asyan.org
добавить свой файл
1
Депутати Білгород-Дністровської міської ради

в багатомандатному виборчому окрузі :



Від Партії регіонів – 12 депутатів

  1. Македонський Олександр Георгійович

  2. Чередниченко Анатолій Григорович

  3. Куркін Валерій Григорович

  4. Пухкан Василь Григорович

  5. Дукач Олександр Васильович

  6. Дюльгер Кирило Ілліч

  7. Кузнецов Сергій Сергійович

  8. Смоленський Василь Євгенович

  9. Сушков Віталій Іванович

10.Семенюк Анатолій Васильович

11.Бондаренко Валентин Дмитрович

12.Волкова Вікторія Вікторівна
Від Партії «Батьківщина» - 1 депутат

1. Артеменко Олег Вікторович
Від СПУ - 1 депутат

1. Кісенко Петро Іванович

Від Партії Сильна Україна – 4 депутата

  1. Мензелінцев Володимир Михайлович

  2. Крамар Олег Григорович

  3. Доміловська Тетяна Миколаївна

  4. Мінчев Микита Федорович



Від КПУ – 3 депутата

1. Ставров Борис Микитович

2. Сидоренко Пилип Степанович

3. Уланов Анатолій Юрійович
Від Партії малого і середнього бізнесу України – 2 депутата

  1. Хлівненко Ігорь Миколайович

  2. Сотніченко Яків Олександрович


Від Партії Фронт змін – 2 депутата

  1. Морозов Олександр Володимирович

  2. Капустіна Любов Сергіївна





Депутати Білгород-Дністровської міської ради

в одномандатних виборчих округах:


Округ № 1



Дімов Микола Степанович

від Соціалістичної партії України

(ВУЛИЦІ: Горького №№ з 1 по 19 - непарна сторона, з 2 по 18 - парна сторона, Дзержинського №№ з 1 по 5 - непарна сторона, Калініна №№ з 1 по 15 - непарна сторона, з 2 по 8 - парна сторона, Комсомольська №№ з 1 по 15 - непарна сторона з 2 по 6 - парна сторона, Котовського №№ з 1 по 17 - непарна сторона, з 2 по 20 - парна сторона, Кутузова №№ з 1 по 31 - непарна сторона, з 2 по 30 - парна сторона, Леніна № 6, Леона Попова №№ з 1 по 15 - непарна сторона, з 2 по 20 - парна сторона, Жовтнева №№ з 1 по 7 -непарна сторона, з 2 по 16 - парна сторона, Суворова №№ з 2 по 8 - парна сторона, №41 - непарна сторона, Ушакова №№ з 1 по 15 - непарна сторона, Шабська №№ з 1-а по 23 - непарна сторона, з 2 по 10 - парна сторона, Шевченка №1 - непарна сторона, з 2 по 52-а - парна сторона, ПРОВУЛКИ: Котовського, Шевченка – всі номери.) (ВУЛИЦІ: Дзержинського №№ з 2 по 30 - парна сторона, Ізмаїльська №№ з 1 по 27 - непарна сторона, з 2 по 44 - парна сторона, Кишинівська №№ з 1 по 51 - непарна сторона, з 2 по 32 - парна сторона, Кутузова №№ з 35 по 47 - непарна сторона, з 32 по 48 - парна сторона, Леніна №№ з 45 по 67 - непарна сторона, з 70 по 96 - парна сторона, Свердлова №№ з 1 по 49 - непарна сторона, з 2 по 48 - парна сторона, Ушакова №№ з 2 по 36 - парна сторона, Шевченко №№ з 39 по 71 - непарна сторона, з 60 по 74 - парна сторона, Кірова №№ з 28 по 54 - парна сторона, ПРОВУЛКИ: Пекарний – весь)

