільські та селищні голови, учнівська молодь району, активи територіальних громад. 8 липня 2009 р. в центрі позашкільної роботи Баришівського району "Мрія" проводилося засідання молодіжної громадської організації "Меридіан" на тему: "Україна – НАТО: міфи та реальність". 28 серпня 2009 р. в читальному залі Баришівської районної бібліотеки проведено дискусію на тему: "НАТО: Свій? Чужий?". 15 вересня 2009 р. в м. Тетіїв в центрі позашкільної освіти працівниками управління економіки, освіти, з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації за участю директорів загальноосвітніх шкіл району, працівників центральної районної бібліотеки проведено нараду з питань створення на базі окремих закладів освіти інформаційних пунктів євроатлантичної інтеграції та проведення серед молоді і в трудових колективах району роз’яснювальної роботи щодо входження України в євроатлантичну систему безпеки. 17 вересня 2009 р в 25 населених пунктах Тетіївського району проведено єдиний день інформування населення «Європейська модель державотворення, демократія і процес: досвід і проблеми”, під час якого були також обговорені питання вступу України до системи євроатлантичної безпеки. На підприємствах, установах, організаціях проведено дні інформування на тему: «План дій Україна-НАТО». В Богуславському гуманітарному коледжі ім..І.С.Нечуя-Левицького та в ПТУ №7 відбувся семінар „Україна-НАТО”. У травні 2009 р. в Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації (Київська область) за підтримки громадської організації "Моніторинговий центр" відбувся семінар "Громада має право знати", де обговорювалися питання євроатлантичної інтеграції України.

За підтримки Миколаївської облдержадміністрації продовж березня 2009 р. в Миколаївському державному аграрному університеті було проведено круглі столи з актуальних питань щодо перспектив євроатлантичної інтеграції України на теми «НАТО як елемент світової системи безпеки», «Євроатлантична інтеграція: економічний вимір», кураторські години на теми «Євроатлантична інтеграція і перспективи переходу Збройних сил України на службу за контрактом», «Євроатлантична інтеграція і громадська думка». 23 квітня п.р у Миколаївському державному університеті ім. В.О. Сухомлинського відбувся круглий стіл „Роль молодіжних дитячих та громадських організацій Миколаївської області на етапах переходу до євроатлантичної інтеграції України”. 12 травня 2009 р у Миколаївському обласному центрі підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій відбувся круглий стіл „Україна-НАТО: основні напрями співробітництва та перспективи розвитку”.

30 вересня 2009 р. в м. Одесі обласною державною адміністрацією спільно з Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ проведено семінар з питань євроатлантичної інтеграції України, в якому взяли участь представники місцевих органів влади. 5 серпня 2009 р. в м. Одеса за ініціативи обласної організації ВУТ „Просвіта”, регіонального Громадського комітету „Україна-НАТО” та за сприяння облдержадміністрації відбувся „круглий стіл” „Діалог Україна-НАТО. Досвід співпраці громадських організацій та державних установ країн НАТО з охорони навколишнього середовища”. 10 серпня 2009 р. в Одесі пройшов "круглий стіл" "Діалог Україна-НАТО. Досвід співпраці громадських організацій та державних установ країн НАТО з охорони навколишнього середовища". В ньому взяли участь працівники Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області та Громадської ради при цій структурі, Одеського обласного комітету "Україна-НАТО", громадської організації "Інститут стратегічних досліджень та прогнозів трансатлантичних процесів", обласного управління Головдержслужби, Українського наукового центру екології моря; Одеської філії Інституту біології південних морів та інші. Учасники розглядали питання досвіду країн-членів НАТО та європейської практики подолання наслідків екологічних проблем, проблеми утилізації відходів шкідливих виробництв, взаємодії та співпраці громадських організацій і державних установ України з охорони довкілля, а також розв’язання екологічних та прикордонних конфліктів в Європі

За підтримки Сумської облдержадміністрації у лютому 2009 р. на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня №10 проведено учнівську конференцію „Перспективи та ризики приєднання України до Північноатлантичного альянсу”. У вересні 2009 р. було оновлено інформаційні матеріали на тематичних стендах у навчальних закладах. 17 грудня 2009 р. в Українській академії банківської справи відбулося зібрання „Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ”, на якому серед іншого порушувалося питання зовнішньої політики і безпеки держави та перспектив стратегічної трансформації НАТО та євроатлантичної інтеграції України, її участі в процесі оновлення Альянсу.