asyan.org
добавить свой файл
1
Будапешт-Вена

Виїзди що четверга

19.01, 09.02, 23.02, 07.03*,22.03, 05.04, 19.04, 28.04*,05.05*

1 день

* Виїзд зі Львова – 20:30 год.

2 день

* Прибуття в м. Будапешт.

* Відвідання купалень Сечені (факультативно 13 Є.) - одного із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і однієї із перших лікуальних купалень в Пешті. Купальня Сечені знаходиться в міському парку Варошлігет, комплекс повністю потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м квадратних з температурою води 28 градусів тепла, басейн із сюрпризами, сидячий басейн, дві сауни з басейнами, 11 купалень із термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн та багато іншого. Ваші враження залишаться незабутніми...

* Поселення в готелі.

* Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та “ найбільшої європейської річки “ – Дунаю. Гора Геллерт, тераси Рибацького бастіону. Базиліка Святого Іштвана, Парламент. Відвідання Тропікарія - Океанарія (8-9 Є) – найбільший в центральній Європі. ( знаходиться в торговому центрі “Кампона “). В його восьми залах кипить життя тропіків і океанських глибин - алігатори і морські скати, величезні пітони, сонні черепахи, симпатичні мавпочки, розумні папугаї та ліниві ігуани. І все це в одному тропічному лісі під теплим тропічним дощем з громом і блискавкою... А ще в 11 - метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності багатьох інших рибок різної форми і розмірів.

* Вільний час. Прогулянка по Дунаю на кораблику (факультативно 25 Є).. - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини : 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна в святкові ілюмінації.

* Поверненя в готель. Нічліг в готелі.

3 день

* Сніданок. Переїзд в Австрію м. Відень (доплата - 50 євро - обов'язкова.) Оглядова екскурсія по місту. Відень по праву називають серцем Європи. У цьому прекрасному місті Вас не буде залишати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, чи влітку чи у зимку. Відень - місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Місто на Дунаї, оточений зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і музикантів, Завдяки картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій Віденській Опері, Відень став культурним центром Європи. Відень - це всесвітньо відомий центр музики, завдяки проживавшим та творившим там відомим музикантам: Моцарта, Бетховена, Гайнда, Шуберта, Брамса. У Відні проводяться різноманітні музичні міроприємства, такі як новорічний концерт, чи щорічний бал у Віденській Опері. Відень - це вишукана кава і знаменитий яблуневий штрудель. Відень став місцем видатних пам`яток архітектури, музеїв, галереї з унікальними скарбами мистецтва, що представляють майже всі епохи культур західної Європи, що засвідчує про велике минуле міста. Ви побачите пам`ятник Марії -Терези, Парламент, Ратушу, Віденський університет, Віденську оперу, палац Шенбрун..

* Повернення в готель в Будапешт.

* Нічліг.

4 день

* Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в с.Егерсалок - невелике селище, яке розміщене у підніжжя гір Матра і Бюкк , в долині річки Лашко, місцевість якого славиться джерелом гарячої термальної води, що б'є прямо із землі. До Ваших послуг купання та водні атракції (11 Є). Переїзд в м. Егер – відвідання винного погребу в Долині Красунь, де Ви зможете покуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин. (15 Є).

* Виїзд на Україну

5 день

* Прибуття у Львів ( ж / д вокзал).

Вартість туру 75 Є + 250 грн.

* сезонна доплата - 20 євро з особи.

У вартість програми включено:

У вартість програми не включено:

Переїзд автобусом євро класу;

проживання у готелі;

сніданки;

екскурсії згідно програми;

супровід представниками туристичної фірми;

гарячі напої, вода в автобусі;


Консульський збір – 35 євро+20 грн.;

Вартість вечері 10-12 €

Медичне страхування (22 грн).тільки туроператора;

Факультативні екскурсії, вхідні квитки;

Доплата за екскурсію у Відень - обов'язкова.


Мінімальна кількість туристів на факультативні екскурсії становить 15 осіб.

Необхідні документи для виготовлення шенген візи на Угорщину

закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців від закінчення дати туру!!!),

2 фото 3.5 x 4.5, на білому фоні, 80 % обличчя

анкетні дані (див. на сайті в інформації)

копія українського паспорта: всі заповнені сторінки

Увага!!!

Якщо зарплата становить менше 1800,00 грн. в місяць, потрібно додатково надати довідку з банку про стан рахунку, на рахунку повинно бути 4000,00-5000,00 грн.(ця сумма може бути в доларах або в євро).

Якщо зарплата становить 1800,00 грн. і більше довідки з банку не потрібно.

Якщо немає постійного місця праці потрібно надати довідку з банку про стан рахунку (на рахунку повинно бути 7000,00-8000,00 грн.(ця сумма може бути в доларах або в євро).

Для дітей: копія свідоцтва про народження, довідка з місця навчання, заява на спонсорство від одного із батьків нотаріально завірена, оригінал довідки з банку про стан рахунку спонсора, або довідка з роботи того з батьків хто фінансує поїздку дитини + копія трудової книжки завірена печаткою підприємства , доручення на виїзд за кордон від одного із батьків, або обох батьків; (у дорученні не обумовлювати чітко країни перебування, а вказувати перебування у країнах Шенген зони);

Для працюючих: довідка з роботи завірена мокрою печаткою з розписаною зарплатою за останні 6 місяців, копія трудової книжки завірена мокрою печаткою підприємства, або довідка з банку про стан рахунку

Для приватних підприємців: довідка з банку про стан рахунку , копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця нотаріально завірена, копія свідоцтва про сплату єдиного податку нотаріально завірена.

Для студентів: копія студентського квитка, довідка з місця навчання, заява на спонсорство від одного із батьків нотаріально завірена, виписка з банку про стан рахунку спонсора, або довідка з місця роботи спонсора ( зарплата за останні 6 місяців) + копія трудової книжки завірена печаткою підприємства.

Для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення, оригінал довідки про нарахування пенсії (нарахування за останні 6 місяців).

Віза для дітей до 18 років є безкоштовною, для студентів до 21 року при наявності копії студентського квитка, і довідки з місця навчання (денна форма) є безкоштовною. Діти вписані в паспорт батьків виключно до 14 р.

Увага!

- Транспортне обслуговування у вільний час – не передбачено

- Під час подорожі паспорти знаходяться у керівника групи

- Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також за затори та ремонтні роботи на дорогах, погодні умови

-Туристична фірма залишає за собою право вносити корективи у програму під час туру

Забронювати тур по тел. 3326742, 3628659, 0937231033

e-mail:aleksa55@ukr.net, nataly@vog.com.ua