Округ № 2



Герасименко Володимир Михайлович

від Комуністичної партії України

(ВУЛИЦІ: Героїв Сталінграду №№ з 3 по 21 - непарна, з 6 по 20 - парна сторона, Горького №№ з 31 по 33 - непарна сторона, з 20 по 40 - парна сторона, Котовського №№ з 21 по 25 - непарна сторона, з 22 по З0 - парна сторона, Леніна №№ з 1 по 17 - непарна сторона, 2, 12 по 52 - парна сторона, Леона Попова №№ з 17 по 31 - непарна, з 30-а по 32 - парна сторона, Першотравнева № з 1-а по 7 та з 15 по 19 - непарна, з 4 по 38 - парна сторона, Пушкіна №№ з 1 по 25 - непарна сторона, з 2 по 26 - парна сторона, Суворова №№ з 1 по 11 - непарна сторона, з 10 по 18-б - парна сторона, Шабська №№ з 25 по 57 - непарна сторона, з 14 по 42-б - парна сторона, Тімірязєва №№ з 1 по 11 - непарна сторона, Шанцера Марата - вся, Шевченка №№ з 9 по 29-а - непарна сторона, Провадійська №№ з 1 по 11 - непарна сторона, Франко №№ з 2 по 4 - парна сторона, Калініна №№ з 17 по 31 - непарна сторона, ПРОВУЛКИ: Казарменний №2, Кірова №3, Безіменний, Вільний, Першотравневий – всі)



Округ № 3



Галіс Володимир Анатолійович

від Народної партії України

(ВУЛИЦІ: Героїв Сталінграду №№ з 23 по 83 - непарна з 22 по 104 - парна сторона, Горького №№ з 37 по 55 - непарна сторона з 42 по 50 - парна сторона, Кар'єрна, Лиманська, Ломоносова - всі номери,

Першотравнева №№ з 9 по 13 - непарна сторона, Провадійська № 27 - непарна сторона, Франко №№ з 1 по 61 - непарна сторона, з 10, 14 по 38 - парна сторона, Шабська №№ з 59 по 77 - непарна сторона, з 44 по 104, 108, 116 - парна сторона, ПРОВУЛКИ: Бебеля № 3, Казармений №1 №1-а, Лиманський, Ломоносова, Франко, Шабський, Провадійський, Східний, Дністровський – всі)

Округ № 4



Аулов Іван Федорович

від Комуністичної партії України

(ВУЛИЦІ: Калініна №№ з 33 по 47 кор.А, 47 кор.Б, 47 - непарна сторона, Миру - вся, Першотравнева №№ з 21 по 27- непарна, з 40 по 48 - парна сторона, Провадійська №№, з 13 по 25 - непарна, з 2 по 16 - парна сторона, Тімірязєва №№ з 15 по 21 - непарна сторона, з 6 по 40 - парна сторона, Енгельса №№ з 23 по 33 - непарна сторона, з 12 по 16 - парна сторона, ПРОВУЛКИ: Кірова - парна сторона, Лікарняний, Калініна - всі. У голосуванні з місцевих виборів бере участь особовий склад Білгород-Дністровського прикордонного загону, розташованого по вул. Енгельса, 14.)

Округ № 5



Крисюк Петро Михайлович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Лікарняна №№ з 3 по 5 - непарна сторона, Калініна №№ 10, 10 кор.Б, з 14 по 44 - парна сторона, Комсомольська №№ з 34 по 46 - парна, з 37 по 53 - непарна сторона, Лазо №№ з 2 по 14 - парна сторона, Мічуріна №№ з 1 по 7 - непарна сторона, з 6 по 20 - парна сторона, Чкалова №№ з 2 по 10 - парна сторона, Енгельса №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21 - непарна сторона, з 2, 2 кор.А, 2 кор.Б, 2 кор.В, 4, 4 кор.А, 8, 8 кор.А, 10 - парна сторона, ПРОВУЛКИ: Лазо, Мічуріна, Енгельса – всі номери.)

