asyan.org
добавить свой файл
1"Відпочинок в Іспаниї"
Падуя – Парма – Блакитний берег – відпочинок на морі в Іспанії (12 днів) – Лігурія – Ліньяно – Генуя


Дати заїздів

Кіл-ть днів

Ціна

Доплата за single

20.04 – 10.05

21 день

820

+ 295

11.09 – 01.10

21 день

799

+ 295


Без нічних переїздів!
Дитина до 12 років 3-й в номері: -130.00 €

Дитина до 14 років: -80.00 €
День 1
Виїзд з Києва поїздом № 99 в 14:15 в р. Чоп (Ужгород).

 

День 2 

Прибуття в Чоп (Ужгород) близько 06:30. (можливий перетин кордону на українському автобусі, а потім пересадка в екскурсійний автобус). У Нірьедгазе зупинка і відвідини торгівельного центру «TESCO» для поповнення продуктових запасів. Транзит по території Угорщини, Австрії. Увечері розміщення в готелі в районі міста Грац. Нічліг.
День 3 .

Сніданок. Переїзд до Італії. Зупинка в Падує. Ви побачите базіліку Святого Антонія Падуанського – місце паломництва католиків зі всього світу, найбільшу площу Європи Прато делла Валле, знаменитий своїми розмірами Палац Правосуддя і історична будівля Падуанського університету. Розміщення в готелі в районі Верони. Нічліг.
День 4 

Сніданок. Переїзд до Парми. У столиці колишнього герцогства Пармського ви побачите Палац Пілотта, резиденцію правителів з роду Фарнезе, Кафедральний собор і монументальний Баптістерій. Можливі відвідини сироварні*, де виробляється «король італійських сирів» пармезан, з невеликою дегустацією типових продуктів регіону. Переїзд на Блакитний берег Франції. Нічліг.

День 5
Після сніданку ви відправитеся до Іспанії через весь живописний південь Франції. Після розміщення в готелі на побережжі Каталонії можна зробити прогулянку до довгожданого моря, відпочити в кафе на набережній. Вечеря. Нічліг..

 

День 6-16

Перебування на побережжі з сніданками і вечерями. Можливі всілякі екскурсії за додаткову плату (Барселона: собор Саграда Прізвище (Святого сімейства), парк Гюель, площа Іспанії, горб Монжуїк, площа Колумба, Старий порт, вулиця Лас Рамблас, квартал Барії готік, кафедральний собор, Королівський палац, пласа Майор, вошебниє фонтани, Жерона, театр-музей Сальвадора Дали).
День 17.

Сніданок. Транзит на Лігурійськоє побережжя Італії. Розміщення в готелі. Нічліг.
День18.

Сніданок. Факультативний заїзд в Геную* з оглядом портової частини міста і середньовічного торгівельного кварталу. Переїзд на італійський курорт «Золоті піски» в Ліньяно. Розміщення в готелі, нічліг.
День 19

Сніданок. Транзит по території Італії, Австрії. Прибуття і розміщення в готелі на одному з красивих озер Угорщини – озері Балатон. Нічліг

 

День 20 

Сніданок. Транзит по території Угорщини. Перетин кордону, прибуття в Чоп. Від'їзд до Києва поїздом № 8 в 20.26.
День 21 .

 Прибуття до Києва в 12.31 (за розкладом).


Вартість туру включає:

  • нічліги і сніданки в готелях 2-3* або туристичного класу в двох-тримісних номерах з душем, WC,

  • вечері під час перебування в Іспанії,

  • проїзд в автобусі по маршруту,

  • екскурсії російською мовою, вказані в програмі.

Вартість туру не включає:

  • проїзд на міському транспорті,

  • вхідні квитки і супровід гіда в музеях і соборах,

  • додаткові екскурсії, відмічені *,

  • залізничні квитки,

  • оформлення візи і медичну страховку (70 євро).

Вартість деяких додаткових екскурсій та послуг : (вартість включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію): Сироварня в Парме - 14 у.о.; Барселона – 30 у.о.; Генуя – 15 у.о..

При подачі документів вартість і програма туру підлягають уточненню. 1 у.о. = 1 ЄВРО. Оплата виробляється в гривнах. Порядок і час проведення екскурсій можуть бути змінені і визначаються на місці гідом. Час прибуття і відправлення може змінюватися в разі виникнення непередбачених обставин. На період поїздки паспорта знаходяться у керівника групи. Вартість вхідних квитків і додаткових екскурсій дани за станом на 01.02.10 і можуть мінятися. Туристи, мандрівні одні, можутьбути розміщені в тримісних номерах або в одномісних за доплату. У програмі можливі зміни.