asyan.org
добавить свой файл
1
Мотиваційний лист
Діяльність яку планую проводити в асоції.

-Провести Всеукраїнське опитування серед усіх пацієнтів ЗПТ для вияснення пропозицій та побажань щодо вдосконалення, доповнення та змін у програмі ЗТ. Як от :


1. Видача препаратів для самостійного вживання  на дому. (Виконання пункту 3.10.2  з Методичних рекомендацій з Указу 645 МОЗ України).

2. Можливість пацієнтам брати участь у виборі виробника препаратів ЗПТ.

3. Видача довідки на право керування автотранспортом
4.Свободний вибір препарату ЗПТ Бупренорфін чи Метадон та наявність обидвох в рівних пропорціях.
-Сформувати та донести ці вимоги до Міністра Охорони здоровя , Альянс, Комітет по боротьбі зі Снідом та інші органи що мають відношення до ЗПТ та у міжнародні організаціїї спостереження та контролю. Адже ми  самі повинні вирішувати що нам вживати і як, а не ті особистості які до замісної терапії мають відношення "посада-зарплата".

-діяльність навколо ЗПТ та безпосередню саму ЗПТ  рівняти та спрямовувати стремління щодо розвити та вдосконалееня беручи за приклад досвід    країн Європи та США.

- Починаючи з пацієнтів ЗПт змінити ставлення суспільства  до залежних людей завдяки внутрішньому та зовнішньому вдосконаленню особистості (психолохічних заняттях, тренінгах, фізичних вправах).

Ситуація на даний момент складена таким чином, що більше 5000 людей кожен ранок, незважаюси на погоду та самопочуття повинні іти на місце видачі замісного препарату. Саме це зумовлює, що люди котрі стали на шлях виправлення та оздоровлення, мають проблему з працевлаштуванням із-за відсутності можливості видачі препарату на дім для самостійного вживання. Адже 90% робочих місць вимагають перебування з 8-9 години ранку до  18 вечора(окрім сторожів та робіт по змінах).

   Прагну стати членом правління  АУЗПТ оскільки:

-сам є клієнтом програми

-володію лідерськими характеристиками

-знаю як змінити нарко ситуацію в країні з групою людей, що мають спільну ціль  та взаємодовіру.