Округ № 6



Коломійченко Олег Костянтинович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Дзержинського №№ з 7 по 65 кор.А - непарна сторона, Кірова №№ з 1 по 21 - непарна сторона, з 2 по 26 кор.А - парна сторона, Комсомольська №№ з 17 по 35 - непарна, з 8 по 32 - парна сторона, Калініна №№ 10 кор.А, 12 - парна сторона, Леніна №№ з 19 по 43 - непарна сторона, з 54 по 68 - парна сторона, Мічуріна №№ 2, 4 - парна сторона, Маяковського №№ з 2 по 28 - парна, з 1, 7 по 47- непарна сторона, Жовтнева №№ з 9 по 11 - непарна сторона, з 22 по 34 - парна сторона, Першотравнева №№ з 31 по 73 - непарна, з 52 по 80 - парна сторона, Чкалова №№ з 1 по 13 - непарна сторона, Шевченко №№ з 31

по 37 - непарна сторона, Лікарняна №№ з 2 по 18 - парна сторона, № 1 - непарна сторона, Лазо №№ з 16
по 18 - парна сторона, Московська №№ з 3 по 15 - непарна, з 6 по 14 кор.А - парна сторона, 8 Березня №№ з 9 по 21 - непарна сторона, Радянська №№ з 1 по 13 - непарна, з 2 по 12 кор.А - парна сторона, Пушкіна №№ з 27 по 35 - непарна сторона, з 30 по 32 - парна сторона, ПРОВУЛКИ: Зелений №№ з 1 по 5 – непарна сторона, з 2 по 12 – парна сторона, Мельничний (окрім будинку №7), Маяковського, Вокзальний, Залізничний – всі номери)

Округ № 7


Кесарчук Вадим Вікторович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Дзержинського №№ з 40 по 58 - парна сторона, Ізмаїльська №№ з 29 по 43 - непарна сторона, з 46 по 70 - парна сторона, Кишинівська №№ з 34 по 54 - парна, з 53 по 77 кор.А - непарна сторона,

Колодязьна №№ з 2 по 10 - парна сторона, з 7 по 13 - непарна сторона, Московська №№ з 21 по 39 - непарна сторона, з 18 по 48 - парна сторона, Першотравнева №№ з 75 по 115 - непарна, з 82 по 120 - парна сторона, Свердлова №№ з 51 по 71 - непарна сторона, з 52 по 74 - парна сторона, Радянська №№ з 12 по 42 - парна сторона, Кірова №№ з 23 по 51 - непарна сторона ПРОВУЛКИ: Колодязьний, Свердлова – всі номери. У голосуванні з місцевих виборів бере участь особовий склад військової частини, розташованої по вул. Дзержинського, 52)

Округ № 8



Вахнован Олег Григорович

від партії Фронт Змін

(ВУЛИЦІ: Білгород №№ з 15 по 27 - непарна сторона, з 14 по 28 - парна сторона, Димитрова з №№ 11 по 27 - непарна сторона, з 2 по 34 - парна сторона, Кишинівська №№ з 77 кор.В по 113 - непарна, з 56 по 146 - парна сторона, Лесі Українки №№ з 65 по 67 - непарна, з 42 по 68 - парна сторона, Московська №№ з 39 кор.А по 55 - непарна сторона, Островського №№ з 49 по 81 - непарна сторона, з 44 по 70 - парна сторона, Плавньова №№ з 17 по 97 - непарна, з 32 по 98 - парна сторона, Свердлова №№ з 78 по 90 - парна сторона, Радянська №№ з 31 по 43 - непарна сторона, Толбухіна №№ з 2 по 24 - парна сторона,

Чапаєва №№ з 41 по 55 - непарна сторона, з 56 по 60 - парна сторона, Жуковського, Анісімова, Заливна, Огородна, Плеханова - всі номери ПРОВУЛКИ: Крилова, Московський, Огородний, Плавневий, Радянський – всі номери.)

