asyan.org
добавить свой файл
1
ФОРМЫ ЛОБИЗМА В СОВРЕМЕНННОЙ СИСТЕМЕ МЕЖДУНАРОДНЫХ ОТНОШЕНИЙ \\ Коваль Ольга Владимировна
Данные 3 отрывка текста (с 45 по 61 страницу, с 91 по 101 страницу и ВЫВОДЫ) были выбраны случайным образом. Остальная часть работы не проверена.
Страница \\ источник копи-паса \\ комментарий
с.45-47: http://www.stratagema.org/public/imgup/pro_lobbizm.ppt Презентация для семинара по проблемам лоббизма.
с.49: http://www.icps.com.ua/files/articles/46/66/Lessons%20of%20Democracy%20U.pdf
с. 50-51 http://ua.referats.net.ua/view/15127 Слово в слово из реферата, причем с нелепыми ошибками при переводе с русского на украинский. Ссылка на источник №41 сомнительная.
с. 51-53 http://student.km.ru/ref_show_frame.asp?id=568FEF2DB4024D838D9CC08E2265E10C Слово в слово взято со статьи Золотарева. Вместо одной ссылки на статью Золотарева стоит куча ссылкок на первоисточники, с которыми Золотарев работал.
с. 54-55 http://www.stratagema.org/lobbizm.php?nws=10851438839772354655 Слово в слово
с. 56-57: ссыдлка на http://nicbar.narod.ru/theoria_politiki15.htm ложь. На самом деле это текст реферата http://www.bestreferat.ru/referat-14504.html , который слово в слово копирует учебник "Мухаев Р.Т. Политология: учебник для студентов юридических и гуманитарных факультетов. – М., 2000."
с.57-59: ссылка на http://www.stratagema.org/lobbizm.php?nws=10851438839772354655 ложь. На самом деле текст взят с презентации для семинара по проблемам лоббизма http://www.stratagema.org/public/imgup/pro_lobbizm.ppt
с. 60-61: слово в слово: http://ua.referats.net.ua/view/15127
….
с. 91-92 http://www.ng.ru/scenario/2008-10-28/11_podhod.html слово в слово, но ссылкой на печатную версию статьи в газете «Независимая газета» присутствует.
с. 92 http://bin.com.ua/71819-.html слово в слово без ссылки на первоисточник
с. 93 http://www.lobbying.ru/docs/bouklette_s.pdf слово в слово без ссылки на первоисточник
с. 94-97 http://parlament.org.ua/docs/uploads/doc/UPAC-Lobbying.pdf без ссылки на первоисточник
с. 97-100 http://www.parlament.org.ua/index.php?action=draft_art&dtopic=6&ar_id=1018&ch_id=&as=0

Слово в слово. При этом интересно отметить, что в начале «мега-цитаты» на 3 страницы автор пишет: «На нашу думку, повинен бути прийнятий закон про діяльність лобістів. […] А саме, на нашу думку, закон повинен містити: […]»
с. 101 http://postua.info/lopata.htm автор не удержался от copy-paste даже в выводах к третьему разделу диплома, которые занимают одну страницу.
В ВЫВОДАХ к диплому плагиата ощутимо меньше, но это не значит, что автор отказался от «метода» copy-paste. Авторский текст в выводах составляет меньше 50%.
c. 102 http://www.academia.org.ua/?p=622
У цей час сформувалися традиції лобіювання, які були прийняті, практично без змін, новою українською політичною системою. Серед них – широке використання особистих зв’язків і незаконних методів, відсутність реальної конкуренції інтересів, абсолютна непрозорість механізму лобіювання. Донедавна саме поняття лобізму в нашому суспільстві носило негативний відтінок, а назвати людину лобістом було рівносильно докору в закулісних методах впливу. На Заході існування професійних і громадських лобістських організацій – коректні методи впливу на законодавчу і виконавчу владу, і ставлення до них у суспільства і населення цілком лояльне.
с. 103 http://www.dt.ua/1000/1050/65255/
Ступінь готовності українського суспільства до інституалізації лобіювання складно охарактеризувати — зокрема, в умовах спотворення змісту цього поняття і сформованого негативного ставлення до нього громадськості. Ще тяжче це зробити за чинної виборчої системи в Україні, коли більшість політичних партій і блоків використовуються фінансово-промисловими групами як механізм входження до парламенту з метою системного лобіювання власних інтересів. Через це відсторонення бізнесу від влади неможливе апріорі.
Отже, абсолютно очевидно, що назріла нагальна потреба розробити й упровадити зрозумілі норми та процедури для формалізації лобістських стосунків у суспільстві, результати яких позначаться, зокрема, на радикальному зменшенні рівня корупції в Україні. Водночас помилково було б сподіватися, що одразу з’явиться один законопроект, який остаточно унормує лобістську діяльність в Україні. Підтвердження того — кілька спроб подати проекти законів з регулювання лобістської діяльності в нашій країні, жоден з яких не пропонував чіткого бачення існування інституту лобіювання в системі розвитку державного управління та громадянського суспільства. Жоден не знайшов належної підтримки депутатського корпусу.
… що формалізація лобістської діяльності в Україні повинна вирішити питання розмежування процесу лобіювання з різними формами корупційної діяльності, уникнувши водночас можливих обмежень щодо застосування інших конституційних і правових механізмів обстоювання громадянами своїх інтересів. Крім того, сфера законодавчого регулювання лобістської діяльності має поширюватися не тільки на законодавчу гілку влади, а й на виконавчу.
… етапі необхідне інтенсивне залучення громадськості до обговорення перспектив та можливих викликів щодо створення інституту лобіювання в Україні з урахуванням як позитивного, так і негативного досвіду інших країн.

ВЫВОДЫ ПОСЛЕ ПРОВЕРКИ:

• Основным методом, который автор использовала в своём исследовании, является метод «перевода» с русского на украинский язык. Может быть, что именно это помешало научному руководителю уличить своего дипломника в плагиате…

• На основании этого диплома 3-5 человек могут подать на Ольгу в суд за плагиат.

• Основными источниками информации – интернет-сайты, которые не аккредитированы как научные или информационные ресурсы. Просто какие-то сайты…

• Метод компилляции достаточно однообразный: от 1 до 3 страницы из одного источника, потом от 1 до 3 страницы из следующего источника. В выводах скомпилировано 2 источника по абзацам.

• Текст переписывался и переводился слово в слово. Если в первоисточнике стояла ссылка на другой первоисточник – ссылка копировалась. То есть обычный плагиат.

• Ссылки на библиографию вымышленные. Во всяком случае те из них, которые удалось проверить.

• Ссылки на реальные источники не указаны. В библиографии реальные источники тоже не указаны.

• Самостоятельно автор не написала ни одной страницы. Во всяком случае, нам не удалось найти ни одной страницы без копи-паса.