asyan.org
добавить свой файл
1
Шановні колеги!
У видавництві Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна виходить друком навчальний посібник „Всеукраїнські олімпіади з хімії. Завдання та розвязки”. В 2-х ч. Ч. 1. – 258 с.; Ч. 2. – 286 с. / за ред. проф. Ю.В. Холіна.
У навчальному посібнику представлено комплекти завдань (понад 400 задач) теоретичних турів ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, що проходили у 2003–2011 роках.

Укладачами збірника є голова журі Всеукраїнської олімпіади з хімії проф. Ю.В. Холін, його заступники канд. хім. наук К.С. Гавриленко і проф. С.А. Неділько, куратори класів О.Ю. Усенко, докт. хім. наук Д.М. Волочнюк, доц. М.О. Колосов, канд. хім. наук О. А. Жикол, експерт олімпіади проф. І.В. Комаров і заступник голови оргкомітету ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії Г.І. Мальченко.

До всіх задач надаються розв’язки та відповіді. В книзі також наведені докладна програма підготовки учнів до ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та список рекомендованої літератури.

Для вчителів, методистів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Посібник схвалено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 1 4/18-Г-291 від 29.04.2011 р.).
Вартість одного примірника посібника (дві частини, з урахуванням вартості пересилки) становить 117 грн.
Для придбання книги треба заповнити у двох примірниках Договір та Акт здавання-приймання науково-технічної продукції, підписати, поставити печатки і надіслати на адресу Видавництва:

Дончик І.М., директору Видавництва Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, майдан. Свободи, 4, Харків, 61022

Видавництво поверне Замовнику підписаний Виконавцем примірник Договору та Акту і після перерахування коштів на рахунок університету надішле поштою на адресу Замовника оплачену кількість примірників.