Округ № 9



Красовський Володимир Борисович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Білгород №№ з 1 по 13 кор.Б - непарна сторона, з 2 по 12 - парна сторона, Вокзальна №№ з 1 по 43 - непарна, з 2 по 16 кор.А - парна сторона, Дзержинського №№ з 60 по 88 - парна, з 67 кор.А по 79 - непарна сторона, Димитрова №№ з 1 кор.А по 9 - непарна сторона, Ізмаїльська №№ з 45 по 81 - непарна, з 74 по 108 - парна сторона, 28-го червня - всі номери, Лазо №№ з 20 по 34 - парна сторона, з 1 по 31, 45 –

непарна сторона, Лесі Українки №№ з 2 по 40 - парна сторона, 8-го березня №№ з 2 по 30 - парна

сторона, з 1 по 7 - непарна сторона, Маяковського №№ з 30 по 38 - парна сторона, Орджонікідзе №№ з 1 по 13 - непарна сторона, з 2 по 52 - парна сторона, Плавньова №№ з 1 по 15 - непарна сторона, з 2 по 30 - парна сторона, Свердлова №№ з 75 по 93 - непарна сторона, з 94 по 108 - парна сторона, Радянська №№ з 15 по 29 - непарна сторона, Толбухіна №№ з 1 по 25 - непарна сторона, Автомобільна №№ з 3 по 11, 15 кор.В - непарна сторона)

Округ № 10



Махньов Михайло Вікторович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Дністровська №№ з 9 по 59 - непарна сторона, з 30 по 62 - парна сторона, Ізмаїльська №№ з 83 по 121 - непарна, з 110 по 180 - парна сторона, Виноградна №№ з 3 по 7 - непарна сторона, Крупської №№ з 1 по 65 - непарна сторона, з 2 по 36, 60 - парна сторона, Лазо №№ з 36 по 42 - парна сторона, Лесі Українки №№ з 1 по 19 - непарна сторона, Орджонікідзе №№ з 13-а по 33 кор.А - непарна сторона, Садова №№ з 10 по 26 - парна сторона, з 5 по 21 - непарна сторона, Тургенєва №№ з 1 по 9 - непарна сторона, з 2 по 8 - парна сторона, Фрунзе №№ з 1 по 43 - непарна сторона, з 2 по 54, 84- парна сторона, Чапаєва №№ з 1 по 11 кор.А - непарна сторона, з 2 по 16 - парна сторона, Червоноармійська №№ з 2 по 30 - парна, з 1 по 43 - непарна сторона, Островського №№ з 2 по 4 - парна сторона, Шкільна №№ з 1 по 11 - непарна сторона, з 4 по 12 - парна сторона, Маршала Бірюзова, 26-го серпня, Підгорна, Короленко, Новосадова - всі номери. ПРОВУЛКИ: Новосадовий №№ з 1 по 3 - непарна сторона і 2 - парна сторона, Островського, Фрунзе, Короленко, Дальній, Крупської, Червоноармійський – всі номери.)

Округ № 11



Дупешко Віктор Самоілович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Виноградна №№ з 2 по 18 - парна сторона, Червоноармійська №№ з 45-а по 53, 59 - непарна сторона, з 32 по 44 - парна сторона, Кишинівська №№ з 115 по 187 - непарна сторона, Лесі Українки №№ з 21 по 63 кор.А - непарна сторона, Межова №№ з 1 по 19 - непарна сторона, Мирна №№ з 3 по 5 - непарна сторона, Орджонікідзе №№ з 35 по 57 кор.А, - непарна, з 54 по 102 - парна сторона, Островського №№ з 3 по 45 - непарна сторона, з 6 по 42 - парна сторона, Толбухіна №№ з 27 по 103 кор.А - непарна сторона, з 24 кор.А по 80 - парна сторона, Чапаєва №№ з 13 кор.А по 39 кор.А - непарна сторона, з 18-б по 54 кор.А - парна сторона, Акерман, Заводська, Кільцева, Щорса - всі номери. ПРОВУЛКИ: Глухий №№ з 21 по 45 - непарна сторона, з 20 по 42 - парна сторона, Мирний №№ з 2 по 8 - парна сторона, Новосадовий №№ з 7 по 17 - непарна сторона, з 4 по 10 - парна сторона, Кривий з 2 по 18-а - парна сторона, з 3 по 17 - непарна сторона, Окраїнний, Будівельний, Толбухіна, Щорса, Квітковий, Чапаєва, Абрикосовий, Виноградний, Горний – всі номери.)

