asyan.org
добавить свой файл
1


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

49006, м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70, тел/факс 8(056) 770-82-86

Е-mail: doippo.adm@gmail.com www.doippo.dp.ua





№ 762 від 13.12.2010

______________

Керівникам управлінь, відділів освіти,

директору НМЦ професійно-технічної освіти
Про результати другого (обласного

заочного), проведення третього

(обласного очного) етапу

XI Міжнародного конкурсу з

української мови імені Петра

Яцика у 2010-2011 н. р.
Відповідно до листа КЗ «ДОІППО» № 683 від 10.11.2010 року «Про проведення XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2010-2011 н. р.» з 23 листопада по 04грудня 2010 року на базі навчально-методичної лабораторії української мови і літератури, навчально-методичного відділу початкової освіти ДОІППО відбувся другий (обласний заочний) етап Конкурсу, у якому взяли участь 215 учнів загальноосвітніх навчальних закладів і професійно-технічних училищ із усіх регіонів області.

За результатами заочного етапу журі виявило 100 переможців, учасників третього (обласного очного) етапу Конкурсу (Додаток № 1).

Третій (обласний очний) етап Конкурсу згідно з Положенням Міжнародного дитячого конкурсу з української мови відбудеться 18 грудня 2010 року з

10.00 до 14.00 на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: Дніпропетровськ, вулиця Свердлова, 70 (телефон для довідок 740-30-58, 740-30-61 НМЛ української мови і літератури, навчально-методичний відділ початкової освіти). Реєстрація учасників з 09.00 до 09.45.

До складу журі третього (обласного очного) етапу Конкурсу запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл й викладачі ПТНЗ (Додаток № 2). Склад оргкомітету – додаток № 3.
Ректор М.І. РОМАНЕНКО


Л.І. Піскорська

Додаток № 1 до листа ДОІППО

від __________ 2010 року № ______

СПИСОК

переможців другого (обласного заочного), учасників третього (обласного очного) етапу XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика




п/п

Прізвище, ім’я учня

Школа, місто, район

3 клас

1

Гордієнко Поліна

ЗСШ № 126 міста Дніпропетровська

2

Зубрєков Семен

ЗСШ № 4 міста Вільногірська

3

Тарасова Анастасія

ЗСШ № 74 міста Кривого Рогу

4

Мухіна Ксенія

ЗСШ № 1 міста Марганця

5

Мельник Анастасія

ЗСШ № 18 міста Новомосковська

6

Приходько Таїсія

Павлоградський міський ліцей

7

Ананьїн Денис

ЗСШ № 1 міста Синельникового

8

Попова Єлізавета

Васильківська ЗСШ

№ 1 Васильківського району

9

Добрик Аліна

Кіровська ЗСШ Криворізького району

10

Пономаренко Владислав

Магдалинівська ЗСШ Магдалинівського району

11

Зеленська Еліна

Царичанська ЗСШ Царичанського району

12

Ужаловська Лілія

Калинівська ЗСШ Широківського району

13

Свирида Таїсія

Чорнявщинська ЗСШ Юр’ївського району

4 клас

14

Гаврілова Віра

ЗСШ № 130 міста Кривого Рогу

15

Тараненко Ілля

ЗСШ № 6міста Новомосковська

16

Непоп Дарина

ЗСШ № 1міста Павлограда

17

Воронова Аліна

ЗСШ № 1 міста Першотравенська

18

Линник Ольга

Ювілейна ПЗШ № 2 Дніпропетровського району

19

Точій Анна

Лозуватська школа – сад Криворізького району

20

Новикова Катерина

Магдалинівська ЗСШ Магдалинівського району

21

Філіпова Вікторія

Преображенська ЗСШ Межівського району

22

Ауліна Богдана

Межиріцька ЗСШ Павлоградського району

23

Позняк Лілія

Петропавловська ЗСШ № 2 Петропавлівського району

24

Зідарова Діана

Покровська ЗСШ Покровського району

25

Шапкіна Олександра

Царичанська ЗСШ Царичанського району

26

Андріященко Ольга

Олександрівська ЗСШ Широківського району

27

Цуприк Наталія

Чорнявщинська ЗСШ Юр’ївського району

5 клас

28.

Бовчалюк Максим

Гуляйпільська ЗСШ Криничанського району

29.

