asyan.org
добавить свой файл
1

ЛИСТОНОША ч.12


Електронний обіжник Тернопільської міської організації

Спілки Української Молоді в Україні

Гартуйсь!

Друзі та подруги!


Не можу не поділитись деякими моментами, які я зауважив під час підготовки цього числа “Листоноші”:

  1. Хлопчик (“Листоноша”) однозначно виріс. Принаймні це можна припасувати до його віку, адже перемайнувши через десяте число він, тим самим, перетнув таке собі зачароване коло, яке довго переслідувало і не пускало далі деякі сумівські видання;

  2. Виходячи з першого пункту Редактор хоче повідомити радісну новину – незабаром ідея електронного сумівського листоноші відзначатиме свій сотий ювілей (для уважних пропоную додати 85 чисел “Електроніка” до, сподіваюсь, найближчого 15-го числа “Листоноші”). Мабуть таки з цього приводу буде гульня. Можливо, що й з гостями;

  3. “Листоноша” несподівано для себе перетворився не лише в “друкований орган” Тернопільскої організації СУМ в Україні – виглядає так, що він скоро матиме свого молодшого прикарпатського братика, бо потуги інформаційних реферетів Калуша та Івано-Франківська приємно тішать (як і долучення до наповнення “Листононоші” новинами з Хмельницького). Сподівають, що незабаром сім’я “Листонош” поповниться братиками й з інших сумівських осідків;

  4. Кількість друзів “Листоноші” (маю на увазі передплатників-отримувачів) зросла (приблизно 90 адрес)і продовжує зростати. Зараз ця гвардія чисельно більша ніж за часів царювання в сумівському інформаційному просторі вже згадуваного “Електроніка”. Ура, товариші!

  5. Отож – і рости, і діяти нам треба!З сумівським


Честь України! Готов Боронити!
Батько “Листоноші” Юрко Заруцький

В цьому числі “Листоноші”:


  • Як Віктор Морозов співав для СУМ’івців

  • Схід без кордонів-2004

  • Хмельницький Листоноша

  • Прикарпатський Листоноша


ЯК ВІКТОР МОРОЗОВ СПІВАВ ДЛЯ СУМІВЦІВ


Нещодавно Тернопіль відвідав славний вітчизняний бард, музика, літератор, перекладач Віктор Морозов. З нагоди цього візиту в обласній бібліотеці відбулась презентація творчості митця та зустріч з пошановувачами цієї ж таки творчості.

Невипадково серед загалу глядачів-слухачів опинився і гурт тернопільських сумівців. Вони склали особливо активну частину слухацької аудиторії, засипали гостя питаннями і всіляко демонстрували свою обізнаність з спадщиною (тьху-тьху, щоб не наврочити) п.Морозова. За це маестро не полінувався подарувати сумівцям пісню “Біла квітка”, яку привселюно виконав під супровід гітари та вдячні оплески слухачів.

Після того пан Віктор, на пропозицію все тих же сумівців, розповів про історію написання цього твору.

Задоволеними залишились всі – і слухачі, і менестрель.


СХІД БЕЗ КОРДОНІВ-2004

З травня по жовтень 2004 року заплановано провести трансконтинентальну експедицію „Схід без кордонів 2004”.

Учасники та організатори акції (серед яких є сумівці) планують відвідати близько десяти країн Південно-Східної Азії, зокрема: Індію, Китай, Непал, Лаос, Тайланд, Малайзію, Сінґапур, Індонезію і в результаті досягти Екватору з метою поширення інформації про Україну та налагодження міжнародних контактів для подальшої організації спільних гуманітарних проектів.

(Детальніше за адресою: http://www.cym.org/ua/ternopil/news/virus_ide_na_skhid.asp)

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЛИСТОНОША


5 березня виповнилась сумна річниця – 54 роки з дня загибелі ген.-хор. Романа Шухевича. Щоб вшанувати пам’ять легендарного Провідника Хмельницька міська організація СУМ в Україні провела теренову гру в лісі поблизу с. Лісові Гринівці Хмельницького району.

Цікава і змістовна програма заходу включала урочисту збірку та складання др.Костянтином Колесником, який перейшов з юнацтва до лав дружинників, приречення. Також СУМівці вправлялись у стрільбі з пневматичної зброї та в ліпці снігової скульптури. По завершенню теренівки молодь урочисто, з прапорами, пішки повернулась до рідного міста.
5 березня виповнилась чергова річниця народження Леоніда Глібова. Саме цій даті була присвячена сумівська імпреза, під час якої юнацькі рої інсценізували твори відомого байкаря.

Юнацтво довело, що твори Глібова можуть бути актуальними і зараз, а рій старших хлопців „Нахтігаль” поклав текст кількох байок на музику, цим довівши нетлінність і вічну молодість справжнього мистецтва. Приємним було й те, що в інсценізаціях взяла участь велика кількість дружинників, які відзначились майстерною театральною грою.

ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЛИСТОНОША

У рамках Всеукраїнської акції „Свій до свого по своє”, яка присвячена світлій пам’яті Івана Гавдиди, молодого політика з Тернопілля, вбитого минулого літа, та річниці смерті славної дочки українського народу Слави Стецько, у п’ятницю 12 лютого у СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Калуша відбулася зустріч молоді Калуша з відомим в Україні громадським діячем, політиком, публіцистом, редактором газети „Гроно”, випусковим редактором газети „Визвольний шлях” Віктором Рогом і заступником голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу, головою Тернопільської обласної організації МНК Олегом Вітвицьким. Організатором такої акції виступила міська організація Спілки Української Молоді в Україні.

Присутні висловили сподівання, що результатом зустрічі стане не тільки поповнення книжкових фондів бібліотек міста українською літературою, оскільки акція спрямована на популяризацію української книги по всій Україні, а й поштовх калуської молоді до єднання з громадськими організаціями задля розбудови власної держави.

Під час зустрічі відбулася презентація роботи Віктора Рога „Життя для України”, в яку увійшло 10 біографічних есе про видатних синів українського народу та презентація книг „Молодь і націоналізм”, „Не даймо загубити майбутнє”.

На запитання слухачів: „Які плани на майбутнє”, Віктор відповів, що працює над проектом „Антологія українського націоналізму”, куди ввійдуть праці видатних українських ідеологів.

Презентація книги Віктора Рога “Життя для України” в рамках акції “Свій до свого по своє” відбулась в Івано-Франківській обласній бібліотеці імені Івана Франка у п’ятницю, 11 вересня. Презентацію організували активна частина МНК та коаліції молоді “Нашої України”. З Віктором Рогом на презентації мали нагоду познайомитися й сумівці.

Івано-Франківський осередок висловлює щиру подяку Віктору Рогу за сприяння в отриманні доступу до КУНівського приміщення!

(Як ми повідомляли в попередньому числі “Листоноші” в СУМівців Франківська виникли проблеми з винаймом у місцевого КУНу приміщення для сумівського осідку, які й допоміг розв’язати, під час свого візиту др.Віктор Рог).
“ЛИСТОНОША” - Електронний обіжник Тернопільської міської організації Спілки Української Молоді в Україні

Розповсюджується серед сумівської громади

Пишіть нам на адресу: ternopil@cym.org