asyan.org
добавить свой файл
1
Тату.

Іноді хочеться чогось новенького та цікавого – і не тільки одягу та відпочинку. Хочеться прикрасити себе якось незвично, виділитись серед однокласників та друзів. Зараз є ціла купа можливостей – татуювання, пірсинг, татуаж. Давай роздивимось, що є що, як користуватись і що з цим усім робити.

Татуювання.

Всім відомо, що тату були давно, є зараз і, скоріше за все, будуть і потім. Колись давно тату були показниками статусу людини: ти воїн, то роби собі воєнні тату, вождь – вождівські, шаман – шаманські і те де. Зараз тату стали просто прикрасами тіла, моментом самовираження. Нам класно – немає потреби вже прив’язуватись до статусу, що хочеш, те набиваєш. Хочеш – пантеру, хочеш – клоуна, хочеш – ієрогліфи. До речі, завдяки Анджеліні Джолі ієрогліфи стали дуже популярними – на своє шикарне тіло вона їх набиває десятками. Чому б і ні? Красиво! Правда, треба точно знати, що саме набиваєш, а то є ризик намалювати на собі-коханому/коханій красивий ієрогліф із дурним або похабним змістом. Майже всім малюнкам приписують якісь містичні властивості, але…як на мене, зараз то вже дуже суттєво. Якщо тобі приємно вірити у те, що пантера додасть тобі сили, а кельтський орнамент або скандинавська руна насправді твій оберіг – знову ж таки, чому б і ні? Татуювання – твоя особиста справа, і що набивати – тільки твій вибір. Колір тату – знову ж таки, на твій вибір. Хтось полюбляє стильні монохромні, іншому до вподоби багатокольорові.

Де бити будемо?

Раджу спочатку добре вибрати місце на собі. Май на увазі, що тату притягує людську увагу до тієї частини тіла, де воно розташоване. Це можна використати у правильних цілях – зробити маленький акцент на гарні дівочі ніжки або шикарний біцепс. До речі, шкіра на різних частинах тіла має різну чутливість – наприклад, тату на кісточці досить болюче, але дуже стильні. Крім того, є ж анестетики 

Безпека.

Машинки для татуювання та фарби зараз досить доступні – можна купити у багатьох магазинах або замовити онлайн. Проте…своє тіло краще довіряти професіоналу. Переваги профі: консультація, практичний досвід та чистота. Чистота дуже важлива, бо тату це для початку – пошкоджена пробита шкіра і вже потім – неземна та стильна краса. До речі, треба правильно підібрати час – наприклад, влітку, у спеку краще не робити татуювання.

І хочеться, і колеться, і мама не велить.

Батьки (чомусь, ги-гиии…) найчастіше за все проти тату. Мовляв, «виростеш і будеш потім маятись-зводити» або «це непристойно», або просто «що за дурня, навіть і не думай». Ось тут ми вже трохи роздивились, як виховувати батьків , можеш продивитись. А як підготувати батьків саме до тату? Добре, якщо є старша сестра або брат, як підтримка. Немає? Спробуй домовитись із батьками спочатку про тимчасове тату. Таке теж роблять у салонах і нічого страшного тут немає. До речі, це класна можливість перевірити, а чи справді ти хочеш себе «розмалювати»? Тому що коротеньке слово «тату» залишиться на твоїй шкірі на все життя, а зводити татушку досить напряжно.

Тимчасове татуювання часто роблять хною або якимись іншими рослинними барвниками. Знову ж таки: краще зробити це в салоні. Так, дорожче – проте якість і краса. І безпека знову ж.

І ще один ДУЖЕ важливий момент: спочатку тату виглядає досить непрезентабельно, щоб не сказати моторошно. Тож якщо хочеться вразити однокласників шикарним малюнком, звернись до майстра за кілька тижнів до 1 вересня!

+ фото Джолі

+ фото тату хною

+ фото тату різних.