Коврига Олена

ЗСШ № 18 міста Новомосковська

30.

Рашевська Аліна

Царичанська ЗСШ Царичанського району

31.

Надрега Діана

Підгородненська ЗСШ № 3 Дніпропетровського району

32.

Ляшенко Софія

ЗСШ № 8 міста Жовтих Вод

33.

Білокриницький Єгор

Іларіонівська ЗСШ Синельниківського району

34.

Мелян Ельза

Гімназія № 11 міста Дніпродзержинська

35.

Діхтяренко Катерина

Новомиколаївська ЗСШ Верхньодніпровського району

36.

Серенко Таїсія

ЗСШ № 1 міста Павлограда

6 клас

37.

Рябкіна Анна

Щорська ЗСШ Криничанського району

38.

Захода Альона

Покровська ЗСШ Нікопольського району

39.

Степаненко Тетяна

Юр’ївська ЗСШ Юр’ївського району

40.

Кущова Вікторія

Магдалинівська ЗСШ Магдалинівського району

41.

Тараненко Анастасія

Преображенська ЗСШ Межівського району

42.

Коростильова Дарина

ЗСШ № 9 міста Павлограда

43.

Окерешко Ірина

ЗСШ № 35 міста Кривого Рогу

44.

Севастьянова Анастасія

Царичанська ЗСШ Царичанського району

7 клас

45.

Вовк Владислава

Апостолівська ЗСШ № 1 Апостолівського району

46.

Михайлов Андрій

Південна ЗСШ Нікопольського району

47.

Пінчук Карина

ЗСШ № 4 міста Вільногірська

48.

Загребельна Тетяна

Межівський аграрний ліцей-інтернат Межівського району

49.

Юрченко Олександра

ЗСШ № 5 міста Синельникового

50.

Матузевич Поліна

ЗСШ № 3 міста Першотравенська

51.

Агафонцева Єлизавета

ЗСШ № 26 міста Дніпродзержинська

52.

Валовий Богдан

Васильківська ЗСШ № 1 імені Коцюбинського Васильківського району

53.

Томашук Альона

Жовтнева ЗСШ Софіївського району

54.

Рубан Олена

НВК № 6 «Перспектива» міста Жовтих вод

55.

Установ Антон

Іларіонівська ЗСШ Синельниківського району

56.

Чуйко Дарина

Новомиколаївська ЗСШ № 1 Верхньодніпровського району

57.

Урусов Дмитро

ЗСШ № 4 міста Павлограда

8 клас

58.

Хомич Анастасія

ЗСШ № 110 міста Кривого Рогу

59.

Кириченко Анастасія

Покровська ЗСШ № 1 Покровського району

60.

Бажан Анастасія

Чапаєвська ЗСШ Широківського району

61.

Горб Вероніка

Вишнівська ЗСШ П’ятихатського району

62.

Березіна Наталія

ЗСШ № 9 міста Павлограда

63.

Купченко Марк

Ліцей природничо-наукового навчання міста Жовтих Вод

64.

Басаєва Таміла

ЗСШ № 18 міста Новомосковська

65.

Скрипник Ольга

Колегіум № 16 міста Дніпродзержинська

9 клас

66.

Завершинська Юлія

Кам’янська ЗСШ Апостолівського району

67.

Коваленко Марія

Петриківська ЗСШ Петриківського району

68.

Мельник Мар’яна

Царичанська ЗСШ Царичанського району

69.

Грєшилова Ія

Гімназія імені Лесі Українки міста Жовтих Вод

70.

Зубко Дарія

Софіївська ЗСШ № 2 Софіївського району

71.

Маркова Анастасія

Ліцей НІТ № 2 міста Дніпродзержинська

72.

Миршавка Наталія

ЗСШ № 2 міста Синельникового

73.

Костін Роман

ЗСШ № 4 міста Вільногірська

74.

Рожаловська Юлія

Олександрівська ЗСШ Широківського району

75.

Хромова Анастасія

Верхньодніпровська ЗСШ № 5 Верхньодніпровського району

76.

Лісняк Марина

Міський Ліцей «Самара» міста Новомосковська

77.

Дашковська Юлія

Гуляйпільська ЗСШ Криничанського району

78.

Адамський Сергій

ЗСШ № 75 міста Дніпропетровська

10 клас

79.