Округ № 12



Олійник Володимир Олексійович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Межова №№ з 2 по 24 - парна сторона, Орджонікідзе №№ з 104 по 128 - парна сторона, з 59 по
87, 103 - непарна сторона, 30 років Перемоги №№ з 1 по 45 - непарна сторона, Тираспольська №№ з 1 по 3 - непарна сторона, Кишинівська №№ з 148 по 240 - парна сторона, з 189 по 245 - непарна сторона,

Куйбишева №№ з 1 по 11 - непарна сторона, з 2 по 14 - парна сторона, Десантників №№ з 1 по 47 - непарна сторона, з 2 по 60 - парна сторона, Толбухіна №№ з 82 по 122 - парна, з 105 по 129 - непарна сторона, Сергія Задорожного №№ з 2 по 50 - парна, з 1 по 35 - непарна сторона, Виноградна №№ з 18 по 54 - парна сторона, з 9 по 55 - непарна сторона, Кропивницького №№ з 2 по 18 - парна, з 1 по 21 кор.А - непарна сторона, Мирна №№ з 2 кор.А по 22 - парна сторона, з 7 по 23 -непарна сторона, Пригородна, Декабристів - всі номери ПРОВУЛКИ: Десантників - весь, Мирний №№ з 1 по 7 - непарна сторона)

Округ № 13



Нечипоренко Ігор Гаврилович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Переможненська №№ з 1 по 65 - непарна сторона, з № 2 по 32 кор.А - парна сторона, 9-го січня №№ з 40 по 42 - парна, з 37 по 41 кор.А - непарна сторона, Степова №№ з 57 по 77 - непарна сторона,

Тираспольська №№ з 74 по 94 - парна, з 47 по 63 - непарна сторона, Ізмаїльська №№ з 188 по 280 - парна, з 153 по 197 - непарна сторона, 30 років Перемоги №№ з 40 по 84 - парна, з 47 по 109 - непарна сторона, Кропивницького №№ з 20 по 64 - парна, з 23 по 73 - непарна сторона, Десантників №№ з 62 по 66 - парна, з 51 по 59, 65 - непарна сторона, Сергія Задорожного №№ з 52-а по 58 - парна сторона, з 37-а по 41 - непарна сторона, Крупської №№ з 38 кор.А по 64 - парна сторона, Лермонтова №№ з 1 по 23 - непарна сторона, Л.Толстого, Чехова, Єльцова, Блюхера, Чічеріна, Нова, Кооперативна, Шатрова, Бессарабська, Пісчана - всі номери, ПРОВУЛКИ: Веселий №№ з 1 по 19 - непарна сторона, Польовий, Ізмаїльський, Кооперативний, Новий, Кропивницького - всі номери.)

Округ № 14



Нікітченко Євген Миколайович

від Партії Фронт Змін

(ВУЛИЦІ: Кишинівська з №№242 по 334 - парна, з №247 по 321 - непарна сторона, Переможненська з №№34 по 88 - парна сторона, з №№ 65 кор.А по 115 - непарна сторона, Артільна №№ з 3 по 39 - непарна,

9-го січня з №№2 по 38 - парна сторона, з №№1 по 35 - непарна сторона, Степова з №№2 по 84 - парна сторона, з №№1 по 55 - непарна сторона, Тираспольська з №№4 по 72 кор.А - парна сторона, з №№1 кор.А по 45 - непарна сторона, Куйбишева з №№16 по 40 - парна сторона, з №№13 по 21 - непарна сторона, 30 років Перемоги з №№2 кор.А по 38 - парна сторона, Орджонікідзе №№ 89, 130, 132,

Лермонтова, парна сторона - всі номери, Овражна, Міцкевича, Ювілейна, Промислова, Лихачова, Профсоюзна, Шаповалова, Робоча, Новобудов, Ентузіастів, Економічна, Горіхова, Тіниста,

Хмельницького, Катаєва, Каштанова, Демократична, Архітектурна, Багрицького, Некрасова, Дружби - всі номери. ПРОВУЛКИ: Кишинівський, Міцкевича, Новоселів, 30 років Перемоги, 9-го січня, Шаповалова, Тінистий, Переможненський, Демократичний, Катаєва – всі номери.)