Мандрика Євгенія

НВК № 57 міста Дніпропетровська

80.

Пастушко Анна

ВПУ міста Дніпродзержинська

81.

Подгорна Аліна

НВЦ № 2 міста Дніпропетровська

82.

Пересада Альона

Богуславська ЗСШ Павлоградського району

83.

Качан Оксана

Іванівська ЗСШ Петриківського району

84.

Олефірова Марина

Миколаївська ЗСШ Петропавлівського району

85.

Руденко Катерина

Олександрівська ЗСШ Широківського району

86.

Спажева Катерина

Покровська ЗСШ Покровського району

87.

Синецька Ганна

Ліцей природничо-наукового навчання міста Жовтих Вод

88.

Федора Оксана

Мишуринрізька ЗСШ Верхньодніпровського району

89.

Бир Тетяна

Солонянська ЗСШ № 2 Солонянського району

11 клас

90.

Предатченко Анна

ВПУ № 17 міста Дніпропетровська

91.

Бондарчук Ірина

Орджонікідзевське ПТУ

92.

Стариченко Анна

Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

93.

Піпченко Юлія

Марганецький професійний ліцей

94.

Первій Анастасія

Межівська ЗСШ № 2 Межівського району

95.

Водяник Тетяна

Новомиколаївська ЗСШ № 1 Верхньодніпровського району

96.

Самійленко Тетяна

Гімназія № 15 міста Нікополя

97.

Кудлович Надія

Синельниківська міська гімназія

98.

Чумакова Валерія

Ліцей «Самара» міста Новомосковська

99.

Житкова Анастасія

Варварівська ЗСШ Юр’ївського району

100.

Середенко Юлія

Ордо-Василівська ЗСШ Софіївського району


Додаток № 2 до листа ДОІППО

від 13.12.2010 року № 762
СКЛАД ЖУРІ

Конкурсу учнів 3 – 11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів,

II – III курсів професійно-технічних навчальних закладів


  1. Левун Ніна Віталіївна – кандидат філологічних наук, доцент ДНУ імені Олеся Гончара, голова.

  2. Піскорська Лідія Іванівна – завідувач НМЛ української мови і літератури КЗ «ДОІППО», заступник.

  3. Шахова Катерина Карпівна – старший викладач відділу початкової освіти, КЗ «ДОІППО», заступник.

  4. Колесник Лариса Анатоліївна – викладач української мови і літератури ПТУ № 6.

  5. Романова Аліна Леонідівна - викладач української мови і літератури Дніпропетровського центру професійної освіти.

  6. Гамій Олександра Миколаївна – вчитель української мови і літератури Покровської ЗСШ Покровського району.

  7. Садовська Ольга Миколаївна - вчитель української мови і літератури ЗСШ № 5 міста Вільногірська.

  8. Сідлецька Валентина Антонівна - вчитель української мови і літератури НВК № 57 міста Дніпропетровська.

  9. Ричко Оксана Павлівна - вчитель української мови і літератури ЗСШ № 75 міста Дніпропетровська.

  10. Зінченко Юлія Петрівна - вчитель української мови і літератури Дніпровської СЗБШ Верхньодніпровського району.

  11. Рижик Оксана Василівна - вчитель української мови і літератури Верхньодніпровської ЗСШ № 5 Верхньодніпровського району.

  12. Демченко Марина Анатоліївна – вчитель початкових класів ЗСШ № 126.

  13. Кириченко Валентина Іванівна – заступник директора Ювілейної початкової загальноосвітньої школи Дніпропетровського району.



Додаток № 3 до листа ДОІППО

від 13.12.2010 року № 762
СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ

Конкурсу учнів 3 – 11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів, II-III курсів професійно-технічних навчальних закладів


  1. Долгополий Володимир Григорович – перший проректор КЗ «ДОІППО», голова.

  2. Піскорська Лідія Іванівна – завідувач НМЛ української мови і літератури КЗ «ДОІППО».

  3. Виноградова Ольга Миколаївна – завідувач відділу початкової освіти КЗ «ДОІППО».

  4. Гунченко Марина Дмитрівна - головний бухгалтер КЗ «ДОІППО».

  5. Подчезерцева Людмила Іванівна – методист НМЦ профтехосвіти у Дніпропетровській області.