Округ № 15



Крупп Сергій Олегович

від Комуністичної партії України

(ВУЛИЦІ: Кропивницького №№ з 66 по 70 - парна сторона, Ізмаїльська №№ з 125 по 149-а - непарна сторона, з 182 по 186 - парна сторона, Абрикосова №№ 3, 12, 14, Долинівська №11, Софіївська №№ 10, 11, 21, Активістів, Вишнева, Індустріальна, Лісова, Шовковична - всі номери ПРОВУЛКИ: Веселий №№ з 2 по 6 - парна сторона, Лісовий – весь.)

Округ № 16


Калістратова Галіна Лаврівна

від Партії Сильна Україна

(ВУЛИЦІ: Маяковського № 61 - непарна сторона, Космонавтів, Молодіжна, Гагаріна - всі номери. ПРОВУЛКИ: Приморський, Молодіжний, Одеський – всі номери)

Округ № 17



Ганчурін Анатолій Валентинович

від Соціалістичної партії України

(ВУЛИЦІ: Белінського, Карла Маркса, Одеська, Приморська, Татарбунарського повстання, Театральна, Київська - всі номери)

Округ № 18



Волканов Михайло Михайлович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Перемоги №№ 2, 2 кор.А, 3, 3 кор.А, 3 кор.Б, 4, 5, 6, 7, 8, 8 кор.А, Бугазська - всі номери)

Округ № 19



Колісніченко Вадим Миколайович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Перемоги №№ 11, 11 кор.А, 12, 13, 13 кор.А, 13 кор.Б, 14, 14 кор.А, 15 кор.А, 16, 17 кор.А, 18, 19, 19 кор.А, 20, 20 кор.Г, 25, 28)

Округ № 20



Сорока Володимир Олександрович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Перемоги №№ 21, 22, 23, 24, 29, 30, 33, 34, Паркова №№ 1, 4, 6, 8, 8 кор.А, 8 кор.Б, 8 кор.Г, 15, 15 кор.А, 15 кор.Б. У голосуванні з місцевих виборів бере участь особовий склад прикордонної комендатури, розташованої по вул. Перемоги)

Округ № 21



Федоров Порфирій Тарасович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Сонячна №№ 4, 5 кор.А, 5 кор.Б, 5 кор. В, 6, 7, 9, 9 кор.А, 11, 19, 21, 23, Південна №№ 12, 12

кор.А, 12 кор.Б, 12 кор.Г, Пирогова № 2, 2 кор.А)

Округ № 22



Жуковський Віктор Костянтинович

від Партії регіонів

(ВУЛИЦІ: Південна №№ 5, 5 кор.А, 5 кор.Б, 5 кор.В, 7, 7 кор.А, 13, 13 кор.А, 14, 23, 56 кор.А, 56 кор.Б, 56 кор.В, Сонячна №№ 12, 12 кор.А, 13, 13 кор.А, 13 кор.Б, 13 кор.В, 14, 14 кор.А, Паркова №№ 20, 64, 64 кор.А)

Округ № 23



Кучер Ігор Юрійович

від партії Єдиний Центр

(У виборчу дільницю входить усе селище міського типу Затока)

Округ № 24



Лутенко Володимир Семенович

від Партії Сильна Україна

(смт. Сергіївка, ВУЛИЦІ: Гагаріна, Леніна, Комсомольська, Радянська, Космонавтів, Горького, Пирогова, Буджакська, Жовтнева, Лазо – всі номери, Чорноморська №№ 1, 23, ПРОВУЛКИ: Торговий – весь)

Округ № 25

Завгороднюк Наталія Григорівна

від Партії регіонів

(смт. Сергіївка, ВУЛИЦІ: Чорноморська №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, Шкільна, Лісна – всі номери)